تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سلام دوستان!چنتا رندر داخلی گذاشتم لطفا نظر بدین

داره خودمونی میشه farokh007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض سلام دوستان!چنتا رندر داخلی گذاشتم لطفا نظر بدین

سلام به همگی یه کار طراحی پلان گرفتم گفتم چندتا رندر هم به کارفرما بدم بد نیست!
    قبل از اینکه کار رو بدم اساتید محترم یه نگاهی بندازن نظرشونو بدن بد نیس.........
    ممنون!

در ضمن به نظرتون کجا عکس هارو آپ کنم که اینجور دون دون نشه؟

2. این کاربر از farokh007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه atrociousman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال دوست عزیز
    این نور آفتاب از کجا افتاده تو؟ من متوجه نمیشم

4. این کاربر از atrociousman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pezhmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مدلها خوبن ولی رندر زیاد خوب در نیومده.

اول اینکه همونطور که دوستمون اشاره کرد جهت نور با توجه به پلان مشکل داره (یا حداقال اینجوری به نظر میاد).

دوم اینکه حجم نور (به خاطر همین set نادرست نور) به خوبی توصحنه پخش نشده. چون نورت طبیعیه بالانس شدن نور تو صحنه اهمیت زیادی داره. تمکز highlight نور تو بخش مبلمان خیلی زیاد شده یعنی یه over expose شدید داری که به شدت کارو مصنوعی کرده.

سوم اینکه صحنه آرایی از حیث کمبود جزئیات رنج میبره. شاید ایجاد یه سقف کاذب ساده، یه فرش یا موکت یا ... ،برای کف یه لوستر برای ست مبلمان و پرده برای در و پنجره ها میتونست خیلی یه واقعی تر شدهن صحنه کمک کنه.

سوم این که دکوپاژ صحنه ات یه کمی مشکل داره. به این معنی که نماهایی که از صحنه گرفتی دارای کارکتر نیستند و چیزی به صحنه اضافه نمیکنن. مثلا در مورد شات اول که ظاهرا از توی آشپزخونه گرفته شده و به نظر من از دو تای دیگه بهتره، جای نشون دادن کل فضای سالن رو داشتی ولی با یریدن دیوار سمت راست خراب شده. تو دو نمای دیگه هم (بخصوص تو شات دوم) دوربین زیادی به سقف نزدیکه(البته تو شات آخر ارتفاع تقریبا خوبه ولی باز تو جهت و ترکیب بندی نما مشکل داره). معمولا برای نمای داخلی از دوربین پشت شانه (Over Shoulder) استفاده میشود. یعنی یه فاصله 1 متر و 70 تا 1 متر و 80 از سطح زمین.

موففق باشی.

6. 2 کاربر از pezhmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farokh007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

1

مدلها خوبن ولی رندر زیاد خوب در نیومده.

اول اینکه همونطور که دوستمون اشاره کرد جهت نور با توجه به پلان مشکل داره (یا حداقال اینجوری به نظر میاد).

دوم اینکه حجم نور (به خاطر همین set نادرست نور) به خوبی توصحنه پخش نشده. چون نورت طبیعیه بالانس شدن نور تو صحنه اهمیت زیادی داره. تمکز highlight نور تو بخش مبلمان خیلی زیاد شده یعنی یه over expose شدید داری که به شدت کارو مصنوعی کرده.

سوم اینکه صحنه آرایی از حیث کمبود جزئیات رنج میبره. شاید ایجاد یه سقف کاذب ساده، یه فرش یا موکت یا ... ،برای کف یه لوستر برای ست مبلمان و پرده برای در و پنجره ها میتونست خیلی یه واقعی تر شدهن صحنه کمک کنه.

سوم این که دکوپاژ صحنه ات یه کمی مشکل داره. به این معنی که نماهایی که از صحنه گرفتی دارای کارکتر نیستند و چیزی به صحنه اضافه نمیکنن. مثلا در مورد شات اول که ظاهرا از توی آشپزخونه گرفته شده و به نظر من از دو تای دیگه بهتره، جای نشون دادن کل فضای سالن رو داشتی ولی با یریدن دیوار سمت راست خراب شده. تو دو نمای دیگه هم (بخصوص تو شات دوم) دوربین زیادی به سقف نزدیکه(البته تو شات آخر ارتفاع تقریبا خوبه ولی باز تو جهت و ترکیب بندی نما مشکل داره). معمولا برای نمای داخلی از دوربین پشت شانه (Over Shoulder) استفاده میشود. یعنی یه فاصله 1 متر و 70 تا 1 متر و 80 از سطح زمین.

موففق باشی.

ممنون ازت به خاطر انتقاد دقیق و ریزبینانت!
    سعی کرده بودم ساعت 12 یا 1 ظهر باشه و چون جهت ساختمون جنوبیه باید مستقیم نور وارد میشد اما به خطر اون پلانی که جلو ساختمون گذاشتم و عکسو بش دادم فکر میکنم باعث شده نور بیشتر پخش بشه و به در و دیوار بخوره! حرفت درمورد خالی بودن فضا کاملا درسته که 2 دلیل داشته یکی زیاد وقت نداشتم و دیگری اینکه یه عقلم نرسیده بود فکر کنم یه فرش خوب کلی به فضا حال بده!
    ممنون بازم نظر بدین مچکرم

حـــــرفـه ای Borhan72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همين دور و ورا...       اسم شريف: آقا برهان

پيش فرض

سلام دوست عزيز...

كارتون خوبه، اما بايد تاپيكتون رو در زير بخش "گالری" ايجاد ميكرديد.

گالری
    طرح های سه بعدی شما
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •