تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: حرکت دراز نشست

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض حرکت دراز نشست

آیا حرکت دراز نشست در کوچک شدن شکم و عضلانی شدن آن تاثیری داره ؟
    کلا آیا این حرکت تاثیری داره ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خیلی زیاد تاثیر داره، البته اگه درست و به تعداد زیاد انجام یشه.
    شکم هایی که چربی دارن، با این حرکت چربیشون میسوزه و شکم های بدون چربی هم شش تکه میشه!

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

خیلی زیاد تاثیر داره، البته اگه درست و به تعداد زیاد انجام یشه.
    شکم هایی که چربی دارن، با این حرکت چربیشون میسوزه و شکم های بدون چربی هم شش تکه میشه!

3. 5 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arpanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خير لاغري موضعي تصوري غير علمي است و فقط عضلات اون ناحيه فرم ميگيره. لاغري در اثر مصرف كالري زياد در كل بدن رخ ميده

اگه نباشه جاش خالی می مونه saba_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

فایده که داره ولی به شرطها و شروطها...!!!!!

این که همراه با حرکت دراز و نشست یا کلا حرکات شکمی،رژیم غذایی مناسبی هم داشته باشید،نمیگم در دهنتونو بدوزید و هیچی نخورید!!بخورید ولی بر اساس کالری که باید دریافت کنید و مثلا از مصرف شیرینی زیاد و چربی و خیلی جیزهای دیگه ...خودداری کنید و یا مصرف فیبر رو بالا ببرید....و دیگه این که فقط نرمش رو محدود به ناحیه شکم نباید بکنید،سعی کنید حتما روزی 30 دقیقه بدوید و بعد حرکات کششی رو هم انجام بدید،برای اینکه بخواید چربی های شکمتونو اب کنید نیاز هست که چربی کل بدن سوزونده بشه،که به تناسب خودش جاهای پرچربی ،چربی بیشتری رو هم اب میکنن....یکی از این مکانیسمای اب کردن چربی توسط ورزش اینه که ورزش خودش محرک ترشح هورمون رشده ،و این هورمون یکی از کاراش مصرف چربی هاست.

داره خودمونی میشه Dexter 2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    No where Land

پيش فرض

من شنیدم که بدترین انواع ورزش برای بدن دراز نشست و شنا رفتنه...حالا نمی دونم تا چه حد درسته!

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

من شنیدم که بدترین انواع ورزش برای بدن دراز نشست و شنا رفتنه...حالا نمی دونم تا چه حد درسته!
    اشتباهه !

دوستان توضیحات کاملی دادند ... اگر هدفتون کوچک شدن شکم هست با دراز نشست صرف با جایی نمی رسید ! برای این کار نیازمند رژیم غذایی مناسب و کم چربی + ورزش هایی مثل دو و پیاده روی بسته به میزان چربی اضافی هستین ... برای شکل گرفتن شکم دراز نشست مناسب هست اما به شکلی صحیح و درست .
    Last edited by Mohammad; 15-05-2010 at 20:11.

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

اصلا به هیچ وجه .... من خودم پارسال تو مدرسه دستگاه بود به طور مداوم تو 3 روز در هفته 60-70 تا دراز نشست میرفتم بعد از 1 ماه تو همین 3 روز در هفته چربی های پهلوی شکم کمتر شد و شکمم هم تو رفت ... البته فقط برای چربی های پهلوی شکم و خود شکم تاثییر زیادی داره !

ولی اگه بخوای کل وزن بدنت رو کم بکنی و بدنت روی فرم بیاد ... این کار هارو بکن به شدت موثر هست :

1: یه دستگاه دراز نشست بگیر که اندازه های مختلفش رو همیتونی تنظیم کنی به طور مرتب هر روز ازش استفاده بکن (در ضمن به خودت فشار نیاز و از کم شروع بکن و بعدش شکمت رو حتما ماساژ بده وگرنه دیگه نمیتونی دراز نشست بری و تا مدتی بعدش هم در حالت دراز کش بمون )
    2: مورد بعدی ورزش های هوازی دیگه ای رو هم انجام بده صبح ها یا شب ها میتونی بری دور پارک 15 دقیقه سریع بدوی بعدش اروم بکنی و دوباره تند بدوی به جای این کار میتونی دوچرخه هم استفاده بکنی ولی دویدن خیلی تاثییر بیشتری داره !
    3: رژیم غذایی مناسب داشته باش سعی کن شب ها از سالاد و میوه استفاده بکنی فقط ...
    روز ها هم برای نهار بیشتر گوشت و پروتئین مناسب بخوری تا پلو و نون زیاد نوشابه و چربی های بی مورد و غذاهای فست فود رو هم ممنوع بکن ...

مطمئن باش اگه این موارد رو انجام بدی نه نیازی به باشگاه و ... هست و هم چربی های اضافه بدنت از بین میره و هم تو روحیه و سلامتیت خیلی تاثییر داره ! ...

9. 2 کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من روزی 30 دقیقه تردمیل استفاده میکنم بعدش هم درازنشست میرم...

غذا هم رعایت میکنم...

روش خوبیه واسه کاهش وزن؟ 30 دقیقه تردمیل کافیه؟

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

یه سوال دیگه بهترین زمان استفاده از تردمیل کی هست؟ من صبح زود میرم..

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

زمانش رو معمولا میگن کمتر از 45 دقیقه نباشه ! کمتر از یه حدی تویه کم کردن وزن هیچ تاثیری نداره !
    به شخصه صبح زود رو پیشنهاد نمیدم بلکه عصر برید بهتر ... البته این به خودتون هم بستگی داره اما کلا میگن صبح زود با توجه به خواب بودن بعضی عضلات مناسب چنین ورزش هایی نیست ...
    Last edited by Mohammad; 16-05-2010 at 08:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •