تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: پلاگین "مهرورزی" برای ادیوس!

داره خودمونی میشه lider9001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض پلاگین "مهرورزی" برای ادیوس!

سلام نشانه ی مهر است که تقدیمتان باد.
    ما کمتر از گلها نیستیم که لطف باران را با طراوت بهاری خود پاسخ می گوید... ما انسانیم و انسان با محبت معنا می شود.

برای کارهایم ناچار! شدم. 300 تا دی وی دی از مجموعه موشن کراول وایپ و سایر محصولات شرکت هایی مثل ِ "دیجیتال جویس" رو خریداری کنم. از آنجایی که قبل از خریداری به هر کسی گفتم بهم نداد!... تصمیم گرفتم این دی وی دی ها رو به هر کسی خواست بدم!... اما به خاطر اینکه کار بی ارزش نشه چند تا شیوه بصورت بداهه برای دسترسی به اینها تغعریف می کنم.
    1- گرفتن هزینه یعنی ( پ و ل ) تا بتوانم بقیه را هم تهیه کنم.
    2- تبادل محصولاتی که ندارم.
    3- ارائه مباحث آموزشی جدید و مفید (ادیوس) بصورت رایگان برای استفاده ی عام (مباحث باید به تائید مدیران انجمن ادیوس برسد) در ازای هر مبحث 10 دی وی دی به انتخاب متقاضی.
    تبصره1: اعضا فعال انجمن ادیوس و کسانی که دست کم 20 پست آموزشی برای استفاده ی عام ارائه نموده اند (با تائید مدیران انجمن) حق استفاده از 20 دی وی دی را بدون انجام و ارائه سایر موارد فوق دارند.

تبصره2: افرادی که چه با پول چه با تبدیل چه آموزش از طریق lider9001 به این دی وی دی ها دسترسی پیدا کردند باید چنین متنی را از طرف خود در انجمن و وبلاگ شخصی خود منتشر کنند و خدمات مشابه را به سایرین ارائه کنند (بدون هیچ محدودیتی)

تبصره3: قیمت دی وی دی ها رو نمی دونم. چون اساسا پولش برام مهم نیست. ولی خب بعد یه قیمتی تعیین میکنم. ترجیحا سعی کنید مبحث آموزشی جدید برای استفاده عام تهیه و منتشر کنید.

تبصره4: فیش کمک به اماکن عمومی امثال( آسایشگاه و مدرسه و سایر امور عام المنفعه) مورد قبول می باشد. مثلا یه رونوشت از قبض کمک به اسایشگاه کهریزک (که شماره قبض هم توش باشه جهت راستی آزمایی).

تبصره5: کسانی که قبلا بصورت رایگان چیزایی که دارن (بجز نرم افزار) رو در اختیار همه قرار داد. ما نیز چنین کنیم با آنها که کردند. بدون رعایت موارد فوق.

تبصره6: محصولات ایرانیکه حق نشر آنها محفوظ است نه ارائه می شود و نه مورد قبول واقع می شود.

تبصره7: محصولات سایر شرکت های غیر ایرانی مادامی که اسم ما رو تو گوگل و یاهو و کلا تحریم رو تعطیل نکنن همینجوری بصورت مفتی در اختیار کلیه محرومین! قرار خواهد گرفت.

تبصره8: هیچگونه هزینه ای از جمله هزینه پست و همه هزینه های جانبی رایت و دی وی دی و اینا از متقاضی دریافت نمی شود. (اشاره به ضرب المثل خربزه و لرز و اینا)

زیرنوشت: بدون اصلاح نوشتم اگه کم و کسری داره خودتون به اصل موضوع نقب بزنید و پی ببرید. خلاصه اینکه یه مشت دی وی دی هست میخوام بدم همه استفاده کنن. چیزای دیگه ای هم که تو بازار ایران و خارج هست رو هم کم کم تهیه میکنم ایشالاا.

2. 3 کاربر از lider9001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

تبصره و ماده هات منو كشته

4. این کاربر از علي طهماسبي بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

این چه اپیک هایی هست که ارسال میکنید!؟!؟!؟!؟
    خارج از حیطه عملکرد انجمن!
    لطفا قوانین انجمن رو مطالعه کنید !
    قفل

6. این کاربر از Javad_Ed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •