تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 64

نام تاپيک: GPRS / همراه اول

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض GPRS / همراه اول

با عرض سلام خدمت همه دوستان با توجه به تعرفه جدید و بسته های جدید اینترنت همراه اول که در زیر خبرشو گذاشتم این تاپیکو برای بحث و بررسی سرویس GPRS این شرکت ایجاد کردم.

لازمه خدمت دوستان عرض کنم کسانی که دارای شرایطی هستند که به هیچکدام از روش های اتصال به اینترنت مثل DIAL UP , ADSL ,WIMAX دسترسی ندارند در صورت تحت پوشش بودن منطقه زندگی آنها می توانند با ماهیانه 10 هزار تومان و با اتصال موبایل خود به کامپیوتر یا خرید یک مودم GPRS از اینترنت همراه اول بدون هیچگونه محدودیت حجمی و زمانی استفاده کنند .

متن خبر:

به دنبال كاهش 50 درصدي تعرفه سرويس GPRS همراه اول، بسته‌هاي جديد اينترنت همراه اول اين اپراتور نيز ارائه شد.
    به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، روابط عمومي شركت ارتباطات سيار ايران اعلام كرد كه ‌مشتركان همراه اول مي‌توانند از روش‌هاي پرتال و پيامك از بسته‌هاي رويايي اينترنت همراه استفاده كنند.
    طبق اين گزارش شماره پيام كوتاه جهت فعال‌سازي سرويس GPRS همراه اول 8088 بوده و مشتركان جهت فعال‌سازي پيامكي بسته‌هاي رويايي اينترنت همراه، بايد به شماره 8080 يك پيامك بدون متن ارسال كنند.
    هم‌چنين جهت فعال‌سازي اينترنتي بسته‌ها، پس از ورود به پرتال همراه اول به نشاني
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و ثبت شماره تلفن و انتخاب نوع بسته پيشنهادي، پيامكي دريافت خواهند كرد كه درصورت ارسال يك پيامك بدون متن به شماره مذكور، استفاده از بسته ثبت نام شده تاييد خواهد شد.
    بنا بر اين گزارش خدمات GPRS همراه اول در چهار بسته رويايي ارائه شده كه در تمامي آن‌ها حجم دانلود نامحدود است. بسته اول 24 ساعته و به قيمت 10 هزار ريال، بسته دوم هفت روزه و به قيمت 50 هزار ريال، بسته سوم يك ماهه و به قيمت 100 هزار ريال و بسته چهارم يك ماهه از ساعت 23 تا 8 و به قيمت 30 هزار ريال در نظر گرفته شده است.
    بنا بر اعلام براي استفاده از اين بسته‌ها، فعال‌سازي سرويس GPRS ضروري است و اعتبار بسته به دوره بعد انتقال نمي‌يابد.
    همچنين در سيم‌كارت‌هاي اعتباري با خريد هر بسته، مبلغ بسته از اعتبار مشترك كسر مي‌گردد و در سيم‌كارت‌هاي دائمي با خريد هر بسته، مبلغ بسته در صورت حساب همان دوره منظور مي‌شود.
    طبق اين گزارش بعد از غير فعال شدن بسته‌ها (اتمام مدت زمان بسته‌هاي خريداري شده) سرويس اينترنت همراه اول فعال بوده و با تعرفه‌هاي جاري (زمان Peak از 8 تا 23 معادل هشت ريال و زمان off Peak از ساعت 23 تا 8 و روزهاي تعطيل رسمي معادل دو ريال) محاسبه مي‌گردد.
    بر اساس اين طرح در هر زمان فقط مي‌توان از يك بسته استفاده كرد و در خواست فعال‌سازي بسته جديد موجب لغو بسته جاري و پرداخت هزينه مجدد مي‌شود.

منبع: tct.ir

2. 4 کاربر از Exir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali1497's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

با سلام
    من يك بسته 10 هزار توماني يك ماهه در خواست و دريافت كردم
    اما مشكل من اين است كه مودم GPRS به اينترنت كانكت نميشود و سيم كارت را نميخواند
    در ضمن از دوستان كسي نرم افزار مناسبي براي كانكشن GPRS سراغ دارد؟
    با تشكر

Last edited by ali1497; 30-05-2010 at 00:21.

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

سیم کارت شما در موبایل به gprs وصل می شود؟

با یک سیمکارت دیگه مثل ایرانسل مودمو امتحان کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

من روز اول هم گفتم که میتونند مجانی این سرویس رو بدهند فقط اون 80 تومن رو میخواست کش ببره که برد ! و حالا اومده سرویس 10 تومنی راه انداخته . ای تف به این نونی که سر سفرتون میبرین.

اینم قضیه داره برای اینه که همراه سوم داره میاد و میخوان روی اونو کم کنند
    اون3G داره و نسل سوم تلفنهای همراه هستش و سرعتش 256 کیلو هست که میشه حدود 32 کیلوبایت ولی ارزون هست( البته در خارج) اینجا بیاد حدود 30-40 تومن اقلا برای راه اندازیش از مردم کش میرن. هرچند با این همه سایت چیلتر شده کسی دیگه حال نداره بره وبگردی ...

دوستان برای راه اندازی این سرویسه پف فیلی کافیه که یک دستگاه اکسترنال به نام simreader تهیه کنید
    این دستگاه برای لپتاپها بصورت کارت pcmci تهیه شده که قیمتش حدود 80 تومن هست ولی USb ها از بازار رضا قیمت گرفتم قبل از عید 120 تومن بود یه مارک ناشناخته هم بود.

ولی توصیه من !!
    یک دستگاه موبایل k750که مثل ریگ توی بازار ریخته تهیه کنید به قیمت 50 تومن و CD خود موبایل رو هم نصب کنید و گوشه سیستم بکارید و لذت ببرید
    این موبایل یک مودم داخلی داره که شما رو از شر خرید اون دستگاه راحت میکنه من که کردم شده ( البته برای ایرانسل) ولی برای همراه تنبل رو نمیدونم.
    ب وسیله کابل USB به سیستم وصل میشه و با استفاده از درایور نرم افزاری داخل CD تبدیل به یک فک مودم میشه و حتی میتونین باهاش فکس بفرستین
    من برای ایرانسل چک کردم عالیه فقط یه مشکلی داره که موبایل داغ میکنه و باطریش مرخص میشه البته من 1 هفته بصورت شبانه روزی اون موقع که ایرانسل مجانی بود روشن گذاشتم ولی توی 12 ساعت یه خورده انتن میپروند ولی بازم مشکلی نداره بهتر از خرج 120 تومن برای یه تیکه ناقابل USB هست.

در ضمن این سرویس جون میده با اینترنت دوربرد ( ماهواره ای ) مچ بشه ( توضیحات در لینک امضای بنده )

6. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه regularuser's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حذف شود .................................
    Last edited by regularuser; 08-12-2010 at 10:24.

کاربر فعال OS X MrDevil's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من گرفتم سرعتش خیلی کمه.فقط میشه تو گوگل سرچ کرد

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

بله برای تمام کشور البته منطق تحت پوشش فعلی به شرح زیر است:

کلیه شهرهای استان تهران ، گیلان ، مازندران و همچنین کلیه مراکز استان و جزایر کیش و قشم و دیگر مناطق آزاد تجاری.

سرعت این سرویس بین 48 تا 240 کیلوبیت (حدود 5 تا 30 کیلوبایت) در ثانیه می باشد.
    که به فعال بودن پروتکل EDGE در منطقه مورد نظر شما و همچنین میزان ترافیک دیتا و صوت در آنتن BTS محل استفاده شما از این سرویس بستگی دارد.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سیم کارت شما در موبایل به gprs وصل می شود؟

با یک سیمکارت دیگه مثل ایرانسل مودمو امتحان کنید.
    با سلام
    بله سيم كارت در تلفن همراه به اينترنت كانكت ميشود.
    البته همين مودم در لب تاپ بدون مشكل از GPRS سيم كارت بهره ميبرد ولي در كامپيوتر به هيج وجه اتصال برقرار نميكند.
    اگر نرم افزار خوبي براي Modem GPRS سراغ داريد لطفاً لينك دانلود را قرار دهيد
    چون من حدس ميزنم نرم افزار واسط عملكرد مناسبي نداشته باشد.
    با تشكر
    Last edited by ali1497; 30-05-2010 at 15:23.

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    سرویس یه 24 ساعتشو گرفتم
    گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم الان اینترنت همراه اول دارم پست می دم
    سرعتش نهایت 5.6 کیلوبایت بر ثانیه برای وبگردی با کامپیوتر خوبه ولی دانلود نه
    فقط تو تهران edge وصله که سرعت باید تا240 کیلوبیت بره
    بقیه شهر ها همشون gprs
    البته همراه اول دی ماه سال گذشته گفته بود که تمام مراکز شهرها به edgeارتقا پیدا کرده(که دروغ گفته بودن)
    چند رو پیش هم خبر دادن که 70 درصد تهران و 7 شهر دیگه رو تا نیمه امسال ریز پوشش edge می برن
    کلا اگه تو تهرانین می تونین رو edge حساب کنین
    اگه تو سایر مراکز استان ها هستین فقط gprs که تا 48کیلوبیت سرعت می ده
    در ضمن ایران سل هم داره یه همچین سرویسی راه می ندازه شاعات می گه تا تیر ماه را میوفته(اگه ایرانسل بیاد با قیمت مناسب از این همراه اول بهتره)
    راستی اینترنتش از دیشب ساعت 12 تا امروز بعد ازظهر ساعت 3:30 قطع بود

12. 3 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

با سلام
    وضعيت اتصال GPRS در لب تاپ بدون مشكل اما در PC عدم اتصال
    آيا امكان دارد كه اين نوع مودم ها را فقط براي كامپيوترهاي قابل حمل و نقل طراحي كرده باشند؟

من اين سرويس را براي PC احتياج مبرم دارم.
    چون Send ديتا را از طريق GPRS انجام ميدهم و Receive را از Sat و كارت اينجانب اينترنال ميباشد و در نتيجه در لب تاپ نمتوانم رسيو كنم.
    با تشكر
    Last edited by ali1497; 30-05-2010 at 18:35.

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •