تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: مشکل صدا در ویندوز 7

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

14 مشکل صدا در ویندوز 7

بابا یکی کمکم کنه اینجا چون بزرگترین فروم تخصصیه ایرانه اومدن اینجا هم عضو بشم تا ببینم کسی میتونه منو کمک کنه؟
    صدای ویندوز 7 نسبت به اکس پی خیلییییییی کمههههههههههههه
    من ویندوز اکس پی داشتم هدفون میذاشتم توی گوشم تا آخر جرات نداشتم زیاد کنم کر میشدم حالا توی ویندوز 7 تا آخر زیادش کنم یه سوم اون اکس پیه هم نمیشه
    مشکل از برنامه ایم که باهاش آهنگ پخش میکنم نیست توی جفت ویندوزا با جت آیودیو آهنک پخش میکنم اما توی سون با مدیا پلیر و کام پلیر هم امتحان کردم اصلا صداشون در نمیاد
    میخواستم ببینم ترفندی کدی برنامه ای چیزی نیست که صدای اینو ما ببریم بالا مثل ویندوز اکس پی شه؟

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام
    ببينيد - به احتمال زياد شما در ويندوز ايكس پي درايور صداتون رو كه شامل نرم افزارهاي جانبي مثه قابليت Realtek و ... هست رو نصب كرديد
    و در ويندوز 7 نصب نكرديد
    كامل سي دي درايورتون رو بذاريد و نصب كنيد

موفق باشيد.

3. 2 کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

نه دوست عزیز از هیچ برنامه ای توی کارت صدای ویندوز اکس پیم استفاده نمیشد اما بر عکس وقتی دیدم صدای ویندوز سونم اینقدر کمه رفتم دنبال دانلود برنامه و برنامه Realtek رو دانلود کردم و نصب کردم اما درست نشد

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

بابا یکی کمکم کنه اینجا چون بزرگترین فروم تخصصیه ایرانه اومدن اینجا هم عضو بشم تا ببینم کسی میتونه منو کمک کنه؟
    صدای ویندوز 7 نسبت به اکس پی خیلییییییی کمههههههههههههه
    من ویندوز اکس پی داشتم هدفون میذاشتم توی گوشم تا آخر جرات نداشتم زیاد کنم کر میشدم حالا توی ویندوز 7 تا آخر زیادش کنم یه سوم اون اکس پیه هم نمیشه
    مشکل از برنامه ایم که باهاش آهنگ پخش میکنم نیست توی جفت ویندوزا با جت آیودیو آهنک پخش میکنم اما توی سون با مدیا پلیر و کام پلیر هم امتحان کردم اصلا صداشون در نمیاد
    میخواستم ببینم ترفندی کدی برنامه ای چیزی نیست که صدای اینو ما ببریم بالا مثل ویندوز اکس پی شه؟

سلام
    اگه نرم افزار کارت صدا نصب باشه وقتی فیش هدفون رو نصب میکنید یه پنجره به صورت زیر براتون باز میشه!

از این گزینه هایی که داره حتمت حتما باید هدفون رو انتخاب کنید تا صدای هدفون شما بالا باشه. اگه روی Front Speaker یا هر چیز دیگه ای بزارید صدا تقریبا از نصف هم کمتر هست.

این پنجره در صورتی براتون باز میشه که برنامه کارت صدا نصب باشه! که احتمالا هم باید با نام Realtek باشه.

6. 2 کاربر از AliSub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

نه دوست عزیز از هیچ برنامه ای توی کارت صدای ویندوز اکس پیم استفاده نمیشد اما بر عکس وقتی دیدم صدای ویندوز سونم اینقدر کمه رفتم دنبال دانلود برنامه و برنامه Realtek رو دانلود کردم و نصب کردم اما درست نشد
    شما یعنی این آیکن تو task bar دارید؟

تنظیمات بالا که گذاشتم انجام دادید؟

از Volume ـها اطمینان داری؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

آره اون آیکن رو دارم
    اما اون برنامه اولی که گفتی برام باز باید بشه باز نمیشه
    برنامه realtek هم همراه با کارت صدام نسب نشد خودم رفتم از یه سایتی دانلود کردم اما Front Speaker و اون عکسی که شما تو پست اولت واسم کشیدی برام نمیاد وقتی هدفون وصل میکنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

یکی هم واسم برنامه کارت صدا رو واسه دانلود میذاره شاید اشتباه نصب کردم الان سیدیش دست بابامه ویندوزم سونه buil7600
    اگه میتونید کارت صداش رو واسه دانلود بذارید تا دانلود کنم بریزم شاید اون گزینه هایی که علی جان میگه بیاد

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

آره اون آیکن رو دارم
    اما اون برنامه اولی که گفتی برام باز باید بشه باز نمیشه
    برنامه realtek هم همراه با کارت صدام نسب نشد خودم رفتم از یه سایتی دانلود کردم اما Front Speaker و اون عکسی که شما تو پست اولت واسم کشیدی برام نمیاد وقتی هدفون وصل میکنم
    یکی هم واسم برنامه کارت صدا رو واسه دانلود میذاره شاید اشتباه نصب کردم الان سیدیش دست بابامه ویندوزم سونه buil7600
    اگه میتونید کارت صداش رو واسه دانلود بذارید تا دانلود کنم بریزم شاید اون گزینه هایی که علی جان میگه بیاد
    سلام

از این پنجره ای که باز میشه (روی اون آیکن کلیک کن) اون بالا دست راست یه پوشه هست رو اون کلیک کن.

رو پوشه کلیک میکنی یه پنجره دیگه باز میشه، تیک دومی بزن.

دوباره فیش در بیار وصل کن پنجره ای که باید باز میشد باز میشه!

11. این کاربر از AliSub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

ههه تازه من یه چیزی این لپ تاب ما اصلا سی دی گرافیکی و کارت صدا نداره
    چون ویندوز خودش ویستا هست و غیر از سون و ویستا روش ویندوز دیگه ای نسب نمیشه
    hp مدل pavilion dv6000 و منم کارت صدا نسب نکردم
    درباره ی اون برنامه هم بگم علی جان اصلا realtak من زیر آنالوگش اینهمه چراغ نیست من بلد نیستم مثل شما عکس بگیرم اما زیر آنالوگ 2 تا چراغ سیاه هست نه 6 تا
    قسمت front panel هم نداره به جاش اینو داره Internal و زیرش عکس باند و میکروفون کشیده و اون پوشه ای که دورش خط کشیدی رو نداره
    کلا این realtak من با اونی که شما داری توضیح خیلی فرق داره میشه آدرس دانلود اونی که شما داری ازش استفاده میکنی بگی؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

ههه تازه من یه چیزی این لپ تاب ما اصلا سی دی گرافیکی و کارت صدا نداره
    چون ویندوز خودش ویستا هست و غیر از سون و ویستا روش ویندوز دیگه ای نسب نمیشه
    hp مدل pavilion dv6000 و منم کارت صدا نسب نکردم
    درباره ی اون برنامه هم بگم علی جان اصلا realtak من زیر آنالوگش اینهمه چراغ نیست من بلد نیستم مثل شما عکس بگیرم اما زیر آنالوگ 2 تا چراغ سیاه هست نه 6 تا
    قسمت front panel هم نداره به جاش اینو داره Internal و زیرش عکس باند و میکروفون کشیده و اون پوشه ای که دورش خط کشیدی رو نداره
    کلا این realtak من با اونی که شما داری توضیح خیلی فرق داره میشه آدرس دانلود اونی که شما داری ازش استفاده میکنی بگی؟
    OH

خوب زودتر میگفتی لب تاپ دارم! من فکر میکردم دسکتاپ داری!

خب من کامپیوتر رومیزی دارم که 6تا فیش داره!
    فقط بگو اون پوشه زرده داره که روش کلیک کنی پنجره popup برات نمایش بده؟

شما میتونی از استارت => برنامه Snipping Tools رو برای عکس گرفتن از صفحه استفاده کنی و اون عکس رو تو سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آپ کنی و لینکی که میده رو برای ما بزاری اینجا.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •