تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: پیغام error loading operating system

داره خودمونی میشه farman-h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض پیغام error loading operating system

با سلام من میخوام ویندوز xp نصب کنم ولی مرحله اول نصب (که میره درایو رو فرمت میکنه و میگه توی چه درایوی ویندوز رو بذارم )بعد restart شدن برای شروع مرحله دوم این پیغام خطا رو میده با 2 تا ویندوز xp sp1,2 هم امتحان کردم حتی با درایو های دیگه هم و فرمت quick system , system همش رو امتحان کردم ولی همین جوریه و این پیغام رو میده و نمیتونه ویندوز xp رو نصب کنه ولی ویندوز 7 رو روش نصب کردم. و راستش تازه هم هاردم رو پارتیشن بندی کردمکسی میتونه مال چی میتونه باشه

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

با توجه به اینکه پیغام Error loading operating system به نمایش در آمده جزئی از MBR است و پارتیشن بوت شونده رو هم
    پیدا کرده پس MBR مشکلی نداره. اشکال در پارتیشن سیستم عامل و قسمت بوت شونده آن است.

سیستم عامل را با CD ویندوز در حالت Recovery Console command بالا بیاورید و فرمان fixboot را اجرا کنید.
    این فرمان Partition Boot Sector مربوط به پارتیشن سیستم عامل را بازسازی می کند.
    اگر در هارد دیسک بیش از یک پارتیشن محتوی سیستم عامل دارید بایستی نام درایو را هم در ادامه فرمان fixboot
    ذکر کنید، مثلا :

fixboot d:

3. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزیز این کار رو کردم ولی درست نشد.حتی پارتیشن بندی کردم دوباره ولی درست نشد.ویندوز xp نصب نمیشه روش ولی ویندوز 7 نصب میشه. راه حل دیگری کسی نمیدونه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

salam
    hamin moshkel vase manam pishe omade bod hard moshkele mbr peyda mikone mitoni ba narafzarhaye MDR halesh koni

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

salam
    hamin moshkel vase manam pishe omade bod hard moshkele mbr peyda mikone mitoni ba narafzarhaye MDR halesh koni
    میشه کمی در مورد این نرم افزار توضیح بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

salam
    aval ba ye cd Hirent boot tahde dos bootesh mikoni bad az gozine MBR->MBR tOOLZo ejra kon bad MBRo Restori kon moshkelet hal mishe

داره خودمونی میشه مستان386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مدينه فاضله

پيش فرض

با سلام --------------------كمك فوري!!!------------------------
    دوستان من روي سرور اچ پي با اين پيغام مواجه شدم Error loading operating system سيستم عامل هم win server 2003 راه حل براي سرور 2003 چيه لطفا راهنمايي بفرماييد اطلاعاتم خيلي مهمه نبايد مشكلي براي اون پيش بياد

داره خودمونی میشه مستان386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مدينه فاضله

پيش فرض

با توجه به اینکه پیغام Error loading operating system به نمایش در آمده جزئی از MBR است و پارتیشن بوت شونده رو هم
    پیدا کرده پس MBR مشکلی نداره. اشکال در پارتیشن سیستم عامل و قسمت بوت شونده آن است.

سیستم عامل را با CD ویندوز در حالت Recovery Console command بالا بیاورید و فرمان fixboot را اجرا کنید.
    این فرمان Partition Boot Sector مربوط به پارتیشن سیستم عامل را بازسازی می کند.
    اگر در هارد دیسک بیش از یک پارتیشن محتوی سیستم عامل دارید بایستی نام درایو را هم در ادامه فرمان fixboot
    ذکر کنید، مثلا :

fixboot d:
    بله گفته دوست گرامي در مورد ويندوز سرور 2003 كاملا درست بود و با اجراي fixboot مشكل ويندوز به سپاس خداوند حل شد و از شما ممنونم

داره خودمونی میشه dianakhashi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

12

میشه کمی در مورد این نرم افزار توضیح بدید
    سلام نرم افزارو وللشمیری تو بایوس قسمت ideهارد رو انتخاب میکنی سه یا دوتا گزینه داره ما با اونی کار داریم که گزینه هاش اینا هستن LBA , LARGE , AUTO وCHS یکی یکی گزینه هارو انتخاب میکنیم و SAVE کرده از بایوس میایم بیرون اگه درست شد که شد وگرنه دوباره میریم و یکی دیگه از گزینه ها رو انتخاب میکنیم امیدوارم مفید واقع شده باشه
    Last edited by dianakhashi; 25-04-2011 at 21:34.

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض

دوستان منم این مشکل رو دارم. می خوام XP نصب کنم. هر کاری کردم حتی کل هارد دیسک رو Low Level Format کردم ولی مشکلم حل نشد. خواهشاً اگه کسی میتونه کمک کنه.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •