تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشكل با Switch KVM Dlink

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض مشكل با Switch KVM Dlink

من ديروز يه سوئيچ KVM دو پورت خريدم كه به دو تا كيس وصلش كردم و از اونطرف هم يه LCD AOC 21.5 اينچي و كيبورد و ماوس وصلن. الآن با يكي از كيس ها مشكل دارم و اونم اينه كه وقتي سيستم مستقيماً به LCD متصل ميشه كاملاً سالم كار ميكنه و در حاليكه سيستم هنوز روشنه اونو به سوئيچ وصل كنم باز هم كاملاً جواب ميده و سالم كار ميكنه ولي همينكه اون سيستم رو Restartميكنم يا خاموش روشن ميكنم موقع بالا اومدن پيغام Input Not Support ميده.

بطور كلي اگر در شروع به كار، سيستم به سوئيج متصل باشه تا زمان بالا اومدن ويندوز تصوير دارم ولي همينكه نمايش لوگوي ويندوز تموم ميشه و ميخواد welcome screen‌ رو نمايش بده و بره رو رزولوشن اصلي، LCD‌ چيزي رو نشون نميده.

جالبه اينم بدونين كه يه كيس ديگر هم به اون سوئيچ وصله كه خيلي قديميه و گرافيكشم 64 مگابايتيه ولي اون سيستم اين مشكل رو نداره.

اينم بايد اضافه كنم كه رزولوشن هر دو سيستم 1280 در 720 و فركانسشم 60Hz و گرافيك اون سيستمي هم كه اين مشكلات مال اونه مدلش Geforce XFX 9400 GT

آيا تنظيماتي داره كه من نميدونم؟

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

واقعاً بعضي اوقات آدم از اين سيستم تعجب ميكنه

ديروز هرچي تلاش كردم به نتيجه نرسيدم ولي امروز كابل مانيتور به كيس رو تعويض كردم ديدم ديگه اصلاً هيچي نمايش نميده دوباره همون كابل قبلي رو وصل كردم مشكلش كلاً حل شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

واقعاً بعضي اوقات آدم از اين سيستم تعجب ميكنه

ديروز هرچي تلاش كردم به نتيجه نرسيدم ولي امروز كابل مانيتور به كيس رو تعويض كردم ديدم ديگه اصلاً هيچي نمايش نميده دوباره همون كابل قبلي رو وصل كردم مشكلش كلاً حل شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    منم همین مشکل هنوز دارم میتونید به من کمک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •