تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: هنگ در ویندوز 7

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض هنگ در ویندوز 7

با سلام

من روی لپ تاپم به اسرار دوستان ویندوز 7 نصب کردم اما از زمانی که نصب کردم بعد از اول روز که به خوبی کار می کرد مدت 2 روز هستش که هنگ می کنه و مجبور می شم که با دکمه پاور دستگاه رو خاموش کنم

لپ تاپ من DELL INSPIRON 1520 هست و ویندوز 7 هم از هیچ کرکی استفاده نکرده و به صورت OEM هست حتی یکبار موقع زدن این تاپیک هم هنگ کرد

می خوام بدونم مشکل چیه چون من لپ تاپم تا به حال روی ویستا حتی یکبارهم هنگ نکرده !!

آنتی ویروس AVG 9
    درایورهای موجود در دی وی دی و چند تا آپدیت که از سایت خود دل گرفتم (توضیح اینکه روی ویندوز ویستا هیچ مشکلی نداشتم)
    درایور گرافیک هم به تازگی از سایت NVIDIA گرفتم

Last edited by polymer_92; 02-01-2010 at 23:10.

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مشکل نمیتونه از ویندوز و سخت افزار سیتمتون باشه. هر چی باشه نرم افزاری هست چون این سیستم شما برای نصب ویندوز 7 از سرشم زیادیه.

من قبلا روی لپ تاپم که ویندوز7 نسخه 64 بیت بود فایروال Outpost Pro 6.7.1 رو داشتم گاهی وقتها هنگ میکرد و سیستم فریز میشد و هیچ کاری هم نمیتونستم بکنم. تا اینکه با تحقیقاتی که کردم فهمیدم مشکل از سازگار نبودن فایروال Outpost Pro است. با اینکه نسخه 64 بیتی را هم نصب کرده بودم اما باز هم مشکل داشت

شما هم سعی کن AVG رو بمدت چند ساعت پاک کنی تا ببینی باز هم هنگ میکنه یا نه. من الان از Kspersky Internet Security 2010 9.0.0.736 استفاده میکنم و از اون روز تا بحال هنگ نکرده.

اگر با پاک کردن آنتی ویروس مشکلت حل نشد سعی کن به اینترنت وصل بشی و ویندوز رو آپدیت کنی تا درایو های جدید کامپیوترت رو آپدیت کنه. درایو کارت گرافیگت رو هم سعی کن حتما آپدیت کنی اگر نیست. این موارد که اشاره کردم بیشتر روی هنگ کردن سیستم تاثیر میزارند تا خود ویندوز 7.

Edit...

در انجمن AVG کسانی بودند که مشکل هنگ کردن ویندوز 7 را داشتند. یعنی مشکل خود AVG بوده...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Ava UK; 02-01-2010 at 23:24.

3. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ممنون از جواب بسیار عالی و کاملت

من بنا به فرمایشت و گفتهای توی فرم AVG پاکش کردم و می خوام نود 32 رو نصب کنم (اما ازش متنفرم)

اما یه مشکل خیلی عجیب که وجود داره من همین ویندوز رو با AVG 9 نصب روی PC دوستان نصب کردم تاحالا مشکل هنگ نداشتن البته اینم بگم که اونها اصلا به نت وصل نمی شن و دائما آفلاین هستند

درایور گرافیکم اینه

195.62_notebook_winvista_win7_32bit_international_ whql

اینم لیست آپدیت هاست که بعد از اون دیگه چیزی برای آپدیت نداده

Last edited by polymer_92; 03-01-2010 at 00:13.

5. این کاربر از polymer_92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون از جواب بسیار عالی و کاملت

من بنا به فرمایشت و گفتهای توی فرم AVG پاکش کردم و می خوام نود 32 رو نصب کنم (اما ازش متنفرم)

اما یه مشکل خیلی عجیب که وجود داره من همین ویندوز رو با AVG 9 نصب روی PC دوستان نصب کردم تاحالا مشکل هنگ نداشتن البته اینم بگم که اونها اصلا به نت وصل نمی شن و دائما آفلاین هستند

درایور گرافیکم اینه

195.62_notebook_winvista_win7_32bit_international_ whql

اینم لیست آپدیت هاست که بعد از اون دیگه چیزی برای آپدیت نداده

در مورد آنتی ویروس تصمیم با خودتونه. ببینید با کدوم آنتی ویروس بیشتر آشنایی دارید و باهاش راحت هستید اون رو نصب کنید. اما پیشنهاد من Avira یا Kaspersky است.

در مورد مورد دوم. بله حق با شماست. در همه سیستم ها AVG مشکلی ایجاد نمیکنه. همانطور که Outpost Pro به گفته مدیر انجمن اون فایروال بر روی همه سیستم ها هنگ نمیکنه و نمیدونند مشکل از کجاست. اما خب به هر حال مشکل رو فهمیدید از کجاست.

درایو کارت گرافیکتون هم آخرین نسخه است و خوبه.

7. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

در مورد آنتی ویروس تصمیم با خودتونه. ببینید با کدوم آنتی ویروس بیشتر آشنایی دارید و باهاش راحت هستید اون رو نصب کنید. اما پیشنهاد من Avira یا Kaspersky است.

در مورد مورد دوم. بله حق با شماست. در همه سیستم ها AVG مشکلی ایجاد نمیکنه. همانطور که Outpost Pro به گفته مدیر انجمن اون فایروال بر روی همه سیستم ها هنگ نمیکنه و نمیدونند مشکل از کجاست. اما خب به هر حال مشکل رو فهمیدید از کجاست.

درایو کارت گرافیکتون هم آخرین نسخه است و خوبه.

فعلا تصمیم گرفتم آنتی ویروس روش نصب نکنم

و ببینم آیا باز هنگ می کنه یا نه !!

مرسی از راهنمائیت و از اینکه از نگرانی نجاتم دادی

9. این کاربر از polymer_92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

این یه باگ تو ویندوز 7 هست
    که بعضی وقت ها ماوس و کیبرد از کار میفته
    من این مشکل رو هم رو لپ تاپ و هم رو دسکتاپم دارم ...

11. این کاربر از Arashdn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام

من تصمیم گرفتم که NOD 32 کنم اما بعد از نصبش همیشه CPU USAGE که در حالت عادی و زمانی که AVG داشتم روی 10% بود الان همش روی 68%

دمای CPU هم همیشه روی 49 تا 51 بود اما الان از 67 پائین تر نمیاد، بعد از UNINSTALL NOD32 دوباره به حالت قبل برگشت

من چه آنتی ویروسی نصب کنم ؟

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام

من تصمیم گرفتم که NOD 32 کنم اما بعد از نصبش همیشه CPU USAGE که در حالت عادی و زمانی که AVG داشتم روی 10% بود الان همش روی 68%

دمای CPU هم همیشه روی 49 تا 51 بود اما الان از 67 پائین تر نمیاد، بعد از UNINSTALL NOD32 دوباره به حالت قبل برگشت

من چه آنتی ویروسی نصب کنم ؟

دوست عزیز من که زبونم مو در آورد از بس به شما گفتم.
    آنتی ویروسهای پیشنهادی9 Avira Antivir یا KIS 2010 است. این پیشنهاد رو هم به این دلیل میدم چون تقریبا اکثرشون رو امتحان کردم و میدونم که هر کدومشون یک پیچ و خمی تو کارشون هست. بله ناد32 این مشکل رو داره و تا حالا هم حل نشده. مخصوصا پروسه کرنل از ناد32 همیشه درگیره حتی با خودش.

Edit...

راستی یادم رفت بگم که اگر خواستی کسپرسکی نصب کنی فقط نسخه 9.0.0.736 ویندوز 7 رو ساپورت میکنه. نسخه های پایینتر باهاش مشکل دارند.

Avira Antivir را هم اگر خواستی نصب کنی نسخه آخر رو نصب کن.
    Last edited by Ava UK; 03-01-2010 at 18:34.

14. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

با سلام

من روی لپ تاپم به اسرار دوستان ویندوز 7 نصب کردم اما از زمانی که نصب کردم بعد از اول روز که به خوبی کار می کرد مدت 2 روز هستش که هنگ می کنه و مجبور می شم که با دکمه پاور دستگاه رو خاموش کنم

لپ تاپ من DELL INSPIRON 1520 هست و ویندوز 7 هم از هیچ کرکی استفاده نکرده و به صورت OEM هست حتی یکبار موقع زدن این تاپیک هم هنگ کرد

می خوام بدونم مشکل چیه چون من لپ تاپم تا به حال روی ویستا حتی یکبارهم هنگ نکرده !!

آنتی ویروس AVG 9
    درایورهای موجود در دی وی دی و چند تا آپدیت که از سایت خود دل گرفتم (توضیح اینکه روی ویندوز ویستا هیچ مشکلی نداشتم)
    درایور گرافیک هم به تازگی از سایت NVIDIA گرفتم

از آنتی bitdefender استفاده کنید.
    در ضمن دوست عزیز چرا ویندوز 64 بیتی نصب نکردی؟؟؟؟
    با 32 بیتی یک گیگت بلا استفاده شده هاااا!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزیز من که زبونم مو در آورد از بس به شما گفتم.
    آنتی ویروسهای پیشنهادی9 Avira Antivir یا KIS 2010 است. این پیشنهاد رو هم به این دلیل میدم چون تقریبا اکثرشون رو امتحان کردم و میدونم که هر کدومشون یک پیچ و خمی تو کارشون هست. بله ناد32 این مشکل رو داره و تا حالا هم حل نشده. مخصوصا پروسه کرنل از ناد32 همیشه درگیره حتی با خودش.

Edit...

راستی یادم رفت بگم که اگر خواستی کسپرسکی نصب کنی فقط نسخه 9.0.0.736 ویندوز 7 رو ساپورت میکنه. نسخه های پایینتر باهاش مشکل دارند.

Avira Antivir را هم اگر خواستی نصب کنی نسخه آخر رو نصب کن.
    مثل همیشه حق با شما بود و کسپر تمامی مشکلاتم رو حل کرد

واقعا ممنونم

17. این کاربر از polymer_92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •