تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: بين خريد htc touch diamond , htc touch diamond 2 , omnia2 موندم بدجوريييي :((

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

5 بين خريد htc touch diamond , htc touch diamond 2 , omnia2 موندم بدجوريييي :((

سلام به همه

من بين htc touch diamond , htc touch diamond 2 , omnia II موندم.

ته دل خودم diamond رو كه ديدم خيلي خيلي خوشم اومد بيشتر بخاطر ظاهر منحصر به فرد و زيبا و شيكش، ولي diamond 2 رو كه ديدم آخه هم جديدتره هم يكسري بهبودهايي داره با خودم گفتم اگه مي خوام گوشي جديد بگيرم خوب يك گوشي اي بگيرم كه مدل-جديد (2009 نسبت به 2008) و خوب تر هم باشه.. مثلا :

• صفحه بزرگتر
    • مقدار حافظه بيشتر
    • Touch flo 3 بهتر
    • دوربين با mp ِ بيشتر
    • كليدهاي دقيقتر

وسوسه شدم بين اين دوتا واقعا انتخابم سخت شده . چندجا هم ديدم كه دوستان نوشتن omnia و omnia II ...

من خيلي از اين review ها و مقايسه ها تو سايتا و فرومهاي مختلف (از جمله همينجا ) رو خوندم ولي بازم راضي نشدم بين "دياموند" و "دياموند 2" يكي رو انتخاب كنم!! بيشتر دياموند رو مي خوام چون خيلي خوشگل هم هست علاوه بر چيزاي ديگه كه يك گوشي مي تونه داشته باشه، ولي باز آخه يكي از دوستام كه دياموند داره مي گه برنامه زياد باز مي كنه زود كم مي ياره و سنگين مي شه بخاطر حافظه ناكافي.

توروخدا چندتا دليل ِ خوب بيارين كه من از يكيشون بدم بياد و اون يكي رو بگيرم، (حالا omnia زياد چشمو نگرفته)

من اين چيزا رو مي خوام برام واضح شه براي دياموند تا اگه از اين نظرا هم دياموند 2 ارجحيت داره نسبت به دياموند، من دياموند 2 رو بگيرم :

1. باطريش زود به زود خالي مي شه نسبت به دياموند2 ؟؟؟ (مثلا تايپ 30تا اس ام اس و 10 مين صحبت و 1 ساعت موزيك و تماشاي عكس و كاراي عادي در يك روز خاليش مي كنه واقعا؟؟؟؟)
    2. در كاراي معمولي بخاطر حافظه ناكافي كم مي ياره يا خيلي كم پيش مي ياد كه اينجوري بشه؟؟؟؟
    3. حساسيت touch ِش نسبت به دياموند2 بدتره يا فرقي ندارن؟؟؟
    4. صفحش زود كثيف مي شه و خش ميفته؟؟؟ (صفحه دياموند 2 هم خوب كثيف مگه نمي شه و خش نميفته؟ ) (محافظ بذارم هيچيش نمي شه ديگه مگه نه؟)
    5. قاب پشتش چون حالت خاصي داره ، لبه هاش بعد از يه مدت رنگش مي پره و زشت مي شه؟ واقعا اينطوريه؟
    6. كيفيت شتاب دهنده مناسب نيست؟(مالِ دياموند 2 خيلي بهتره؟ )
    7. كيفيت Touch Flo 3D ِ دياموند2 خيلي خيلي از دياموند بهتره؟
    8. كيفيت عكسبرداري و فيلمبرداري دياموند 2 خيلي بهتره از دياموند؟
    9. از لحاظ نصب چند سيستم عامل (مثلا اندرويد كنار wm) آيا امكانش هست يا خير؟
    10. آيا اون امتيازايي كه اول گفتم كه دياموند2 داره (مثل حافظه و صفحه بزرگتر) براي انتخاب دياموند2 و ارجحيت دادن به دياموند كافيه؟؟؟؟

اگه چيز ديگه اي هم هست كه مي تونه تاثير بذاره رو انتخاب من حتما حتما بگين (همونطور كه حدس زدين من خيلي حساس و دقيق و وسواسيم رو اينجور چيزا)
    سوال هم زياد پرسيدم هركدوم رو هم جواب بدين و راهنمايي كنين ممنون مي شم...

تا الان 51% دياموند دوس دارم و 46% دياموند2 و 2% امنيا2 و 1% هم بقيه :دي
    Last edited by kia_red; 26-04-2010 at 21:08. دليل: ..

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام.
    دوست عزیز با عرض معضرت من پست شما را کامل نخوندم ولی به نظره من اومنیا2 نسبتب به دیاموند2 و دیاموند1 بهتره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

در مورد امنيا چيزي نمي دونم هنوز، ولي مي شه بگين چرا ؟ يعني چه امتيازايي داره نسبت به دياموند و دياموند2 ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

diamond 2

win 6.5 + همه موارد عالی شده نسبت به diamond 1

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

در مجموع دایومند 2 بهتر از 1 هست
    پس میمونه دایموند 2 و امنیا 2
    امنیا 2 بهتر از دایموند 2 هست
    ولی اگه خواستی امنیا 2 بخری بیشتر روش تحقیق کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

تشریف ببرید بازار موبایل ایران، اگر تهران هستید. اونجا showroom اچ.تی.سی هست. فکر کنم سامسونگ هم باشه. هر دوی این ها را در دست بگیرید و باهاشون کار کنید.

من به شخصه از امنیا خوشم نیومد. دوستم هم که خریده بود خودش پشیمون بود. ولیکن در مورد امنیا II چیزی نمیدونم.
    یکی دیگر از آشنایان نیز از خرید امنیا پشیمون بود و می گفت اگر touch viva را را خریده بودم بهتر بود.(گویا در زمان خرید ایشون هم قیمت بودند. راست و دروغش پای خودش)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

diamond 2

win 6.5 + همه موارد عالی شده نسبت به diamond 1
    كاش جواب چندتا از اون سوالام رو هم مي دادين :-s

در مجموع دایومند 2 بهتر از 1 هست
    پس میمونه دایموند 2 و امنیا 2
    امنیا 2 بهتر از دایموند 2 هست
    ولی اگه خواستی امنیا 2 بخری بیشتر روش تحقیق کن
    خب روي امنيا 2 هم تحقيق مي كنم ولي مي شه بطور خلاصه بگين يكسري از امتيازاشو ؟
    راستي كلا دياموند رو ديگه بيخيال شم و بين امنيا 2 و دياموند 2 تصميم بگيرم يعني؟

تشریف ببرید بازار موبایل ایران، اگر تهران هستید. اونجا showroom اچ.تی.سی هست. فکر کنم سامسونگ هم باشه. هر دوی این ها را در دست بگیرید و باهاشون کار کنید.

من به شخصه از امنیا خوشم نیومد. دوستم هم که خریده بود خودش پشیمون بود. ولیکن در مورد امنیا II چیزی نمیدونم.
    یکی دیگر از آشنایان نیز از خرید امنیا پشیمون بود و می گفت اگر touch viva را را خریده بودم بهتر بود.(گویا در زمان خرید ایشون هم قیمت بودند. راست و دروغش پای خودش)
    خوب كاش دليلي هم براي اين پشيموني مي گفتن دوستتون ، كسي در اين مورد چيزي مي دونه؟
    اميدوارم جواب اون 10تا سوالم رو هم كه آخر نوشتم بتونم بگيرم هرچي بيشترشو بهتر...

پروفشنال hamed999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز مزایایی که امینا2 نسبت به اون دو تا داره
    1- صفحه با کیفیت تر و بزرگتر
    2-جک 3.5 واسه خیلی ها مهمه
    3- خروجی تلویزیون
    4- سی پی یو بیشتر یعنی سرعت بیشتر
    5- فیلمبرداری با کیفیت تر
    اما چیزایی که کم داره نسبت به دایموند 2
    1- اینترفیس اچ تی سی تاچ فلو خیلی ار تاچ ویز سامسونگ بهتره
    2-رم دایموند 2 بیشتره البته خیلی کم که به چشم نمیاد

9. این کاربر از hamed999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

خب روي امنيا 2 هم تحقيق مي كنم ولي مي شه بطور خلاصه بگين يكسري از امتيازاشو ؟
    راستي كلا دياموند رو ديگه بيخيال شم و بين امنيا 2 و دياموند 2 تصميم بگيرم يعني؟
    بله دقیقا
    همینکارو بکن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خوب كاش دليلي هم براي اين پشيموني مي گفتن دوستتون ، كسي در اين مورد چيزي مي دونه؟
    اميدوارم جواب اون 10تا سوالم رو هم كه آخر نوشتم بتونم بگيرم هرچي بيشترشو بهتر...
    دلیلی که آورد این بود که کار کردن با htc touch بسیار راحتتر از امنیا هست به خاطر وجود تاچ فلو 2D. اون موقع من خودم هم قصد خرید امنیا را داشتم که با اون اوصاف پشیمون شدم.

در مورد امنیا ۲ که مد نظر شماست هیچ تجربه ای ندارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •