تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: اصلی یا کپی

آخر فروم باز AMIR MOHAMMAD . M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض اصلی یا کپی

میخواستم بدونم از کجا میتونم بفهمم ویندوز 7 من اصل یا نه .یا اصلا خوب هست یا نه چون میخواهم برای مدت طولانی از یک ویندوز استفاده کنم زیرا نرم افزار های مهمی در سیستم خودم دارم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز !
    برای پی سی باشد ببین چقدر هزینه کرده ای ؟ اگر نسخه ارجینال با قابلیت اپدیت از سایت مایکروسافت رو به قیمت گزاف 3 هزار تومان !!! یا همین حدود خریدی بدون تو از دوستداران نسخه های کرکی هستی !!
    اگر لپتاب است یک راه این است ببین نسخه سایت اصلی سازنده چه ویندوزی ارایه شده است .

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    ویندوز رو خودتون نصب کردید؟مال لپ تاپه؟چه نسخه اش رو دارید؟کرکش کردید؟آپدیت چی؟
    مشکل خاصی دارید؟
    بیشتر توضیح بدید بهتره...ما که نمی دونیم مشکلتون چیه؟کدوم نسخه اش رو دارید؟...

آخر فروم باز AMIR MOHAMMAD . M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

سلام
    ویندوز رو خودتون نصب کردید؟مال لپ تاپه؟چه نسخه اش رو دارید؟کرکش کردید؟آپدیت چی؟
    مشکل خاصی دارید؟
    بیشتر توضیح بدید بهتره...ما که نمی دونیم مشکلتون چیه؟کدوم نسخه اش رو دارید؟...

سلام
    کلا میخوام بدونم از کجا میشه فهمید یک ویندوز ارجینال هست . من مثلا یکی می خرم 40 تومن
    از کجا معلوم اصل باشه.

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

سلام
    کلا میخوام بدونم از کجا میشه فهمید یک ویندوز ارجینال هست . من مثلا یکی می خرم 40 تومن
    از کجا معلوم اصل باشه.
    اول اینکه ویندوز 7 با لایسنس OEM حدود 120 هزار تومان و لایسنس اصلی حدود 300 هزار تومانه.

دوم اینکه ویندوز اصلی کرک نشده. (غیب گفتم) یعنی ویندوز اصلی رو باید با یک سریال نصب کنید نه با یک کرک. سریالی که وقتی محصولات مایکروسافت رو دانلود میکنید نگه که این سریال تقلبیه.

و در آخر اینکه کسایی که ویندوز اصلی دارند خودشون میدونند که دارند! چون خیلی مهمه.

در کل ویندوز اصلی یا کپی به نوع DVD ویندوز نیست. شما میتونید یک DVD هزار تومانی ویندوز 7 بخرید ولی با سریال اصلی نصبش کنید. مهم همون لایسنس هستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •