تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: نشان دادن 3گیگا از 4 گیگا رم در ویندوز 64 !

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض نشان دادن 3گیگا از 4 گیگا رم در ویندوز 64 !

من 4تا رم یک گیگا دارم و ویندوز هم 64 بیتی هست اما 3 گیگا بیشتر ساپورت نمیکنه من باید چه کار کنم ؟

پيش فرض

حتما یکی از اون رمها مشکل داره یا مادربوردت یکی از اسلات هاش خرابه ویا یکی از رم ها خوب جا نخورده .کیس رو باز کن و رم ها رو بکن جابه جا کن دو باره بزن ببین مشکل همچنان باقی هست.

3. 2 کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    تو search بنویسید msconfig بعد برین به تب boot بعد advanced option تو اون قسمت اگه
    Number of processors
    تیک داشت تیکش رو بردارید و ok کنید.

5. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پيش فرض

سلام
    تو search بنویسید msconfig بعد برین به تب boot بعد advanced option تو اون قسمت اگه
    Number of processors
    فکر کنم منظور شما گذینه کناریش بود .فکر نکنم مشکل از اینجا باشه کمتر کسی اینجا ها رو دستکاری میکنه.

7. 2 کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    تو search بنویسید msconfig بعد برین به تب boot بعد advanced option تو اون قسمت اگه Number of processors
    فکر کنم منظور شما گذینه کناریش بود .فکر نکنم مشکل از اینجا باشه کمتر کسی اینجا ها رو دستکاری میکنه.

من اصلا به این دست نزدم و تیک نداره و ماکسیم مموری تیک نداره

اما وقتی کامپیوتر بوت میشه 4 گیگا نشون میده و اینم عکسش -حالا باید چه کار کنم ؟

9. این کاربر از alijigari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

یکبار تنظیمان بایوس رو به دیفالت برگردونید ببینید حل میشه اگه نشد ممکن هست از ویندوز باشه یه ویندوز 64 بیتی دیگخ بخرید و نصب کنید ببینید مشکل همچنان پابرجاست.

11. 2 کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یکبار تنظیمان بایوس رو به دیفالت برگردونید ببینید حل میشه اگه نشد ممکن هست از ویندوز باشه یه ویندوز 64 بیتی دیگخ بخرید و نصب کنید ببینید مشکل همچنان پابرجاست.
    دوست عزیز تنظیمات بایوس را به حالت دیفالت برگردوندم اما باز اتفاقی نیافتاد

دوباره ویندوز جدید نصب کردم و اینم مشخصات جدید هست

اما من چند روز پیش که ویندوز اولی را نصب کردم مثل مشخصات اولی بود اما بعد این جوری شد -ممکنه مربوط به کارت گرافیک باشه ؟؟؟؟؟؟

پيش فرض

اما من چند روز پیش که ویندوز اولی را نصب کردم مثل مشخصات اولی (یا دومی)بود اما بعد این جوری شد -ممکنه مربوط به کارت گرافیک باشه ؟؟؟؟؟؟
    بعد از اینکه درایور کارت گرافیک نصب میکنی اینطوری میشه؟
    در کل نباید اینطوری بشه حتی زمانی که بعضی از کارت گرافیک ها مقداری از رم رو استفاده میکنن هم میزان کل رم در ویندوز سون رو باید 4 گیگ بزنه ولی احتمالش هم هست.
    ببینم این دی وی دی ویندوز همون قبلیه بود که نصب کردی؟
    Last edited by Microsoft Windows; 15-01-2011 at 20:38.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بعد از اینکه درایور کارت گرافیک نصب میکنی اینطوری میشه؟
    در کل نباید اینطوری بشه حتی زمانی که بعضی از کارت گرافیک ها مقداری از رم رو استفاده میکنن هم میزان کل رم در ویندوز سون رو باید 4 گیگ بزنه ولی احتمالش هم هست.
    ببینم این دی وی دی ویندوز همون قبلیه بود که نصب کردی؟
    بله -هر دو ویندوز سون پرند هست -جالب اینجا هست وقتی رم ها را تکی تکی اضافه میکردم تا وقتی که به 3 گیگا رسید ردیف اول و دوم هر دو عدد 3 گیگا را نشان میدادن اما وقتی که رم به 4 گیگا افزایش یافت ردیف دوم به 3 گیگا کاهش یافت - من موندم چرا تا 3 گیگا هر دو ردیف با هم برابر هستند اما وقتی 4 گیگا میشه کاهش پیدا میکنه

پيش فرض

بله -هر دو ویندوز سون پرند هست -جالب اینجا هست وقتی رم ها را تکی تکی اضافه میکردم تا وقتی که به 3 گیگا رسید ردیف اول و دوم هر دو عدد 3 گیگا را نشان میدادن اما وقتی که رم به 4 گیگا افزایش یافت ردیف دوم به 3 گیگا کاهش یافت - من موندم چرا تا 3 گیگا هر دو ردیف با هم برابر هستند اما وقتی 4 گیگا میشه کاهش پیدا میکنه
    پس میشه گفت این خطای ویندوز بوده من به شما یک ویندوز untouch پیشنهاد میکنم که خودتون کرکش کنید. ویندوز های سزمین و رویال و new tech بد نیستند.

16. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •