تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: Desire HD من دزدیده شده، لطفا راهنمایی کنید:(

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dead Space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض Desire HD من دزدیده شده، لطفا راهنمایی کنید:(

سلام دوستان گلم... من این اندروید فون رو 2 ماه پیش با گارانتی یاس و بیمه نامه ی البرز به قیمت 730 هزار تومن خریداری کردم... تا اینکه دیروز غروب رفتم این نمایشگاه بین المللی لعنتی (تهران-ارم) و اصلا نمی دونم چه اتفاقی افتاد... منظورم اینه که شاید خودم گوشی رو جایی از پارک به این بزرگی گذاشتم، شاید از جیبم افتاده (البته فکر نکنم این اتفاق افتاده باشه، چون این گوشی به اندازه ای سنگین هست که وقتی بیفته صداش شنیده شه...)، و شاید تو اون شلوغی از جیبم زدن و شاید و... فقط اینو می دونم که ساعت 23 وقتی می خواستیم بر گردیم تازه متوجه شدم که گوشی همراهم نیست، مشکل اینجاست که ساعت 20:30 شارژ باطری تموم شد و همین باعث شد که من تا ساعت 23 اصلا سراغ گوشیم رو نگیرم که کجاست (چون شارژش تموم شده بود و نمی تونستم کاری باهاش بکنم، اصلا حواسم بهش نبود.)، اگه باطریش تموم نشده بود اکثر اوقات دستم بود و گم یا دزدیه نمی شد. آخر سر باطری ضعیف این گوشی باعث از دست رفتنش شد...
    امروز صبح زنگ زدم به یاس و موضوع رو باهاشون در میون گذاشتم و متخصصین یاس هم بلافاصله فرمودند: کاری نمیشه کرد. وقتی هم در مورد بیمه نامه ای که باعث شد گوشی رو کلی گرون تر بخرم پرسیدم، باز هم فرمودند: سرقت یا گم شدن جزو موارد تحت پوشش بیمه نیست... البته فردا من حضورا می رم خدمتشون.
    تنها جایی که به نظرم رسید این موضوع رو مطرح کنم همین جا بود. دوستان لطفا راهنمایی کنند که چی کار کنم و نظراتشون رو به اشتراک بگذارند، شاید راه گشا بود. خیلی از دوستان در این ضمینه ها تخصص دارند و تجربه ی همچین حوادثی رو داشتند، لطفا این عزیزان من رو از تجاربشون بی نصیب نکنن. من به تنها جایی که اطلاع دادم پلیس نمایشگاه بود، دیگه باید به کجا ها اطلاع بدم؟ من تا اونجایی که می دونم گوشی های کامپکت قدیمی هم می شه ردیابی کرد، بعدا همچین اسمارت فون قدرتمندی که مجهز به GPS هم هست رو نمیشه ردیابی کرد؟ توی خود تنظیمات گوشی (تنظیمات مربوط به GPS) یه گزینه ای مربوط به گم شدن گوشی و ردیابی توسط GPS بود، چطوری می تونم از این امکان استفاده کنم؟ یا برنامه ای، چیزی نیست که نشون بده گوشی کجاست؟! نمی شه با سریال نامبر چک کرد؟ یا روش های دیگه...!؟
    لطفا اکثر دوستان گل راهنمایی کنن و هر کسی هر چی می دونه عرض کنه که کارم خیلی لنگه، چون من اصلا نمی دونم الان باید چی کار کنم، به کجا اطلاع بدم، برم به بیمه بگم، برم به گارانتی بگم، از نرم افزار خاصی استفاده کنم برای رد یابی گوشی، برم به سایت رسمیش بگم... اصلا حالم خوش نیست... لطفا راهنمایی کنید)
    (از مدیران ارجمند پوزش می خوام که یک تاپیک جدا زدم، درستش این بود که تو کلوپ Desire HD این موضوع رو مطرح می کردم. ولی شما بزرگی کنید این تاپیک رو پاک نکنید که دوستان راهنماییم کنند)

2. 4 کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

واقعا متاسفم !!
    دعا کن جایی جا گذاشته باشی یا از دستت افتاده باشه و یه ادم سالم پیداش کنه و شارژش کنه و روشنش کنه یا حداقل سیم کارت و بزاره رو یه گوشی دیگه تا بهش زنگ بزنی
    ممکن هم هست قاطی لوازم و خریدات یا تو کیفی یا جیب لباسی ........ گذاشتی یادت نیست !!!
    یه چک کن ضرر نداره !
    فکر کن کجا خاموشش کردی و از جیبت دراوردیش و دوباره یه سر برو اونجا و سوال کن
    به خطت هم زنگ و اس ام اس بزن و ............
    دیگه اگه دزدیده باشن که فکر نمیکنم اگه از قبل روش Phone finder رو روشن کرده بوده باشی و اکانت HTC Sense روش تعریف کرده باشی در صورتی که گوشیت رو روشن کرده باشن و جی پی اس یا اینترنت رو فعال کرده باشن میتونی بری رو سایت HTC Sense و رو نقشه گوگل ببینی کجا هست در حال حاضر در غیر این صورت شرمنده کاریش نمیشه کرد !!
    بیمه هم باید جواب گو باشه در مورد ضرر و خسارتش چون منم گوشیم با گارانتی یاس هست و با فروشنده نمایندگی رسمیش تو بازار موبایل صحبت میکردم به خسارت و سرقت و ........ اشاره کرد
    دعا میکنم زود تر پیدا شه ! حالتو درک میکنم
    منم خودم تو جاهای شلوغ زیاد رفت و امد دارم و بیشتر مواقع یه گوشی دیگه معمولی میبرم و اگه گوشی خودم و ببرم با هندزفری صحبت میکنم و گوشی از جیب با کیفم در نمیارم و هر چند وقت یه بار یه چکش میکنم

4. 6 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

منم متاسفم..
    واقعا خيلي خيلي خيلي بده...
    مخصوصا اگه توي گوشيت اطلاعات با ارزشي داشته باشي
    البته الان ديگه تنها راهش اينه كه گوشيتو روشن كنن كه به خطت زنگ بزني
    كار ديگه اي كه بايد انجام بدي اينه كه از طريق قضايي اقدام كني و در اون صورت هم نگو كه گوشي مفقودي هست و بگو دزديده شده.
    و به همه ي اپراتور ها نامه رو بفرست

چيزهايي كه در مورد gps گفتين رو بايد از قبل روي گوشيتون نصب يا فعال مي كردين
    مثل این نرم افزار كه به شما کمک می کنه تا گوشی گم شده تون رو پیدا کنید و از پیدا کردن گوشی که تو خونه گم شده و روی سایلنت هست داره تا پیدا کردن گوشی دزدیده شده و به این صورت کار می کنه که شما یه شماره تلفن بهش می دین و اگه سیم کار ریجستری نشده دیگه ای وارد گوشی بشه شماره سیم کارت و شماره هایی که باهاش تماس گرفته و همچنین موقعیت جغرافیایی گوشی رو براتون اس ام اس یا ایمیل می کنه. در صورت ورود سیم کارت غریبه برنامه قفل می شه تا از uninstall شدن خودش جلوگیری کنه خلاصه اگه گوشیتون بدزدن پیداش می کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 3 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

من در زمینه بیمه تجربه ی دزدی ندارم ولی ظاهرا بیمه ها سرقت را هم شامل می شوند . البته شرایطی دارد ولی جزء بیمه هست. امیدوارم از این طریق مشکلتون حل بشه

8. 3 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. 3 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    به پلیس اطلاع بدین و شماره سریال گوشی رو بدین که براتون رد بگیرن....اگه روشن بشه،میتونن پیداش کنن...
    امیدوار باش که کسی که پیداش میکنه،یه خورده شعور داشته باشه و با یه گوشی چینی اشتباهش نگیره و هدیش بده به دوست دخترش که اونم برا کلاس پیش دوستاش بندازتش دور!!

گارانتی هم چیزی نصیبتون نمیشه....من اکثرا به مشتری هام گوشی بی گارانتی پیشنهاد میدم،گارانتی توی این مملکت فقط حرفه! البته این مورد شامل کسانی که دارای شرایط بند (پ) هستن نمیشه!
    از جی پی اس می پی اسم هم نمیتونید کاری بکشید!!
    روک بگم که اگه من بودم،بیخیال گوشی میشدم...نه پلیس براتون کاری میکنه،نه امکان اینکه کسی که پیداش میکنه برگردونه زیاد هست!

12. 5 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

سلام....
    به پلیس اطلاع بدین و شماره سریال گوشی رو بدین که براتون رد بگیرن....اگه روشن بشه،میتونن پیداش کنن...
    امیدوار باش که کسی که پیداش میکنه،یه خورده شعور داشته باشه و با یه گوشی چینی اشتباهش نگیره و هدیش بده به دوست دخترش که اونم برا کلاس پیش دوستاش بندازتش دور!!

گارانتی هم چیزی نصیبتون نمیشه....من اکثرا به مشتری هام گوشی بی گارانتی پیشنهاد میدم،گارانتی توی این مملکت فقط حرفه! البته این مورد شامل کسانی که دارای شرایط بند (پ) هستن نمیشه!
    از جی پی اس می پی اسم هم نمیتونید کاری بکشید!!
    روک بگم که اگه من بودم،بیخیال گوشی میشدم...نه پلیس براتون کاری میکنه،نه امکان اینکه کسی که پیداش میکنه برگردونه زیاد هست!
    درسته که امکان اینکه پلیس بتونه کاری بکنه کمه!
    ولی خوب بی فایده نیست
    حداقل بعدش اگه پیدا نشد(که امیدوارم پیدا بشه)میگید هرکاری میشد کردم!
    نه اینکه بگید ااا... ای کاش میرفتم به پلیس میگفتم

امیدوارم گوشیتون پیدا شه!

14. 4 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال brave_ie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ساکن نیستم

پيش فرض

دو راه وجود داره یا شانس داشته باشی و بتوونی با یارو ارتباط برقرار کنی
    یا پلیس برات پیدا کنه
    بدترین حالت ممکن هم اینه که جایی انداخته باشی که هیچکس نتونه پیداش کنه

16. 3 کاربر از brave_ie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

دوست عزیز بیمه نامت رو مطالعه کن
    ببین تو بندهاش از مفقودی صحبت کرده یا نه ؟
    چون اکثر بیمه ها سرقت اونم با شکست حرز رو شامل میشن ،اونم با تایید کلانتری
    به نظرم اولین برین سراغ بیمه نامتون
    ببینین چیا رو مشمول قرارداده

18. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

گوشیه منم چند سال پیش دزدیده شد(تو مدرسه ازم زدن) اون موقع که پلیس با سریال گوشه تو کمتر از یه هفته رد طرفو زد و گوشیمو بهم برگردوندن شما هم اقدام کن ایشالله پیدا میشه...
    البته اکه تو مخابرات آشنا داشته باشی میتونن برات شماره تلفن خطی که انداختن تو گوشیو در بیارن که اون وقت بهش زنگ بزنی یا بترسونیش که گوشیو بیاره تحویل بده(بگی شمارتو پیدا کردم آدرستم پیدا میکنم) یا شمارشو بدی به پلیس که اونا پیگیری کنن...

20. 2 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •