تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: سوال در مورد رشته ی برق

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

10 سوال در مورد رشته ی برق

سلام
    من امسال کنکور دادم در رشته ی ریاضی منطقه 2 شدم 11000 و می خوام یک سال دیگه بخونم چون از رشته ی برق خوشم میاد و یه دانشگاه خوب قبول نمی شدم. می خوام برم برق صنعتی اصفهان اما این طور که شنیدم برق صنعتی اصفهان زیاد جالب نیست و اصلا به پای مکانیکش نمی رسه! می خواستم ببینم حقیقت داره؟ بعد برق صنعتی اصفهان معمولاً تا چه رتبه ای قبولی داشته؟ برق شریف تا چه رتبه ای قبولی داشته؟ ما خونمون شاهین شهره و فقط 20 دقیقه تا صنعتی اصفهان راهه، می خواستم بپرسم من اگه رتبه ی دو رقمی بشم سال دیگه و برق شریف هم بتونم برم، بهتره برم شریف یا صنعتی اصفهان؟(لطفاً بهم نخندین بگین چه خوش خیال!! امسال جدی دارم می خونم و رتبه ام به احتمال زیاد خیلی خوب میشه و الکی نمی پرسم!!) منظورم اینه که واقعاً چه فرقی داره برق شریف با برق صنعتی اصفهان؟ چون اصفهان بخوام برم خیلی راحت ترم و بعد از دانشگاه میام خونه و خیلی از مشکلاتی رو که اگه بخوام برم تهران و خوابگاه بگیرم یا خونه اجاره کنم رو ندارم برا همین می پرسم که ارزش 4 سال زندگی توی تهران اونم تنها رو داره؟ چون خیلیا میگن بعدش که بخوای بری سر کار فقط می پرسن رشتت چیه و میگم برق و دانشگاه اون قدر مهم نیست! می دونم سوالای زیادی پرسیدم اما لطفاً به همه ی سوالام جواب بدین چون برام مهمه. ممنون
    Last edited by farhad1122; 17-08-2010 at 23:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه monaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان شهر

پيش فرض

سلام
    من امسال کنکور دادم در رشته ی ریاضی منطقه 2 شدم 11000 و می خوام یک سال دیگه بخونم چون از رشته ی برق خوشم میاد و یه دانشگاه خوب قبول نمی شدم. می خوام برم برق صنعتی اصفهان اما این طور که شنیدم برق صنعتی اصفهان زیاد جالب نیست و اصلا به پای مکانیکش نمی رسه! می خواستم ببینم حقیقت داره؟ بعد برق صنعتی اصفهان معمولاً تا چه رتبه ای قبولی داشته؟ برق شریف تا چه رتبه ای قبولی داشته؟ ما خونمون شاهین شهره و فقط 20 دقیقه تا صنعتی اصفهان راهه، می خواستم بپرسم من اگه رتبه ی دو رقمی بشم سال دیگه و برق شریف هم بتونم برم، بهتره برم شریف یا صنعتی اصفهان؟(لطفاً بهم نخندین بگین چه خوش خیال!! امسال جدی دارم می خونم و رتبه ام به احتمال زیاد خیلی خوب میشه و الکی نمی پرسم!!) منظورم اینه که واقعاً چه فرقی داره برق شریف با برق صنعتی اصفهان؟ چون اصفهان بخوام برم خیلی راحت ترم و بعد از دانشگاه میام خونه و خیلی از مشکلاتی رو که اگه بخوام برم تهران و خوابگاه بگیرم یا خونه اجاره کنم رو ندارم برا همین می پرسم که ارزش 4 سال زندگی توی تهران اونم تنها رو داره؟ چون خیلیا میگن بعدش که بخوای بری سر کار فقط می پرسن رشتت چیه و میگم برق و دانشگاه اون قدر مهم نیست! می دونم سوالای زیادی پرسیدم اما لطفاً به همه ی سوالام جواب بدین چون برام مهمه. ممنون
    عزیز من :
    اینو دوستانه بهت میگم ، وقت خودتو با این حرف ها نگیر الآن موقع فکر کردنبه انتخاب رشته اونهم یک سال دیگه نیست الآن موقع خوندن پس بخون

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

سلام..

از ديد من نقدو بچسب.. كه از فردا چيزي معلوم نيست..!

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

دوستان ممنون از راهنماییتون. اما آدم باید هدفش مشخص باشه تا بتونه به چیزی که می خواد برسه. منم می خوام اول هدفو مشخص کنم و متناسب با هدفم تلاش کنم. می دونم 10 ماه مونده تا کنکور سال دیگه ولی نمی خوام یک سال خودمو بکشم بعد برق شریف هم بتونم قبول شم بعد اونجا تصمیم بگیرم برق صنعتی اصفهان برم. اگه هدفم برق شریف باشه باید خودمو بکشم تو یک سال تا قبول شم اما برق صنعتی اصفهان راحت تر قبول میشم و لازم نیست روزی 12 ساعت بخونم! لطفاً راهنماییم کنید و به سوالای پست اولم جواب بدین تا بتونم هدفمو مشخص کنم. ما یکی از فامیلامون رفته برق شریف و الان آمریکاس و یکی دیگه هم برق صنعتی اصفهان رفته و اینجاست ولی 20 سال قبل رفته و همه چی خیلی فرق کرده و دیدم زیاد فایده نداره ازش بپرسم. لطفاً سوالامو جواب بدین بالاخره یا سال دیگه قبولم یا نیستم ولی می خوام اینارو بدونم و الانم می خوام بدونم تا هدفم رو مشخص کنم و براش تلاش کنم.

پروفشنال linkinkurd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

من جای شما بودم فعلا فقط درس میخوندم.
    =========================
    حالا بفرض که الان شما رتبت اینقدر خوبه که هم میتونی برق شریف بری و هم برق صنعتی اصفهان.
    ببین برادر- دانشگاه صنعتی اصفهان برا رشته برق یکی از بهترین های کشوره. من 2 نفر از دوستان صمیمی خودم اونجان. شما اگه هرکدوم از برق این دو دانشگاه بتونی قبول شی آینده ات تضمینه. البته اگه نرمال باشی تو تحصیلت.
    از یه طرف هم دوری از خونه و خوابگاه و دردسر و خونه گرفتن و... اذیت داره. کمک هم میکنه مستقل باشی و از اون حالت خونگی در بیای. ولی خونه موندن یه چی دیگس... مخصوصا اگه با دانشگاه صنعتی اصفهان 20 دقیقه باشی...

نتیجه اخلاقی: من بعنوان یه دانشجو برق میگم جای شما بودم صنعتی اصفهان میخوندم و خونه کیف میکردم تا برم خوابگاه و با هم اتاقی کل بندازم. (نظر شخصی)/

6. 2 کاربر از linkinkurd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

من جای شما بودم فعلا فقط درس میخوندم.
    =========================
    حالا بفرض که الان شما رتبت اینقدر خوبه که هم میتونی برق شریف بری و هم برق صنعتی اصفهان.
    ببین برادر- دانشگاه صنعتی اصفهان برا رشته برق یکی از بهترین های کشوره. من 2 نفر از دوستان صمیمی خودم اونجان. شما اگه هرکدوم از برق این دو دانشگاه بتونی قبول شی آینده ات تضمینه. البته اگه نرمال باشی تو تحصیلت.
    از یه طرف هم دوری از خونه و خوابگاه و دردسر و خونه گرفتن و... اذیت داره. کمک هم میکنه مستقل باشی و از اون حالت خونگی در بیای. ولی خونه موندن یه چی دیگس... مخصوصا اگه با دانشگاه صنعتی اصفهان 20 دقیقه باشی...

نتیجه اخلاقی: من بعنوان یه دانشجو برق میگم جای شما بودم صنعتی اصفهان میخوندم و خونه کیف میکردم تا برم خوابگاه و با هم اتاقی کل بندازم. (نظر شخصی)/
    ممنون از جوابتون. آخه تو همین تاپیک یکی از دوستان پرسیده بود که برق صنعتی اصفهان بره یا صنایع امیرکبیر، که دیدم همه گفتن برق صنعتی اصفهان به درد نمی خوره و اله و بله! دیگه داشتم می گفتم اگه این قدر به درد نخوره پس حتی اگه 20 دقیقه تا خونمون راه باشه هم ارزششو نداره برم! حالا باز خوبه شما یه کم از این دانشگاه تعریف کردی امیدوار شدیم! این دیگه آخرین سواله و دیگه بقیه سوالامو میذارم سال دیگه که رتبم اومد می پرسم، برق صنعتی اصفهان تا چه رتبه ای در منطقه 2 قبولی داشته و آخرین رتبه قبولی در این یکی دو سال گذشته چند بوده؟ برق شریف رو هم آخرین رتبه قبولیش رو بگین(در منطقه 2) ممنون میشم، تا بدونم برا چه رتبه ای باید بخونم و برنامه ریزی کنم. ممنون
    Last edited by farhad1122; 19-08-2010 at 16:34.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

عزیز من :
    اینو دوستانه بهت میگم ، وقت خودتو با این حرف ها نگیر الآن موقع فکر کردنبه انتخاب رشته اونهم یک سال دیگه نیست الآن موقع خوندن پس بخون
    یکی از دوستام پارسال قبل از اینکه بریم پیش دانشگاهی همش می گفت من می خوام برم مکانیک شریف و دیگه هیچ جا نمی خوام برم! یکی دیگه از دوستامم بود که همش می گفت فقط می خوام برم مکانیک صنعتی اصفهان! امسال اون که می خواست بره مکانیک شریف رتبش شد 86 منطقه 2 و اون یکی دوستم شد 1120 منطقه 2 و به احتمال زیاد همون جا که می خواستن برن قبول میشن... منم که هدف نداشتم و اصلاٌ نمی دونستم برق برم یا مکانیک یا رشته ی دیگه و یا اصلا کدوم دانشگاه برم شدم 11000 مطقه 2. پس اول آدم باید هدف داشته باشه و بعد بشینه بخونه چون روزایی میرسه که آدم ناامید و خسته میشه ولی وقتی به یاد هدفش میفته دوباره انرژی پیدا می کنه... در ضمن آینده چیزیه که خودمون میسازیم پس آینده دست خودمونه و اشتباهه که بگیم کسی از آینده خبر نداره! (مگر اینکه اتفاق خیلی خاصی بیفته مثلاً تریلی از رومون رد شه! تانتونیم آینده رو اون جوری که می خوایم بسازیم!!)
    Last edited by farhad1122; 19-08-2010 at 16:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گودر

پيش فرض

ممنون از جوابتون. آخه تو همین تاپیک یکی از دوستان پرسیده بود که برق صنعتی اصفهان بره یا صنایع امیرکبیر، که دیدم همه گفتن برق صنعتی اصفهان به درد نمی خوره و اله و بله! دیگه داشتم می گفتم اگه این قدر به درد نخوره پس حتی اگه 20 دقیقه تا خونمون راه باشه هم ارزششو نداره برم! حالا باز خوبه شما یه کم از این دانشگاه تعریف کردی امیدوار شدیم! این دیگه آخرین سواله و دیگه بقیه سوالامو میذارم سال دیگه که رتبم اومد می پرسم، برق صنعتی اصفهان تا چه رتبه ای در منطقه 2 قبولی داشته و آخرین رتبه قبولی در این یکی دو سال گذشته چند بوده؟ برق شریف رو هم آخرین رتبه قبولیش رو بگین(در منطقه 2) ممنون میشم، تا بدونم برا چه رتبه ای باید بخونم و برنامه ریزی کنم. ممنون
    توی یادگار ماندگار 88 اینجوری زده:
    برق شریف آخرین رتبه منطقه دو: 200
    برق صنعتی اصفهان آخرین رتبه منطقه دو: 1192

10. این کاربر از aliaqua بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

[/COLOR]
    سلام
    سلام
    اگه بتونی برق شریف قبول بشی که نونت تو روغنه
    من شنیدم الان یه مهندس برق شریف بالای 8 ملیون درامد ماهیانش
    به هر حال به نظر من اگه بتونی برق شریف رو بری خیلی خیلی بهتره
    فقط یادت باشه تو این دانشگاه خیلی سخت می گیرن. خیلی ها تو این دانشگاه کم میارن و درجا می زنند
    Last edited by Benyamin100; 20-08-2010 at 14:41.

داره خودمونی میشه Snake5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

[/COLOR]
    سلام
    اگه بتونی برق شریف قبول بشی که نونت تو روغنه
    من شنیدم الان یه مهندس برق شریف بالای 8 ملیون درامد ماهیانش
    به هر حال به نظر من اگه بتونی برق شریف رو بری خیلی خیلی بهتره
    فقط یادت باشه تو این دانشگاه خیلی سخت می گیرن. خیلی ها تو این دانشگاه کم میارن و درجا می زنند
    ببخشید . ولی شما اشتباه شنیدی!

درآمد هرکسی بستگی به عرضه اون آدم تو کارش داره . ربطی به داشتن مدرک از شریف یا جای دیگه نداره

13. 5 کاربر از Snake5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •