تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 57

نام تاپيک: سریال دارا و ندار

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض سریال دارا و ندار

مجموعه تلویزیونی «دارا و ندار» به كارگردانی «مسعود ده‌نمكی» در ایام نوروز به طور همزمان از سه شبكه تلویزیونی پخش خواهد شد.

به گزارش فارس، مجموعه تلویزیونی «دارا و ندار» در حال حاضر به كارگردانی «مسعود ده‌نمكی» برای پخش از شبكه تهران ساخته می‌شود و تا به حال بیش از نیمی از تصویربرداری آن به پایان رسیده و هم زمان با تصویربرداری این مجموعه تدوین آن توسط «محسن توكلی» انجام می‌شود.

بنابراین گزارش، ساخت این مجموعه در زمان مدیریت مجید رجبی‌معمار بر شبكه تهران تصویب شد و با كوچ این مدیر به شبكه جهانی جام‌جم، قرار شد نسخه‌ای از این سریال نیز در ایام نوروز برای مخاطبان فراسوی مرزها از این شبكه جهانی به روی آنتن برود.
    تا به حال پخش این سریال از دو شبكه تهران و جام جم قطعی شده و احتمال دارد حتی این سریال به طور هم‌زمان (مانند مجموعه «به كجا چنین شتابان») از شبكه دو سیما نیز پخش شود.
    پیش از این قرار بود سریال «برج سعادت» به كارگردانی «مجید صالحی» و تهیه‌كنندگی «محمدرضا تخت‌كشیان» در شبكه دو ساخته شود كه با آمدن «علیرضا برازش» از شبكه یك به شبكه دو، ساخت این مجموعه متوقف شد و در حال حاضر شبكه دو سیما هیچ مجموعه آماده‌ای برای پخش در نوروز ندارد و از «دارا و ندار» به عنوان یكی از گزینه‌های نوروزی این شبكه یاد می‌شود.
    مجموعه «دارا و ندار» سفره هفت‌سینی است با دارا و ندارها، داشتن‌ها و نداشتن‌ها، حسرت‌ها و امیدها، غم‌ها و شادی‌ها... شاید كه راهی باشد تا ما به خود بیاییم.
    این سریال به تهیه‌كنندگی «سیدامیر پروین‌حسینی» ساخته می‌شود و محصول گروه فیلم و سریال شبكه تهران است.
    عوامل این مجموعه عبارتند از: كارگردان: مسعود ده‌نمكی، مدیر هنری و طراح صحنه و لباس: مجید میرفخرایی، مدیر تصویربرداری: امیر كریمی، صدابردار: بابك اخوان، طراح و چهره‌پرداز: ایمان امیدواری، تصویربردار دوم: هادی پویان، دستیار اول كارگردان: سوسن دین‌محمد، گروه نویسندگان: نگارش اول فیلمنامه: رضا مقصودی- بر اساس طرحی از خشایار الوند، مشاور فیلمنامه: پیمان قاسم‌خانی، نگارش دوم فیلمنامه: بابك كایدان، پدرام كریمی، پانته‌آ تاج‌بخش، بازنویسی نهایی: مسعود ده‌نمكی، عكاس: بابك برزویه، تدوین: محسن توكلی، منشی صحنه: فاطمه رزاقی، روابط عمومی: الهه گودرزی، مدیر تداركات: علی محمودی، دستیار برنامه‌ریز: آلما سعادتی‌فر، گروه تصویربرداری: سعیدبراتی، محمد كریمی، علیرضا افشاری، سید مهیار میررسالت‌پناهی، علی خان‌بابایی، دستیاران گریم: امید گل‌زاده، محراب شاپورزاده، فرناز انصار، هلیار شقی، دستیار عكاس: سیما محمدی، گروه صدا: ساسان كریمی، سهیل حسین‌خانی، مهدی رحیم‌زاده، گروه صحنه و لباس: محسن شریفی، مسعود جعفری، فریاد صالحی، مرضیه كوشكی، فرهاد ابراهیمی، دستیاران تداركات: مرتضی پیرهادی، محمد صالحی، رسول عابدی، خدمات: امیرحسین برزانی، حمل و نقل: محمدرضا احمدی، عباس حسن‌زاده، داوود قاسمی، حسین مسلمی، علی بیگلری، علی پریزاد، سینه موبیل: اكبر قلی، بازیگران: فتحعلی اویسی، رضا رویگری، علیرضا خمسه، شهره لرستانی، نگار فروزنده، مرجانه گلچین، سام درخشانی، رضاتوكلی، بهنوش بختیاری، نفیسه روشن، مریم سلطانی، سیدجواد هاشمی، مریم كاویانی، یوسف صیادی، یوسف تیموری، رامین راستاد، شهاب عباسی، رضا بنفشه‌خواه، علیر ضا اویسی، عباس محبوب، فاطمه طاهری، شهرزاد كمال‌زاده، ماشاالله شاهمرادی‌زاده، فرهاد بشارتی، نسرین ابركوه، ساقی زینتی، آرش آبپرور، بهزاد رحیم‌خانی، مجید شهریاری، ابراهیم بحرالعلومی، الناز كیانلو، شهربانو موسوی، ملكه رنجبر، بازیگر نوجوان: علی هدایت‌نیا و...

2. این کاربر از sinath بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ده نمکی: پخش نشدن مجموعه مدیری به من ربط ندارد

خبر آنلاین: کارگردان مجموعه تلویزیونی «دارا و ندار» در گفت​وگو با خبرآنلاین هرگونه تاثیر پخش مجموعه او را بر منتفی شدن مجموعه «قهوه تلخ» مهران مدیری رد کرد.
    منتفی شدن پخش مجموعه نوروزی مهران مدیری و اتفاق مشابهی که سال قبل در مورد «درباره الی» رخ داد؛ حرف​و حدیث​هایی درباره تاثیر آثار ده​نمکی بر این جریانات پدید آورد که در گفت​و​گویی با این کارگردان این مسائل و موضوعات مربوط به نخستین مجموعه تلویزیونی ده​نمکی مورد بررسی قرار می​گیرد.
    چرا هر موقع نوبت به کارهای شما می​رسد اتفاقی برای کارهای دیگر می​افتد. سال قبل «درباره الی» نتوانست با فیلم شما اکران شود و امسال مجموعه نوروزی مهران مدیری اجازه پخش از تلویزیون نگرفته...
    «درباره الی»​ را که رفقای خودتان نگذاشتند پخش شود. کرم​پور بعداً افشاگری کرد و گفت برخی تهیه​کنندگان نمی​خواستند این فیلم​ها با هم اکران شوند. اتفاقاً من دوست داشتم این​ها با هم اکران شوند تا معلوم شود آن فیلم به اندازه «اخراجی​ها» نمی​فروشد.
    یعنی شما می خواهید بگویید که اگر هر فیلم دیگری هم در آن مقطع اکران می​شد «اخراجی​ها2» به همین میزان می​فروخت؟
    بله، «اخراجی​ها»​ کار خودش را می​کرد.
    الان چطور؟ حالا هم شبهه​هایی در مود تاثیر مجموعه شما بر به نمایش درنیامدن مجموعه مهران مدیری مطرح می​شود.
    سریال من مال شبکه استانی، شبکه پنج است. بحث رقابت نیست. زبان ما با هم فرق می​کند، حرف​هایی که می​زنیم فرق می​کند. بین خود هنرمندان این طور نیست که همدیگر را رقیب بدانند. نه بچه​های «درباره الی» در مورد ما چنین فکری می​کردند و نه ما در مورد آن​ها. نه بازیگر مشترک داشتیم نه فضای مشترک. دیگران این جوسازی​ها را به وجود می​آورند.
    شما «زم​هریر»​ را دیده​اید؟
    نه.
    می​گویند این فیلم کپی «اخراجی​ها» است.
    وقتی تهیه​کننده فیلم، در برنامه «دو قدم مانده به صبح»به اخراجی ها می تازد یعنی ما با هم تفاوت نگاه داریم.
    به هر حال با توجه به حرف​​هایی که درباره آن شنیده​اید نمی​توانید درباره​اش اظهار نظر کنید؟
    با شنیدن نمی​توان قضاوت کرد چون فیلم را ندیده​ام. به هر حال اتفاقی که درباره «اخراجی​ها»​ افتاد این بود که سه فیلم امسال تلاش کردند تا تمی مشترک با آن داشته باشند. نهادی که میلیون​ها تومان خرج تبلیغات علیه «اخراجی​ها» کرده بود و CDهای علیه فیلم را پخش کرده بود امسال خود فیلمی مشابه «اخراجی​ها» ساخته بود. فکر می​کنم هرکس کار خودش را بکند بدون اینکه دیگران را تخریب کند اجازه می​دهد تا مردم قضاوت نهایی را درباره کار آنان انجام دهد.
    فکر می​کنید سریالی که ساختید مثل کارهای سینمایی​تان بگیرد؟
    به هر حال مخاطب تلویزیون و سینما با یکدیگر فرق می​کند. در بهترین حالتی که برای «اخراجی​ها» روی داد هفت هشت میلیون نفر به سالن​های سینما آمدند. اما هر شب این تعداد افراد می​توانند در تلویزیون مجموعه را ببینند.
    یعنی معتقدید هر شب این تعداد تماشاگر سریال شما را ببیند؟
    این تعداد، مخاطب بالفعل تلویزیون است. ممکن است براساس توانمندی​های هر سریال این تعداد تا چهل پنجاه میلیون​ نفر افزایش پیدا کند. البته جذب این تعداد مخاطب بستگی به جریان پخش و حذفیات مجموعه دارد که باید ببینیم مدیران تلویزیون چقدر اجازه می​دهند کار به صورت کامل روی آنتن برود.
    ممکن است بخشی از مجموعه هم حذف شود؟
    صحنه کامل که نه. فعلاً​ ضربه زدن به سریال از مجوز ندادن به ترانه مجموعه شروع شده است تا اینکه ببینیم در ادامه چه می​شود.
    کار که سیاسی نیست؟ گفته بودید در کارهایتان می​خواهید به فاصله طبقاتی و مسائل اجتماعی جدی​تر بپردازید؟
    همیشه در همه کارهای من این نگاه وجود داشته؛ از «فقر و فحشا» تا «دار و ندار»، این ها ریشه​های اجتماعی و سیاسی دارند.
    به بحث انتخابات هم ورود پیدا کردید؟
    نه.
    تیکه​های انتخاباتی ندارد؟
    حالا باید ببینید دیگه... این یک کار متفاوت است. ویژگی این سریال آن است که 60 درصد طنزش برعهده زنان است. این بار کمدین​های زن طنز را به وجود می​آورند.
    این مساله مشکل ممیزی به وجود نمی​آورد؟
    نه، به آن شکل که مساله ایجاد کند. مضمون اجتماعی است و در این کار از 40 بازیگر فقط چهار پنج نفر، کمدین هستند و باقی پیش از این کارهای جدی انجام داده بودند.
    چرا از بازیگران «اخراجی​ها» برای این کار استفاده نکردید؟
    من تلاش کردم تا این اتفاق نیافتد و از میان 60 بازیگر «اخراجی​ها»، فقط سه نفر در این کار حاضر شوند.
    این کار عمدی بوده؟
    بله نمی​خواستم کارها تکرار شود.و از سویی می​خواستم از توانمندی بازیگران دیگری استفاده کنم.
    زمانی که «فقر و فحشاء» را ساختید، دولت اصلاحات روی کار بود. الان در دولت جدید به نظر می​‌رسد وضع اقتصادی مردم بدتر شده است. الان باز هم مایل هستید، «فقر و فحشاء» بسازید؟
    هیچ کارگردانی نباید خود را تکرار کند.
    قبول دارید که الان وضع اقتصادی مردم بدتر شده؟
    نه... نه...
    پس دلیلی نمی​بینید که کاری با آن مضمون انجام دهید؟
    چرا، من «دارا و ندار» را هم با همین نگاه انتقادی ساخته​ام.
    در این مجموعه روی نقد سال​های جدید زوم کرده​اید یا سال​های قبل؟
    به هر حال این سریال به روز است.
    پس از دولت هم درش انتقاد شده؟
    من چنین چیزی نگفتم. مگر در «فقر و فحشاء» از دولت انتقاد شده بود؟ با آنکه وزارت اطلاعات فیلم را توقیف کرد اما آقای خاتمی به عنوان رئیس جمهور وقت نامه​ای برای وزیر ارشاد نوشت و گفت که این فیلم سیاسی و جناحی نیست. یعنی در آن فیلم​ هم من نگاه سیاسی نداشتم. من کلیاتی طرح می​کنم که هر دولتی بیاید و برود می​تواند آن را شامل شود. همانظور که «کدام استقلال، کدام پیروزی» را در دولت نهم ساختم که کنایه​های موجود در آن کم از «فقر و فحشاء» نداشت.
    پس شما در جناح​بندی​ها جای نمی​گیرید؟
    نه، به نظر من بحث عدالت در این جناح​بندی​ها نمی​گنجد. من کار خودم را می​کنم و دیدید به خاطر حرف​هایی که می​زنم و کارهایی که می​کنم هیچ مسئولتی هم نگرفتم.
    اما در انتخابات از کاندیدای خاصی حمایت کردید؟
    این حق هرکسی است. هر کسی می​تواند نقطه نظر سیاسی خود را داشته باشد. شعار و دغدغه من عدالت محوری است. دولت فعلی هم شعارهای 15 سال قبل من را می دهد. در دولت فعلی شعارهای نشریات جبهه و شلمچه درباره عدالت مطرح می​شود اما اینکه چقدر موفق بشوند در آینده مشخص خواهد شد.
    پس به دولت نزدیک​تر هستید؟
    من سعی می​کنم به عدالت نزدیک​تر باشم تا به دولت​ها. اصلاً​ شما دنبال چی هستید؟ همه تلاش​تان را کردید که «اخراجی​ها» نفروشد، در مورد اولی تا حدودی موفق شدید اما در مورد دومی نتوانستید و فیلم هشت میلیارد فروخت. به فیلم​ من همان تعداد سالن دادند که به فیلم​های دیگر اختصاص دادند و در نهایت دیدیم که فیلم​های دیگر، کاری که سه چهار ماه روی پرده بود و از بودجه دولتی، تبلیغات گسترده​ای برای آن شد،​ چقدر فروخت. امسال هم اعلام کردند اگر فیلم​ توقیفی اکران شود رکورد «اخراجی​ها» را می​شکند، حالا منتظریم که بشکند.
    یعنی فکر می​کنید فروش هیچ فیلمی به «اخراجی​ها» نمی​رسد؟
    چرا، اگر بلیت​ها را 100 هزار تومان کنند و مدت اکران شش ماه شود، می​رسد. البته شوخی کردم... امیدوارم که بفروشد...
    از محتوایی که در «اخراجی​ها» به مردم ارائه داده​اید راضی هستید؟
    چرا نیستم. مردم راضی هستند، منم راضی هستم ، پس ...
    پس هیچ فشاری از طرف شما نبود که کار مدیری با مجموعه شما همزمان پخش نشود؟
    نه، من می​خواستم این​​ها با هم پخش شوند.
    کارهای مدیری را دوست دارید؟
    مجموعه​های مدیری طنز خاصی دارد که بار آن بیشتر بر عهده کارگردان است. من با هیچ​کسی نه در تلویزیون و نه سینما احساس رقابت نمی​کنم. کسی که این طوری فکر می​کند نابود می​شود. من حرفی برای گفتن داشتم و خدا لطف کرد که مخاطب داشته باشد. اگر کس دیگری فیلمی بسازد که مخاطب بیشتری دارد به صنعت سینما کمک می​کند. کسی که از این فروش​ها ناراضی می​شود مریض است.

آخر فروم باز mahsa1469's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

ُریالی نیست که ارزش دیدن داشته باشه...

5. این کاربر از mahsa1469 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

بین سه سریال عید فقط این یکی رو نگاه نمی کنم مگر اینکه...!!
    جالبه همه شبکه های استانی پخش میشه!!

7. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خیلی جالبه خیلی خیلی جالبه بیش از اندازه جالبه!
    چقدر خوبه به به خوشحال شدیم اشک در چشمانمان حدقه زد عاشقان پنجره باز است...................
    خوب همیشه همه سریالهایی که به هر مناسبتی در شبکه تهران به منظر بینندگان فهیم میرسد در شبکه های استانی سراسر کشور پخش میشود.(استان ما که اینطور بوده به طور یقین)
    کسی که از این فروش​ها ناراضی می​شود مریض است.

چرا نیستم. مردم راضی هستند، منم راضی هستم ، پس ...

مجموعه​های مدیری طنز خاصی دارد که بار آن بیشتر بر عهده کارگردان است. من با هیچ​کسی نه در تلویزیون و نه سینما احساس رقابت نمی​کنم. کسی که این طوری فکر می​کند نابود می​شود. من حرفی برای گفتن داشتم و خدا لطف کرد که مخاطب داشته باشد. اگر کس دیگری فیلمی بسازد که مخاطب بیشتری دارد به صنعت سینما کمک می​کند. کسی که از این فروش​ها ناراضی می​شود مریض است.
    چی میشه گفت 18 تیر؟محافظه کاری تندروی.عقاید ف.............
    همین.
    Last edited by نادر1368; 20-03-2010 at 23:56.

9. این کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه tik-tak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

استانی اینجا که ساعت 23 پخش میکنه . یعنی باید آخر فیلم چاردیواری و کل فیلم زن بابا رو نبینیم تا این یکی رو بشه دید
    اینم از مدیریت دقیق و قویه !!!

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

یکی این بابا رو از تو جو در بیاره(ده نمکی رو میگم!)
    نبینین توروخدا:(

12. این کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

چطور بود؟
    تکرارش ساعت چنده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

چقدر بازیگر دارههههه مثل اخراجی ها

من که از اخراجی ها خوشم نمی اومد.

15. 2 کاربر از M3lissa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Fate2646's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی دیده ؟چه طور بود ؟ یه کم تعریف کنین

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •