تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: مشکل ادیوس 6 کامل و کرک شده ، بدون تصویر خروجی

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض مشکل ادیوس 6 کامل و کرک شده ، بدون تصویر خروجی

سلام به دوستان.
    من ادیوس 6.1 رو دانلود و نصب کردم ، اما همچنان تصویر خروحی توی تلویزیون و تو پروژه ها هم فقط generic دارم و پروژه DVX-E1 توی لیست پروژه هام نیست.
    مشکل از کجاست؟

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام حامد جان
    منهم همين مشكل رو دارم هركاري كردم نتونستم فقط يه كاري وقتي از دو مانيتور استفاده مي كني روي مانيتور برنامه دو بار كليك كن صفحه درمانيتور دوم كامل هستو در يكي ديگه خود برنامه اديوس نمي دونم چيزي متوجه شدي
    يا حق

3. این کاربر از علي طهماسبي بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون علی بابت پاسخ.
    یه سری از دوستان می گفتن ما تصویر خروجی داریم شاید منظورشون مانیتور رکورد بوده.به نظرم ادیوس 6 دیگه کارت های زیر ان ایکس رو پاپورت نمیکنه و با هیچ کلکی نمیشه راه انداختش.ادیوس 5 رو میشد با نصب کردن درایور های ادیوس 4 راه بندازی.ولی 6 رو نمیشه.
    باز اگر کسی تونسته کاری کنه خبر بده بد نیست.ممنون

5. این کاربر از hamed_aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behrang_shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

به گفته یکی از فروشندگان سایت ادیوس (توی فروم های گراس والی میچرخیدم خوندم) این نسخه ها فاقد درایور سخت افزاری برای کارت های میکس هستند و پکیج های این محصول از اوایل 2011 همراه درایور این کارت ها ارائه میشه (منم NX دارم و شناسایی نمیشه)

7. این کاربر از behrang_shadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    اوایل 2011
    2011 كه داره تموم ميشه پس كي البته فكر كنم براي ما كه اميدي نباشه تا nx ساپورت ميكنه

داره خودمونی میشه mojedarya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به دوستان.
    من ادیوس 6.1 رو دانلود و نصب کردم ، اما همچنان تصویر خروحی توی تلویزیون و تو پروژه ها هم فقط generic دارم و پروژه DVX-E1 توی لیست پروژه هام نیست.
    مشکل از کجاست؟
    تنها فکر خوب داشتن کافی نیست ، اصل این است که آن را خوب به کار بریم.
    رنه دکارت
    Last edited by mojedarya; 03-03-2011 at 23:52.

اگه نباشه جاش خالی می مونه behrang_shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

از من خرده نگیرید
    این فقط یه نظره
    دوستان الان با سی پی یو های جدید دیگه نیاز نیست کارت کپچر میلیونی خرید
    پورت1394 برای کپچر
    تبدیل به dvdهر یک ساعت فیلم به مدت 8تا10 دقیقه
    اگه هنوز با vhs کار می کنید از دوربینی که پورت 1394 داره میشه به عنوان مبدل استفاده کرد
    ریل تایم اکسپلود...
    کارت های کپچر بخاطر میکس به تنهایی نیستند، از مهمترین کارهایی که انجام میدن خروجی ریل تایم روی تلویزیون استاندارده تا در کادربندی، تنظیم رنگ نور و کنتراست دچار خطا نشید و کارتون در پلیر ها روی TV درست دیده بشه. این وسیله برای کارهای حرفه ای یک جزء ضروریه که نمیشه نباشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کارت های کپچر بخاطر میکس به تنهایی نیستند، از مهمترین کارهایی که انجام میدن خروجی ریل تایم روی تلویزیون استاندارده تا در کادربندی، تنظیم رنگ نور و کنتراست دچار خطا نشید و کارتون در پلیر ها روی TV درست دیده بشه. این وسیله برای کارهای حرفه ای یک جزء ضروریه که نمیشه نباشه.
    اگر تو به کارهای خود قضاوت کنی ، احتیاج به قضاوت دیگران نخواهی داشت.
    اسحاق نیوتون
    Last edited by mojedarya; 03-03-2011 at 23:53.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست من فکر کنم اینو زیادی گذاشتن!!!
    ببخشید منم پا برهنه اومدم وسط ، اما :
    دوست عزیز به چندین دلیل این خروجی که شما روی مانیتور دارین استاندارد کارهای حد اقل تلویزیونی نیست ، به چندین دلیل که یکی دو مورد از مهمترین هاشو نام می برم :
    1.تصویر خروجی توی مانیتور رکورد ، کیفیت فینال نداره و یک تصویر draft هست (بخصوص زمانی که Full Screen می بینید مشخص تر میشه) و توی کارهای تلویزیونی که یک ریختگی کوچیک باعث برگشت نوار و اصلاح شدن اون میشه ، بسادگی توی تصویر رکورد قابل تشخیص نیست.
    2.مهمترین دلیل : اینکه شما توی مانیتور و اصولا توی کامپیوتر ، چیزی به نام Flicker ندارید (اگر حرفه باشید ، قطعا توضیح کامل رو بلدید که من بسنده به همین مقدار میکنم ) و توی تلویزیون شما به ازای هر فریم ، 25 تا Flicker هم دارید.پس چشم پوشی از این موضوع اصلا قابل توجیح نیست.خیلی اوقات هست شما Anti Flicker استفاده می کنید و تفاوت تصاویر رو فقط توی تلویزیون های با اشعه کاتد که استاندارد تدوین کار های تلویزیون هست می تونید ببینید.ّFlicker فقط مخصوص تلویزیون هست و در کامپیوتر تمامی تصاویر بدون Flicker هستند.
    3.رنگ های تلویزیون اشعه کاتد ، رنگ های به مراتب استاندارد تر از مانیتور ها و بخصوص ال سی دی ها هستند و برای اصلاح رنگ حتما خروجی به تلویزیون اشعه کاتدی دارید
    و چندین و چند دلیل دیگه.......
    این ها همگی بر میگرده به چیزی به نام کارت تدوین که خروجی مستقیم بلادرنگ یا همون ریل تایم به تلویزیون کاتدی رو داره
    Last edited by hamed_aa; 22-02-2011 at 00:34.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ببخشید منم پا برهنه اومدم وسط ، اما :
    دوست عزیز به چندین دلیل این خروجی که شما روی مانیتور دارین استاندارد کارهای حد اقل تلویزیونی نیست ، به چندین دلیل که یکی دو مورد از مهمترین هاشو نام می برم :
    1.تصویر خروجی توی مانیتور رکورد ، کیفیت فینال نداره و یک تصویر draft هست (بخصوص زمانی که Full Screen می بینید مشخص تر میشه) و توی کارهای تلویزیونی که یک ریختگی کوچیک باعث برگشت نوار و اصلاح شدن اون میشه ، بسادگی توی تصویر رکورد قابل تشخیص نیست.
    2.مهمترین دلیل : اینکه شما توی مانیتور و اصولا توی کامپیوتر ، چیزی به نام Flicker ندارید (اگر حرفه باشید ، قطعا توضیح کامل رو بلدید که من بسنده به همین مقدار میکنم ) و توی تلویزیون شما به ازای هر فریم ، 25 تا Flicker هم دارید.پس چشم پوشی از این موضوع اصلا قابل توجیح نیست.خیلی اوقات هست شما Anti Flicker استفاده می کنید و تفاوت تصاویر رو فقط توی تلویزیون های با اشعه کاتد که استاندارد تدوین کار های تلویزیون هست می تونید ببینید.ّFlicker فقط مخصوص تلویزیون هست و در کامپیوتر تمامی تصاویر بدون Flicker هستند.
    3.رنگ های تلویزیون اشعه کاتد ، رنگ های به مراتب استاندارد تر از مانیتور ها و بخصوص ال سی دی ها هستند و برای اصلاح رنگ حتما خروجی به تلویزیون اشعه کاتدی دارید
    و چندین و چند دلیل دیگه.......
    این ها همگی بر میگرده به چیزی به نام کارت تدوین که خروجی مستقیم بلادرنگ یا همون ریل تایم به تلویزیون کاتدی رو داره
    رهایی و آزادی ، برآیند پرستش خرد است و دانایی.
    ارد بزرگ
    Last edited by mojedarya; 03-03-2011 at 23:54.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •