تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: راهنمايي در مورد رينگ و لاستيك اسپرت

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

11 راهنمايي در مورد رينگ و لاستيك اسپرت

من مي خوام يه 405 نوك مدادي رو رينگ و لاستيكاشو اسپرت كنم. اما هيچ تخصصي تو اين زمينه ندارم.
    اگه مي شه يكي راهنماييم كنه!
    هزينه ايي كه مي خوام بكنم حدود 1 ميليونه! زيبايي هم برام مهمه
    دوستان اگه عكس و قيمت برام بذارن ممنون مي شم.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

یه راهنمایی کلی
    رینگ حداکثر سایز مجاز برای 405 16 اینچ توصیه میشه لاستیک و رینگ نباید اندازشون از اندازه کلی استاندارد (قطر رینگ و لاستیک روی هم) خیلی بیشتر بشه اگه رینگ با قطر بزرگتر بندازید باید لاستیک با دیواره کوتاهتر روش بندازین .
    تا حد امکلان از رینگهای پهن خود داری بشه چون بار زیادی روی سیستم جلو بندی و فرمان ماشین وارد میکنه .
    دنبال یه رینگ با مارک معتبر بگریدن هر چقدر هم بودجه رو بالا ببرین گزینه های معتبرتری از رینگهای اروپایی پیدا میکنید .

3. 4 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

6

یه راهنمایی کلی
    رینگ حداکثر سایز مجاز برای 405 16 اینچ توصیه میشه لاستیک و رینگ نباید اندازشون از اندازه کلی استاندارد (قطر رینگ و لاستیک روی هم) خیلی بیشتر بشه اگه رینگ با قطر بزرگتر بندازید باید لاستیک با دیواره کوتاهتر روش بندازین .
    تا حد امکلان از رینگهای پهن خود داری بشه چون بار زیادی روی سیستم جلو بندی و فرمان ماشین وارد میکنه .
    دنبال یه رینگ با مارک معتبر بگریدن هر چقدر هم بودجه رو بالا ببرین گزینه های معتبرتری از رینگهای اروپایی پیدا میکنید .
    دستت درد نكنه مطالب خيلي مفيدي بود. ولي من زير قيمت و تصوير هم مي خوام اگه مي شه دوستان در اين موارد راهنماييم كنن!
    Last edited by shadows_funeral; 16-04-2010 at 00:06.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

كسي نبود تا مارو راهنمايي كنه؟ اگه راهنماييم كنين 1 دنيا ممنون مي شم!

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با 1 تومن یک چیز خیلی خوب میتونی بگیری مارک MSR ، O.Z و ... هستن که از 400 تومن داره تا 1200 ولی زیاد حساسیت به خرج نده و هر چی خود پسندیدی بخر

7. این کاربر از Terova بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

من متوجه نشدم که شما میخوای 1 تومن فقط واسه رینگ هزینه کنی یا رینگ و لاستیک با هم؟
    اگه میخوای یه تومن واسه رینگ بدی خوب میتونی OZ,BBS,SCHNIDER بگیری
    که مارکهای معتبریه
    اما اگه کلا میخوای یه تومن بزاری باید یه رینگ در حد 500-600 بزاری
    تو این رنج نمیتونی رینگ ایتالیایی یا آلمانی گیر بندازی،باید بری سراغ بقیه جاها
    من اصلاااا رینگ چینی پیشنهاد نمیکنم،خیلی موارد پیش اومده که ترک خوردن و شکستن،میدونین که شکستگی رینگ توی حرکت و بخصوص سرعت بالا چه مسائلی داره....
    تنها مارکی که پیدا کردم و تایوانی بود (یعنی پشت رینگ حک شده MADE IN TAIWAN) مارک VIVA است
    من از سورنا خریدم حلقه ای 85 تومن
    شما مجله ماشین همین ماه قبل رو ببین (فروردین)پوستر وسطش تبلیغ یه رینگ و لاستیکی هستش من از اونجا گرفتم
    قیمتاش بالاتره اما خیالت راحته
    توصیه میکنم برای خرید رینگ اصلااا سمت کوچه زغالیا(خیابون ملت ) نرین
    از دم رینگاشون چینیه،من یه هفه قبل از عید رفتم اونجا لاستیک خریدم،اوضاع رینگ افتضاح بود،رینگ های آشغالو به اسم تایوان و ژاپن !!! تو پاچه مردم میکردن
    اما لاستیک خیلی به صرفست که از اونجا بخرین
    در مورد لاستیک اگه چسبندگی فوق العاده میخوای کومهو گزینه ی خیلی خوبیه
    این مدل :ECSTA AST KU25
    اینم عکسش: 
    لاستیک فوق العاده ای از نظر چسبندگی اما ایراد اصلیش اینه که خیلی زود تموم میشه،یعنی واسه ما بعد از حدود 33000 کیلومتر عاجش به حدود 20% رسید
    بهش میگن لاستیک پاک کنی

من خودم رفتم لاستیک بگیرم،به پیشنهاد بچه های عزیز همین فروم دنبال تویو بودم،اما از گلش خوشم نیومد و گیر هم نیومد،یه مسئله ی دیگه هم این بود که همه میگفتن خشکه
    توفیق اجباری شد،مارشال گرفتم
    اینم عکسش:

اما در مورد این لاستیک
    پایداریش اصلا به کومهو نمیرسه(نه اینکه این بد باشه ،این در حد بقیه لاستیگای بازاره اما کومهو از نظر پایداری یه سر و گردن بالاتر از بقیس)
    فوق العاده کم صدا و نرم،گل قشنگ،مثل کومهو کره اییه،و 3 سال هم گارانتی شرکتی داد،حالا کاراییه گارانتی رو دیگه خدا میدونه
    من جفتی 148 تومن خریدم،حدود یه هفته قبل از عید
    تاحالا 3000 کیلومتر باهاش راه رفتیم،خیلی خوب بود،اما بازم میگم پایداری کومهو چیز دیگس
    بازم سوالی بود در خدمتم

9. 2 کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من متوجه نشدم که شما میخوای 1 تومن فقط واسه رینگ هزینه کنی یا رینگ و لاستیک با هم؟
    اگه میخوای یه تومن واسه رینگ بدی خوب میتونی OZ,BBS,SCHNIDER بگیری
    که مارکهای معتبریه
    اما اگه کلا میخوای یه تومن بزاری باید یه رینگ در حد 500-600 بزاری
    تو این رنج نمیتونی رینگ ایتالیایی یا آلمانی گیر بندازی،باید بری سراغ بقیه جاها
    من اصلاااا رینگ چینی پیشنهاد نمیکنم،خیلی موارد پیش اومده که ترک خوردن و شکستن،میدونین که شکستگی رینگ توی حرکت و بخصوص سرعت بالا چه مسائلی داره....
    تنها مارکی که پیدا کردم و تایوانی بود (یعنی پشت رینگ حک شده MADE IN TAIWAN) مارک VIVA است
    من از سورنا خریدم حلقه ای 85 تومن
    شما مجله ماشین همین ماه قبل رو ببین (فروردین)پوستر وسطش تبلیغ یه رینگ و لاستیکی هستش من از اونجا گرفتم
    قیمتاش بالاتره اما خیالت راحته
    توصیه میکنم برای خرید رینگ اصلااا سمت کوچه زغالیا(خیابون ملت ) نرین
    از دم رینگاشون چینیه،من یه هفه قبل از عید رفتم اونجا لاستیک خریدم،اوضاع رینگ افتضاح بود،رینگ های آشغالو به اسم تایوان و ژاپن !!! تو پاچه مردم میکردن
    اما لاستیک خیلی به صرفست که از اونجا بخرین
    در مورد لاستیک اگه چسبندگی فوق العاده میخوای کومهو گزینه ی خیلی خوبیه
    این مدل :ECSTA AST KU25
    اینم عکسش:
    لاستیک فوق العاده ای از نظر چسبندگی اما ایراد اصلیش اینه که خیلی زود تموم میشه،یعنی واسه ما بعد از حدود 33000 کیلومتر عاجش به حدود 20% رسید
    بهش میگن لاستیک پاک کنی

من خودم رفتم لاستیک بگیرم،به پیشنهاد بچه های عزیز همین فروم دنبال تویو بودم،اما از گلش خوشم نیومد و گیر هم نیومد،یه مسئله ی دیگه هم این بود که همه میگفتن خشکه
    توفیق اجباری شد،مارشال گرفتم
    اینم عکسش:

اما در مورد این لاستیک
    پایداریش اصلا به کومهو نمیرسه(نه اینکه این بد باشه ،این در حد بقیه لاستیگای بازاره اما کومهو از نظر پایداری یه سر و گردن بالاتر از بقیس)
    فوق العاده کم صدا و نرم،گل قشنگ،مثل کومهو کره اییه،و 3 سال هم گارانتی شرکتی داد،حالا کاراییه گارانتی رو دیگه خدا میدونه
    من جفتی 148 تومن خریدم،حدود یه هفته قبل از عید
    تاحالا 3000 کیلومتر باهاش راه رفتیم،خیلی خوب بود،اما بازم میگم پایداری کومهو چیز دیگس
    بازم سوالی بود در خدمتم
    خيلي ممنون. دمتون گرم! واقع راهنمايي هاي مفيدي بود! من حدود 1 ميليون برا رينگ و لاستيك مي خوام هزينه كنم
    بازم تشكر مي كنم از راهنمايي هاتون

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

با 1 تومن یک چیز خیلی خوب میتونی بگیری مارک MSR ، O.Z و ... هستن که از 400 تومن داره تا 1200 ولی زیاد حساسیت به خرج نده و هر چی خود پسندیدی بخر
    دستت درد نكنه
    يعني به گفته شما حدود 800 تومن يه رينگ متوسط مي تونم جور كنم درسته؟
    برا لاستيك پيشنهاد شما چيه؟

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

یه سوال دارم
    شما فکر کنیم گفتین روآ هم دارین؟
    این اگه برای روآ هست من زیاد توصیه نمیکم رینگ بندازین
    Lenzo هم رینگ های خوب و سبکی داره

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

یه سوال دارم
    شما فکر کنیم گفتین روآ هم دارین؟
    این اگه برای روآ هست من زیاد توصیه نمیکم رینگ بندازین
    Lenzo هم رینگ های خوب و سبکی داره
    Lenzo چینیه ؟

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دستت درد نكنه
    يعني به گفته شما حدود 800 تومن يه رينگ متوسط مي تونم جور كنم درسته؟
    برا لاستيك پيشنهاد شما چيه؟
    زیر 600 تومن همه چینی یا تایوانی هستن که کارکردشون تقریبا یکی هست و فقط بحث شکل و اندازه میونه بالای این قیکت هم فکر کنم MSR بهترین گزینه هست این O.Z و BBS که میبینی زیر 600 تومن هستن همه درجه 2 و چینی

از من میشنوی زیاد پول بابت رینگ نده و یک BBS یا O.Z چینی . تایوانی بگیر 450 تومن یک لاستیک کومهو هم بگیر 300 تومن
    ارزش خرید نداره حالا اگر مگان یا زانتیا داشتی یک چیزی ولی روا.!!! من جای شما بودم یکم میگزاشتم رو پولم و ماشین رو با 405 یا سمند عوض میکردم روا موتور بوگاتی هم بگزاری روش بازم روا هست.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •