تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: CW آمریکایی یا چینی؟

داره خودمونی میشه AmirC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض CW آمریکایی یا چینی؟

دوستان در مورد Vaio Cw میخواستم بدونم تفاوت کیفیت بین مدلهای ساخت چین و آمریکا چقدر هست و آیا همینطور که فروشنده ها میگن مدلهایی که USA خورده سفارش آمریکا هست و کیفیت بالاتری داره؟

به عنوان مثالCW22 FX/B بر خلاف سایر مدلهای این سری گرافیک خوب 330GT رو داره ولی چون چین خورده آنچنان ازش تعریف نمیکنند.

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

یعنی چی خورده؟؟؟؟

کلا سونی هایی که در ایران هستند یا اسمبل امریکا هستند و یا چین ، برزیل و کانادا و.... هم تولید می کنند.

اگر کمی با مبحث مربوط به تولید و اسمبل آشنا باشید ، این حرف را نمی زدین ،
    سونی ، سونیه ! چه چینی باشه و چه امریکایی ، هم از لحاظ کیفیت ، مشخصات سخت افزاری ، شرکت های طرف قرارداد ، تامین کنندگان و .... همه یکی هستند ،
    نه تنها سونی ، بلکه تمامی لپتاپ ها و دیگر وسایلی که توسط یک شرکت در کشور های مختلف تولید می شوند ، کیفیت یکسانی دارند.
    اما امکان داره بر اساس قیمت تمام شده ، و فرهنگ و دیگر عوامل ، برای هر منطقه ای کانفیگ خاصی را در نظر گرفته و تولید کنند.

3. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه AmirC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز من اول نوشته ام گفتم فروشنده ها میگن نه اینکه من میگم و خواستم نظر دوستان رو در باره این نظر بدونم چون حتی این مسئله رو قیمت هم تاثیر گذاشته و مدلهایی که china در لیستهاشون میزنن نسبت به مدلهای آمریکایی ارزونتر میدن همینطور که مثال زدم.

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

دوست عزیز من اول نوشته ام گفتم فروشنده ها میگن نه اینکه من میگم و خواستم نظر دوستان رو در باره این نظر بدونم چون حتی این مسئله رو قیمت هم تاثیر گذاشته و مدلهایی که china در لیستهاشون میزنن نسبت به مدلهای آمریکایی ارزونتر میدن همینطور که مثال زدم.

فروشنده ها بر اساس موجودی خودشون اظهار نظر میکنن ، فقط در مورد کشور نسیت ، کسی که دل میفروشه ، سونی را زیر سوال می بره ، کسی هم که سونی میفروشه ، دل رو زیر سوال میبره ..

چون نوت بوک های چینی ، کمتر تو بازار پیدا می شن و همچنین ، در هر فروشگاهی دیده نمیشن این حرف را میزنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alex_metal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    internet

پيش فرض

فروشنده ها بر اساس موجودی خودشون اظهار نظر میکنن ، فقط در مورد کشور نسیت ، کسی که دل میفروشه ، سونی را زیر سوال می بره ، کسی هم که سونی میفروشه ، دل رو زیر سوال میبره ..

چون نوت بوک های چینی ، کمتر تو بازار پیدا می شن و همچنین ، در هر فروشگاهی دیده نمیشن این حرف را میزنن.
    اما اون طوری که شما میگید نیست الان چین تو بازار فراوان پیدا میشه یعنی هر مغازه میری میگن فقط چین داریم یعنی میگن همه ی لپ تاپ ها چینه. اصلا به من میگن امریکایی وجود نداره!
    الان تو بازار چیزی که کمه آمریکایی هست نه چین

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

اما اون طوری که شما میگید نیست الان چین تو بازار فراوان پیدا میشه یعنی هر مغازه میری میگن فقط چین داریم یعنی میگن همه ی لپ تاپ ها چینه. اصلا به من میگن امریکایی وجود نداره!
    الان تو بازار چیزی که کمه آمریکایی هست نه چین
    بله من هم موافقم
    اکثر مغازه دار ها میگن لپ تاپ اصل آمریکا یا تو ایران نیست یا خیلی محدود هست
    چون ایران تحریمه

8. این کاربر از vista7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •