تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 109

نام تاپيک: دایی: زمانی که جنگ شد،قطبی از کشورش فراری بود!/ کسی درباره من حرف بزند که دلش برای ایران بسوزد

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض دایی: زمانی که جنگ شد،قطبی از کشورش فراری بود!/ کسی درباره من حرف بزند که دلش برای ایران بسوزد

دلش از افشین قطبی خیلی پر بود.او جواب های دندان شکنی به سرمربی فعلی تیم ملی داد.

یک اظهار نظر از جانب افشین قطبی که گفته بود «دایی با اصرار بر بازی کردن در تیم ملی مهره سوزی کرده است» کافی بود تا علی دایی چنان موضعی در مورد او بگیرد که همه را متعجب کند.

سرمربی پرسپولیس پس از مطرح کردن این سوال در پاسخ به جواب آن گفت« قطبی نظر خودش را اعلام کرده و مورد احترام است. نمی‌خواستم جواب دهم اما قطبی بداند دایی جوانی و عمر خودش را در این مملکت گذاشت و امثال قطبی حق ندارند درباره من حرف بزنند و اظهارنظر کنند.

هیچ‌کس نفهمید قطبی چگونه وارد فوتبال ما شد. آقای قطبی،من در این فوتبال به بیمارستان رفتم، به سرم بخیه خورد و شب‌ها نخوابیدم اما شما چی؟ متأسفانه فوتبال ما همین است. کسی مثل قطبی به خودش اجازه می‌دهد درباره من حرف بزند و ورزش ما را زیر سؤال ببرد. من از شما خبرنگاران می‌پرسم آیا کسی می‌داند قطبی چه زجری برای فوتبال ما کشیده که الان باید حرف بزند؟ »

دایی که حسابی از این اظهار نظر ناراحت به نظر می رسید ادامه داد« زمانی که در ایران جنگ بود ایشان از کشور خودشان فرار و در محیطی آرام زندگی کردند.

دایی تاکید کرد: کسانی در این مملکت بودند که جان خودشان را کف دستشان گذاشتند و برعکس امثال قطبی که از ایران رفتند به خاطر ناموس و کشورشان در جنگ شهید شدند مثل همین جانبازانی که امروز در ورزشگاه بودند. اگر اینها نبودند، ما نبودیم. آقایان در رسانه‌های بیگانه رفتند و راجع‌ به مسائل مختلف حرف زدند و در بهترین جای دنیا زندگی کردند و حالا دارند این‌طوری حرف می‌زنند اما من نمی‌توانم در بهترین جای دنیا زندگی کنم.»

دایی در پایان گفت« کسی باید این حرف‌ها را بزند که دلش برای ایران بسوزد. قطبی باید برود پرونده‌ قبلی خودش را جمع وجور کند. پروین حرف بسیار خوبی زد که هرگز دوست ندارم آن را در جواب قطبی در جمع خبرنگاران به کار ببرم. این حرف‌ها را به حمایت از خودم زدم و همیشه آرزوی قلبی من این است که تیم ملی با افشین یا بی‌ افشین نتایج مردم‌پسندی در فوتبال آسیا کسب کند.»

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض پاتک قطبی به تک دایی

قطبی در روزی که با شدیدترین انتقادات از سوی دایی مواجه شده بود ، گفت:« باید به او تبریک بگویم.»

این جمله درست زمانی بیان شده که دایی سرمربی تیم ملی را به دلیل انتقاد از او در زمان بازیگری با بدترین الفاظ مورد خطاب قرار داده و گفته بود:« قطبی می تواند برای خودش بگوید من با تداوم حضورم در تیم ملی فرصت سوزی کرده ام اما او باید بداند من در این فوتبال به بیمارستان رفتم، به سرم بخیه خورد و شب‌ها نخوابیدم اما شما چی؟ متأسفانه فوتبال ما همین است. کسی مثل قطبی به خودش اجازه می‌دهد درباره من حرف بزند و ورزش ما را زیر سؤال ببرد. من از شما خبرنگاران می‌پرسم آیا کسی می‌داند قطبی چه زجری برای فوتبال ما کشیده که الان باید حرف بزند؟»

دایی که روز سوم خرداد و پس از دیدار کوتاهش با پدر شهید محمد جهان آرا ، به شدت تحت تاثیر فضای جنگ قرار گرفته بود ، ادامه داد:« کسانی در این مملکت بودند که جان خودشان را کف دستشان گذاشتند و برعکس امثال قطبی که از ایران رفتند به خاطر ناموس و کشورشان در جنگ شهید شدند مثل همین جانبازانی که امروز در ورزشگاه بودند. اگر اینها نبودند، ما نبودیم. آقایان در رسانه‌های بیگانه رفتند و راجع‌ به مسائل مختلف حرف زدند و در بهترین جای دنیا زندگی کردند و حالا دارند این‌طوری حرف می‌زنند اما من نمی‌توانم در بهترین جای دنیا زندگی کنم. کسی باید این حرف‌ها را بزند که دلش برای ایران بسوزد. قطبی باید برود پرونده‌ قبلی خودش را جمع وجور کند. پروین حرف بسیار خوبی زد که هرگز دوست ندارم آن را در جواب قطبی در جمع خبرنگاران به کار ببرم. این حرف‌ها را به حمایت از خودم زدم و همیشه آرزوی قلبی من این است که تیم ملی با افشین یا بی‌ افشین نتایج مردم‌پسندی در فوتبال آسیا کسب کند.»

حملاتی بی سابقه از دایی به قطبی در شب قهرمانی شیرین این تیم که او را بدل به افسانه هواداران پرسپولیس کرد. در مقابل اما افشین قطبی تصمیم گرفت سکوت خود را بشکند و البته به جای پاسخ به دایی در شرایطی که او بدترین حملات را به سرمربی تیم ملی داشته ، دم از دوستی و مهربانی بزند. قطبی به مناسبت قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی گفت:« من این را وظیفه خود می دانم که قهرمانی پرسپولیس را در جام حذفی به طرفداران این تیم ، علی دایی و مدیرانش تبریک بگویم. همان طور که قهرمانی سپاهان در لیگ برتر هم اتفاق بزرگی بود و باید به قلعه نویی و تیمش تبریک گفت.» او در واکنش به گفته های دایی ، می گوید:« نمی خواهم حرفی در این رابطه بزنم فقط برای او و تیمش آرزوی موفقیت در بازی ها سال بعد لیگ قهرمانان دارم . »

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یاد بازی عربستان به خیر....چه عیدی شد برای مردم!

آقای دایی اگه مرد بودی اون زمان که دفترت رو بستن این حرفا رو میزدی!! البته نمیشد...
    در ضمن دیوار کوتاهتر از شهدا برای بعضی مدعیان حراف پیدا نمیشه آیا؟!!

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ای بابا آدم نمی دونه طرف کی رو بگیره!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ifu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای بابا آدم نمی دونه طرف کی رو بگیره!
    دقیقا
    واگذارشون میکنیم به خدا

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

کار بزرگای فدراسیون همینه زمانی که دایی سر مربی تیم ملی بود من خودم به شخصه زجر کشیدم از انتخاب بازیکنایی که به اصرار خودش دعوت میکرد و بزرگای فوتبال ما رو کنار میذاشت و همون زمان ارزو میکردم قطبی بشه سر مربی و زمانی که این اتفاق افتاد فوق العاده خوشحال شدم اما همین قظبی که حتی محبوب استقلالی ها بود رو کاری کردن که الان . . .

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

این دایی هم که کلا قاطع
    حالا اگه یه مربی دیگه بود پدرشو می سوزند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMAN-JEEZY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این دایی هم که کلا قاطع
    حالا اگه یه مربی دیگه بود پدرشو می سوزند
    میگم شما با بهنویس تایپ میکنین؟یه خورده پستاتون غیرقابل فهم و عجیب غریبه.پدرشو می سوزند!!!!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دایی که حسابی از این اظهار نظر ناراحت به نظر می رسید ادامه داد« زمانی که در ایران جنگ بود ایشان از کشور خودشان فرار و در محیطی آرام زندگی کردند.
    مرتیکه خودشم نمیفهمه چی میگه!
    آخه قطبی مگه اول جنگ چند سالش بوده که حق انتخاب برای رفتن یا موندن داشته باشه؟
    ایشون یادش رفته که بعد از جام جهانی 2006 ، تا مدتی به کشور بر نمی گشت!
    سرمربی پرسپولیس پس از مطرح کردن این سوال در پاسخ به جواب آن گفت« قطبی نظر خودش را اعلام کرده و مورد احترام است. نمی‌خواستم جواب دهم اما قطبی بداند دایی جوانی و عمر خودش را در این مملکت گذاشت و امثال قطبی حق ندارند درباره من حرف بزنند و اظهارنظر کنند.
    جوانیش رو گذاشت ،ولی توی پیریش باید با لگد از تیم ملی مینداختنش بیرون!

درسته این 600 میلیونی ادعایی دایی قانونیه ، ولی این وجدان نداره که 600 میلیون از پول بیت المالو برای هیچ میخواد؟؟
    البته شاید اگه ایشون این پولو بالا نکشه ، یکی دیگه بالا بکشه!

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

زمانی که در ایران جنگ بود ایشان از کشور خودشان فرار و در محیطی آرام زندگی کردند.
    حالا نه که خودت رفته بودی جنگ میکردی ! بعد از جام جهانی دیدیم چطور فرار کردی آمریکا و اونجا حال میکردی!

حملاتی بی سابقه از دایی به قطبی در شب قهرمانی شیرین این تیم که او را بدل به افسانه هواداران پرسپولیس کرد.
    افسانه هواداران کجا بود بابا ! جام حذفی رو با انا انزلنا و بردن تیم های درجه سه برده فکر کرده شق القمر کرده ! منم بودم تیمو قهرمان حذفی میکردم!

من به شخصه یک دهم زمانی که با قطبی قهرمان لیگ شدیم با این قهرمانی حذفی حال نکردم ...

البته شاید اگه ایشون این پولو بالا نکشه ، یکی دیگه بالا بکشه!
    دقیقآ ! واسه همین با اینکه از دایی خوشم نمیاد امیدوارم این پولو از فدراسیون بگیره ... به هر حال یه مو از خرس کندن غنیمته!

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •