تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: Overcharge شارژ نت بوک Asus Eee 4GB

پروفشنال elvin_1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض Overcharge شارژ نت بوک Asus Eee 4GB

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عزیزان من باطری رو شارژ باشه و بزنم به اداپتور و از نت بوک استفاده کنم باطری رو خراب نمیکنه بعدا مثل این موبایلها تو شارژ کار کنی باطری رو خراب می کنه اینم اینطوری میشه؟یا از اداپتور استفاده کنم و با نت بوک کار کنم سخت افزار نت بوک اسیب نمی بینه مثل ای سی شارژ لب تاب مثل گوشیهای موبایل.دوستان من رو راهنمایی کنید کسایی که میدونن راهنمایی کنن کلافم کرده

2. این کاربر از elvin_1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه N.H.H's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مازندران - نکا

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عزیزان من باطری رو شارژ باشه و بزنم به اداپتور و از نت بوک استفاده کنم باطری رو خراب نمیکنه بعدا مثل این موبایلها تو شارژ کار کنی باطری رو خراب می کنه اینم اینطوری میشه؟یا از اداپتور استفاده کنم و با نت بوک کار کنم سخت افزار نت بوک اسیب نمی بینه مثل ای سی شارژ لب تاب مثل گوشیهای موبایل.دوستان من رو راهنمایی کنید کسایی که میدونن راهنمایی کنن کلافم کرده

هوالعليم

با سلام ، دوست خوبم وقتي كه شما بصورت طولاني مدت ميخواهيد از لپ تاپ خود استفاده كنيد و در محلي هستيد كه دسترسي به برق شهري داريد حتما باطري لپ تاپ را خارج ساخته و بعد از شارژر استفاده نماييد. استفاده لپ تاپ بصورت طولاني در صورتي كه هم باطري به لپ تاپ متصل باشد و هم شارژر باعث خرابي سلولهاي باطري و IC كنترلر باطري ميشود و هم IC شارژ شما در طولاني مدت دچار اشكال ميشود.

موفق باشيد

4. این کاربر از N.H.H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال elvin_1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض

merci dost aziz.vala man dg hangh kardm hamin anjoman azizan mgan bezarin batri ro sharghr bashe dr esteade tollani va be batri va ic shargh batri asibi nemirese man mmmondam b khoda kodom doroste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •