تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 105

نام تاپيک: Need for Speed: World

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض Need for Speed: World

خوب عنوان جدیدی که برای این بازی توی راه هست و اختصاصی برای PC هست. مدتی هست که EA رسما خبر ساخت بازی رو توسط بلک باکس اعلام کرده و چند اسکرین شات + ویدیو تیزر براش عرضه کرده.

خوب طبق روال کار ابتدا اطلاعات و شناسنامه بازی و بعد عکس ها و ویدیو رو در اختیارتون قرار می دم و خیلی خوشحالم که این افتخار رو پیدا کردم تا این بازی رو به زبان شیرین فارسی برای دوستان عزیزم معرفی کنم

شناسنامه بازی

عنوان ویدیو گیم : Need For Speed World
    ژانر : ریسینگ
    پلتفورم : فقط PC
    سازنده : Black Box
    ناشر : الکترونیک آرتز
    قابلیت آنلاین پلی :‌ دارد
    درجه سنی : TBC
    تاریخ عرضه : TBA

سایت رسمی بازی : world.needforspeed.com

محتوای مخفی: Official Fact Sheet 
    Need for Speed World brings together best in class action racing with an unparalleled social experience. For the first time in a racing game, players will be able to compete against any one of their friends, family or pick from thousands of top ranked players to challenge in intense online battles and police pursuits across 150 miles of sprawling open world. Need for Speed World takes the well known and popular cities from Need for Speed Most Wanted and Need for Speed Carbon to create the biggest, most exciting race world ever released in the Need for Speed universe

ترجمه متن به فارسی روان:

NFS World مسابقه اتومبیل رانی سبک اکشن را همراه با تجربه بی نظری از بازی دسته جمعی را یکجا ارائه می دهد. برای اولین بار در بازی های اتومبیل رانی، بازیکنان قادر خواهند بود با هر یک از دوستان خود رقابت کنند و یا از بین هزاران بازیکن حرفه ای رقیبی انتخاب کنند تا رقابت سختی به صورت آنلاین داشته باشند و می توانند تعقیب و گریز توسط پلیس را در طول مسیری به اندازه 150 مایل داشته باشند. NFS World از شهرهای مشهور و محبوب NFS موست وانتد و NFS کربن استفاده میکند تا بزرگترین و مهیج ترین مسابقه اتومبیل رانی جهان را که تا کنون در سری ند فور اسپید منتشر شده، ایجاد کند.

به هر حال به نظر خودم خیلی می تونه بازی جالبی باشه به شرط اینکه بلک باکس اشتبهات گذشته رو تکرار نکنه. اما یک چیز خیلی برام جالب بود من حدس می زنم که بالاخره EA و بلک باکس جلوی گرن توریسمو و فورزا غلاف کردند و واسه همین بیخیال کنسول شدند. مشخصه که نمی خوان با اونها مقایسه بشند. البته این برداشت من هست تا همین حالاش هم سری NFS جلوی اون دوتا کم آورده. به هر حال امیدوارم حالا که بازی اختصاصی می خوان ارائه بدن واسه PC یه چیز درست و درمون ارائه بدن تا PC خور جماعت از ریسینگ لذت ببرن.

من اسکرین شات ها رسمی رو می ذارم تا دوستان بتونن در مورد گرافیک نظر بدن:

اسکرین شات های بازی

لینک های بزرگ نمایی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باکس شات (هنوز باکس شات براش تهیه نشده که من به محض اومدن باکس شات می ذارمش)

اما تریلر بازی در حد یک رونمایی هست و نمیشه با دیدنش به جزئیات گیم پلی بازی پی برد. اما دیدن این ویدیو خالی از لطف نیست من لینک دانلود این تیزر رو با فرمت FLV گیر آوردم. امیدوارم که از دیدنش لذت ببرید. متاسفانه گیم تریلرز فلیتر شده و من مجبور شدم تک فرمت FLV رو که روی هاست سایت To The Game هست رو بذارم. امیدوارم که مورد توجه عزیزان قرار بگیره

دانلود تیزر تریلر بازی با حجم 12 مگ با فرمت flv

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همونطور که ملاضه می کنید صحنه های جذاب و سرعتی این ویدیو یا آور خاطره های تعقیب و گریز های بازی های موست وانتد و کربن و حتی آندرکاور هست شرکت در ریس ها و کار باتل ها هم که تلفیقی از شیفت هست. ولی به هر حال باید منتظر یک ویدیو از گیم پلی و ingame باشیم. راهنما های مسیر هم بسیار بهتر شدند و اینبار به جای نقش بستن اونها در کف زمین ظاهرا حالت عمودی پیدا کردند که بیشتر می تونند در این حال موثر باشن (این نظر منه البته)

گزیده ای از پیش نمایش بازی

اما یک چیزی این بازی رو خیلی پر اهمیت جلوه میده و اون اینکه اصولا بازی به خاطر آنلاینش هست درسته که بازی دارای مود سینگل پلیر هست ولی اینکه قابلیت های زیادی در بخش آنلاین پلی داره کمی این محصول جدید رو مجزا جلوه میده نسبت به قبلی ها . من چند روز پیش داشتم یه گشت و گذار می زدم توی سایت های منتقد گیم که چند تا پریویو از بازی دیدم که البته سعی کرده بودند کمی قابلیت آنلای این بازی رو با مثال زدن هایی از گیم های آنلاین مثل WoW و ... مطرح کنن.

حتی شعار هایی به چشمم می خورد : ما دوست داریم یکی از اونها رو برونیم

مواردی هم نوشته بودند که البته برای NFS خور ها خیلی تازگی نداره : مثل آپگرید کردن ماشین ها با درآمد هایی که از راه برنده شدن در ریس های مختلف به دست میارید و اینکه مثل بازی شیفت و آندرکاور و ... لول آپ هم داره که شما می تونید بدج های مختلف و مهارت های مختلفی رو در اثر بازی کردن های حرفه ای بدست بیارید. البته برام عجیب بود که دارند سعی می کنن آنلاین گیمر ها رو قانع کنن که به جای اینکه با شمشیر حریفان انلاینشون رو بکشن می تونن سوار ماشین های آخرین سیستم دنیا بشن و حریف رو گوش مالی بدن و تا خط پایان یه کورس تمام عیار بذارن خوب هر چیزی جایگاهی داره و نمیشه یه گیم خور رو متقعاد کرد که دست از بازی مورد علاقه اش برداره و بیاد یه سبک دیگه بازی کنه. به هر حال شاید هم برداشت من این طور هست. ولی خوب میشه امیدوار بود که در صورت موفقیت این ویدیو گیم بازی NFSW تبدیل به یک آنلاین ریسینگ توپ واسه PC بشه.

توی بازی NFSW شما توی شهر رانندگی خواهید کرد بنابراین چالش هایی مثل ترافیک رو هم در پیش رو خواهید داشت. البته فراموش نکنید وقتی دارید آنلاین بازی می کنید حریف شما هم داره با همین چالش دست و پنجه نرم می کنه پس زیاد نگرانش نباشید!

در هر صورت EA مود های مختلفی برای این بازی برای بخش آنلاینش در نظر گرفته برای تمامی سلیقه ها و اهداف ریس به نظور «ول آپ یا بدست آوردن پول حتی ریس های تک به تک هم هست که شما می تونید دوستانتون رو دعوت کنید و باهاشون مسابقه بدید.

اما وقتی شما مود سینگل رو شروع می کنید در واقع یه آموزش و یه مقدمه در پیش رو دارید اولا که می تونید با کنترل و نحوه رانندگی حرفه ای بازی آشنا بشید کنترل بازی روی کیبورد مپ شده به صورت پیش فرض ولی احتمالا گیم پد هم ساپورت بکنه. شما البته می تونید به راحتی مپ دکمه ها رو عوض کنید. کار هایی هم میشه انجام داد که البته شامل همه ماشین ها نمیشه. مثلا شاید نتونید با یک فولکس واگن اون مانور هایی که میشه مثلا با یه دوج ویپر انجام داد رو انجام بدید. یه موضوع جالب توجه هم هست که در حالت سینگل ریس تا سقف 8 نفر هم ساپورت میشه و این می تونه برای حالت های دسته جمعی خیلی جالب و سرگرم کننده باشه.

در مورد گرافیک هم که من نظرم رو عرض کردم بازی از لحاظ گرافیکی در حد و اندازه های Grand Turismo یا Forza نیست ولی خوب نسبت به قبل و ورژن های قبلی پیشرفت های چشمگیری داشته و آیکن های مختلف دیسپلی کلا طراحی جدیدی پیدا کردند که البته به نظرم می تونه برای گیمر ها جالب باشه چون دیگه آیکن ها و لجند های قدیمی تکراری میشد وقتش بود که یه تغییری داده بشه.

در مورد ماشین های موجود فعلا خبری منتشر نشده که البته به زودی طی خبر ها اعلام میشه ولی اون چه مسلم هست ماشین هایی مثل لامبورگینی و BMW و اونهایی که عضو ثابت NFS هستند تشریف خواهند داشت. باید ببینیم که ماشین جدید چی برامون خواهد داشت فقط امیدوارم که مثل شیفت دست خالی نیاد سراغمون.

من سعی می کنم اطلاعات رو به محض انتشار در اختیار علاقمندان سری بازی های NFS قرار بدم. امیدوارم اطلاعات مورد توجه دوستان قرار گرفته باشه.

منابع و ماخذ: سایت To The Game

tothegame.com

البته در مورد متن پیش نمایش باید بگم که تالیفی از سایت های مختلف بود که من قبلا متن های انگلیسی رو نگه داشته بودم که سر فرصت از اونها استفاده کنم و متاسفانه دقیقا یادم نیست که از کدوم سایت ها برداشته بودم. البته اگه پیش نمایش بهتری گیرم بیاد تقدیم حضورتون می کنم و مسلما با منبع
    Last edited by Spaniuly; 22-03-2010 at 12:12.

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

این بازی Free هست درسته ؟

برای بتاش من و Simon137 ثبت نام کردیم کد بهمون ندادن

یه FIFA Online هم فکر کنم داره میاد تو سایت EA ثبت نام کد بتاش بود

باکس شات هم نمیگیره چون فقط میشه دانلودش کرد احتمالا (مثل BattleField Heroes)

3. 5 کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یه پروژه هست مثل همون فیفای کارنت منظورم فیفا 10 در واقع ربطی به کنسول ها نداشت و به راحتی می شد آنلاین بازی کرد البته شما هم زیاد به دل نگیر اگه کد رایگان ندادن بهت مثه اینکه یادت رفته کجا زندگی می کنی ها

اگه تو سایتش هم یه نگاه بندازی یه لینک بزرگ گذاشته جهت ثبت نام رایگان برای بتا... البته همه ماجرا این نیست باس منتظر اومدن بازی باشیم فعلا برای خودم پوشیده هست که جریانش چه جوری قراره بشه با اینکه قراره حوالی اکتبر یا سپتامبر بیاد ولی TBA زده و زمان دقیقی ارائه نکرده. بازم اگه بهداد جان اطلاعاتی گیر آوردی پیرامون نحوه آنلاین بازی کردن من رو بی خبر نذار

بله نه اینکه بقیه بازی ها رو می ریم اورجینال می گیریم نه البته من فکر نمی کنم برای همچین تایتلی EA بخواد تا این اندازه کلاس مرام بذاره البته به حال ما فرقی نمی کنه چه پولی باشه چه رایگان دست ما مفت می رسه. فقط اون آنلاینش هست که حالا من نمی دونم مثل فیفا 10 هم که دنگ و فنگ زیاد نداشت واسه آنلاین بازی کردن این هم داره یا نه؟
    Last edited by Spaniuly; 22-03-2010 at 09:33.

5. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

خب اصلا کد رو از کجا میگیرید؟
    اگه فروشی هست بگید برم بخرم

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این بازی Free هست درسته ؟

برای بتاش من و Simon137 ثبت نام کردیم کد بهمون ندادن

یه FIFA Online هم فکر کنم داره میاد تو سایت EA ثبت نام کد بتاش بود

بابا عجول ... البته تو همون e-mail گفته در هفته های آتی شما انتظار داشتی همون موقع بهت سریال بدن ؟! دلت خوشه ها دادا ...
    خلاصه هنوز در W8ing به سر می بریم شاید فرجی شد ...

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

دمش گرم فکر کنم یه بازی ریسینگ قیر قانونی توپ مثل ماست وانتد گیرمون میاد(البته خدا کنه مثل اندر کاور نباشه)

9. این کاربر از masoud93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pcali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

خیلی ممنون از بابت اطلاعات اما چی شده که برای pc این جور ولخرجی کرده EA
    خیلی عجیبه

11. 3 کاربر از pcali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خیلی ممنون از بابت اطلاعات اما چی شده که برای pc این جور ولخرجی کرده EA
    خیلی عجیبه
    آره واسه خودم هم جالب بود. فقط این وسط باید ببینیم برای کنسول ها چی ارائه می ده شایدم همونطور که گفتم در عالم کنسول غلاف کرده چون احتمالا نخواد حالا حالا ها با رقبای غولی مثل Forza و Grand Turismo دست و پنجه نرم کنه. البته این برداشت شخصی منه البته یه احتمال دیگه هم هست این که بخواد یه تایتل توپ با یک سازنده قوی پا توی عرضه کنسول ها بذاره. برای من یکی فعلا این قضیه تاریک هست.

راستی اگه تریلر رو دانلود نکردید حتما ببینید چون کیفیت خیلی خوبی داره و باید بگم ارزشش رو داره ببینیدش.

دمش گرم فکر کنم یه بازی ریسینگ قیر قانونی توپ مثل ماست وانتد گیرمون میاد(البته خدا کنه مثل اندر کاور نباشه)
    آره توی پیش نمایش هم که گفتم شهری که مال موست وانتد بود هست مال این توی تریلر هم می تونید جزئیاتی از این شهر رو ببینید. خوبه که بعد چند سال بتونیم یه چیزی تو مایه های موست وانتد و کربن بزنیم... تعقیب و گریز و ... خداییش بیشتر می چسبه
    Last edited by Spaniuly; 22-03-2010 at 12:11.

13. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

من یک Trailer از بازی دانلود کردم
    گرافیک بازی به نظر من یک افتضاحیه در حد همون under cover
    طراحی ماشین ها که ...
    یک محیط خشک که اصلا physics و damage توش معنی نداره

امیدوارم نسخه final بهتر باشه

15. 7 کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

اگه بتونه در حد ماست وانتد بسازه گرافیک مهم نیست همون انداره ماست وانتد هم باشه بسته.
    حتی الان هم با این همه بازیهای گرافیک بالا باز هم خود ماستوانتد رو که بازی میکنی کلی بهت حال میده.

17. 3 کاربر از masoud93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •