تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: درخواسته نرم افزاري براي شكستنه كرك ضروري.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال leilash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

9 درخواسته نرم افزاري براي شكستنه كرك ضروري.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان لطفاً كمك كنيد. من يه سري فايل دارم كه اونارو تو يه جا جمع كردند و نميدونم كه چيكارش كردند كه وقتي اون فايلو باز ميكني تو كامپيوتر اونو با يه علامت ويندوز مديا پلير و با فرمت Dat اونو نشون ميده و با مديا پلير هم باز نميشه اِرور ميده لطف كنيد دوستان كمكم كنيد كه خيلي مونده ام اگر هم فايلو خواستيد براتون آپلود ميكنم وميزارمش توسايت تا بتونيد منو راهنمائي كنين كه خيلي خيلي واقعاً ضروريه يعني يه مثله حياتيه تورو خدا بهم كمك كنين. منتظره جوابتون هستم.؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه mohammad nasimafza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

پسوند فایلهای شما تغییر کرده...این فایلها قرار بوده چی باشند...اگر هم یه جوری به دستم برسونیش می تونم کمکت کنم...

داره خودمونی میشه Master_Pa80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوست عزيز.
    اگر مشكل شما فقط با فايلهاي DAT هست اصلا نگران نباشيد ، اين گفته دوستمون دقيقا درسته ، پسوند فايلهاي شما تغيير كرده ، اين پسوند DAT دنيايي داره كه اگر از يك درش وارد بشيد بيشتر از هزار تا در جلوي روتون ظاهر ميشه كه بعيد ميدونم بتونيد از در درست خارج بشيد ...
    پسوند DAT رو تقريبا براي هر برنامه اي ميشه استفاده كرد ، از بانك اطلاعاتي ( انواع مختلف ) بگيريد تا فايل ويديويي كه ديگه همه باهاش آشنا هستيد و همين طور بريد جلو ...
    در هر صورت دوست من فايل DAT اگر ويديويي باشه خيلي راحت با مديا پلير نشون داده ميشه ، اما اگر هر چيز ديگه اي باشه فقط و فقط خود برنامه ميتونه ازش استفاده كنه يا برنامه هاي خاصي كه اون فايل DAT رو ميتونن بشناسن ، يك مثال ساده ميزنم تا متوجه موضوع بشي ...
    اغلب بازي ها شامل يك فايل dat هستن كه توش كلي از تصاوير گرافيكي بازي و كاراكترها و ... قرار داره و فقط در خود بازي قابل خوندن و اجرا هست. شما هر تلاشي براي باز كردن اين فايل dat تو محيط ويندوز بكني بي فايده است. اما يك سري برنامه هاي خاص براي اين موارد تهيه شده مثل Dragon Unpacker و ... كه ميان و اين فايل dat رو محتوياتش رو به شما نشون ميدن و شما ميتوني مثلا گرافيك يك مرحله يا منظره خاص بازي يا صداهاي خاص بازي رو تغيير بدي ... زياد وارد اين جزئيات نميشم ...
    حالا در نقطه مقابل يك فايل dat ديگه داريم كه مثلا توش اطلاعات يك نقشه جغرافيايي نگه داري ميشه ، اين فايل ديگه حتي با اون برنامه Dragon Unpacker هم باز نميشه !!!! و يك برنامه خاص ديگه لازم داره ...
    به اندازه اي تنوع اين فايلهاي dat زياد هست كه نميتونم همه رو يه جا به شما بگم .
    ضمنا يادت باشه هيچ وقت فايلهاي dat در يك سيستم به عنوان پسوند شناخته شده در نظر گرفته نميشه ( دقيقا به خاطر همين تنوعي كه گفتم ) ، حالا در سيستم شما اين پسوند رو شما شناسونديد ، ولي نگران نباشيد توي ويندوز XP خيلي راحت ميتونيد از طريق قسمت Folder Options و File Type بريد و پسوند dat رو از ليست پسوندهاي شناخته شده در ويندوز حذف كنيد ، به اين ترتيب مشكل خيلي راحت حل ميشه ...
    اميدوارم كارت راه بيفته دوست من ...
    موفق و مويد باشي.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام دوستان عزيز ممنونم از راهنمائيتون. دوسته عزيزم Master_Pa80 من اين فايل هارو كه گفتم در واقع اين فايلها ريتم و صدا و سمپل كيبورده Pa80 ميباشند كه من يه چند تا ست از اينا دارم و از دوستانم گرفتم . كه اينا رو نميدونم كي ه روز اَنداخته فرمتاشون رو اصلا باز نميشند كه من بتونم ازشون گلچين اِنتخاب كنم ممنون ميشم اگر منون در اين مورد راهنمائي كني يعني به خدا واقعاً ضروريه َگه اين كارو بكني يه لطف بزرگي در حق من كردي. من منتظره جواب شما هستم اگر هم مائل باشي ميتوني ايميلتو واسم بدي تا با هم راحت تر در اين مورد حرف يزنيم تا منو راهنمائي بكني.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوست عزيز.
    خوشحالم كه ميبينم بچه هاي كيبورديست هم اينجا هستند ، از آشنايي با شما خيلي خيلي خوشحال شدم .
    از اول ميگفتي دوست من ، ببين عزيز ، شما به هيچ عنوان نميتوني چنين كاري رو انجام بدي ، من خودم به شخصه حدود يك ساله دارم در اين باره تحقيق ميكنم و به جاهايي رسيدم كه حتي تصورش رو هم نميتونيد بكنيد ، اما آخرش چي شد ... هيچي ... به اينجا رسيدم كه با سيستم هاي معمولي اصلا امكان باز كردن فايلهاي DAT بك آپهاي Pa80 وجود نداره ...
    من در اين زمينه تجربه زيادي دارم و خيلي دوستانه به شما ميگم كه ساده ترين راه استفاده از خود كيبورد Pa80 است . البته قبول دارم كمي سخته و بسيار وقت گير اما تنها راه شدني براي اين كاري است كه شما ميخواهيد انجام بديد .
    ميخوام يك كم توضيح بدم تا متوجه بشيد چرا اين كار با كامپيوتر شدني نيست تا فكر نكنيد از خودم ميگم ، ببينيد شما وقتي يك بك آپ از فلش كارتتون تهيه ميكنيد ، تمامي اطلاعات شيارهاي فلش كه سمپل ها و صدا ها و ... در هر يك ازونا قرار ميگيره در فايل بك آپ ذخيره ميشه ( اگر ميخوايد بدونيد منظورم از شيار چيه فقط كافيه يك كم درباره ساختار فلشهاي PCMCIA كه اونم مخصوص Korg است رو تحقيق كنيد ) ، ساختار اين فلش ها اينجوري هست و اين اطلاعات طبقه بندي شده هستند ( اطلاعاتي كه در قسمت پنهان شده اي با نام AUTOLOAD.SET نگه داري ميشن ).
    اگر فرضا ما بخوايم با كامپيوتر جاي مثلا شيار 251 يك سمپل ديگه بذاريم ، بر فرض محال هم كه چنين كاري امكان پذير باشه ( كه نيست ) وقتي شما فلش رو درون كيبورد بذاريد دستگاه صد در صد قفل ميكنه ... حالا چرا ؟ الآن ميگم ...
    درون فلش قسمتي هست به اسم AUTOLOAD.SET ( كه ذكر كردم ) ، اين قسمت دقيقا مثل يك روتر در سيستمهاي شبكه اي عمل ميكنه ، وقتي شما استايلي رو در كيبورد انتخاب ميكني اين قسمت مياد و اطلاعات شيارها رو با استايل منطبق ميكنه و بعد ميتونيد سپمل رو از روي فلش بخونيد و بقيه قضايا ... حالا وقتي اطلاعات سمپل با استايل نخونه ( اين اطلاعاتي رو كه ميگم ساده فرض نكنيد ، مجموعه اي از اطلاعات از قبيل طول سمپل ، تعداد Track ها و ... هست كه نميتونم تك تكشون رو اينجا توضيح بدم ) دستگاه قفل ميكنه و خطرات جدي تري براش پيش مياد .
    ضمنا ممكنه حتي فكر شما به سخت افزار هم بره ، منظورم اين فلش ريدر هاي توي بازار هست ، توجه داشته باش كه فرمت و ساختار فلشهاي Korg با ساير فلشهاي PCMCIA موجود در بازار فرق ميكنه و هيچ كدوم از ريدرهاي موجود در بازار نميتونن محتويات توي فلش رو به شما نشون بدن و شما رو قادر به انجام تغييرات توي اون بكنن.
    در هر حال دوست عزيز ، من دوستانه راهنماييتون كردم و اينا نتيجه 1 سال و خورده اي تحقيق و كار و تجربه با اين كيبورد هست. حالا ديگه ميل خود شماست كه بازم بخواي تحقيق كني و ...
    يه چيز رو هم فراموش نكن اگر تا حالا اين كار شده بود مطمئن باش الآن قيمت بك آپ و برنامه ( و همين طور خود فلش كارت ) اينقدر بالا نبود و هر فردي ميتونست خيلي راحت با كامپيوترش اين كار رو انجام بده ...
    در هر حال خوشحال ميشم اگر بازم در رابطه با اين كيبورد مشكلي داشتيد بتونم راهنماييتون كنم .
    ايميل من هم اينه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از طريق پيغام خصوصي هم خواستي ميتوني با من در ارتباط باشي .
    اميدوارم سال خوبي داشته باشي.
    موفق و مويد باشي.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

ممنون دوسته عزيز از راهنمائيت ولي من ميخواستم بدونم كه از اين ستها گلچين وردارم و از هر كدومشون يه چند تائي انتخاب بكنم.آيا اين كار اصلاً شدني نيست يعني نميتونم با خوده كيبورد هم نميشه اَگه ميشه راهنمائي بكنم ممنون ميشم از لطفت. اين فايلهارو هم كه گفتم دوستانم از تهران خريدنشون تو يك سي دي بود تقريباً 20 ست بود. كه هر كدوم از ست هارو باز ميكني تو كامپيوتر 11 تا از اين فايلهاي Dat هست و يه دونه هم ست معمولي كه شامل ريتم و صدا ميباشد. اين 12 فلاپي رو بايد بريزي از طريق كيبورد به فلش كارت تا بتوني ازشون استفاده بكني. منم هم موندم كه از اين 20 ست چطوري گلچين بكنم ريتم و صدا. بازم اَگه راهي داشت تو كامپيوتر يا خوده كيبورد به من بگو تا اين كارو بكنم. مرسي. منتظره جوابت هستم.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوست من .
    دقيقا همينه ، اين فايلهايي كه به صورت چند تا پوشه در سي دي ميبينيد و يك فايل dat با اسم مثلا CARDBK01.DATتوشون هست ، همگي بك آپ هستن كه شما بايد هر پوشه رو توي يك فلاپي بريزي و بعد توي فلش بارگذاري كني كه حتما خوب بلدي ... اون پوشه ست هم همونطور كه گفتي استايلها و صدا و تنظيمات و ... هست كه در قسمت استايلها لود ميشه. اينه ميگي 11 تا پوشه يعني برنامه شما براي فلش 16 مگ هست ف كه صد در صد اين رو هم ميدوني .
    و اما در مورد گلچين از اين بك آپ ها ، ببين دوست من همون طور كه در مطلب قبليم هم گفتم شما هيچ راهي نداري جز خود كيبورد حالا چجوري ، اينجوري ...
    شما بك آپ هاي خودت رو وارد فلش كن و بعد برو در قسمت Program و بعد دكمه Record رو بزن تا بري در قسمت سمپل گيري و ...
    بعد بايد بري تو قسمت Export KMP ، اونجا ميتوني مثلا يك سمپل خاص رو كه بايد اول توي فلش اسم دقيقش رو يادداشت كني تا در اين قسمت دچار مشكل نشي رو بريزي توي فلاپي. سمپل مورد نظر رو كه پيدا كردي انتخاب كن و يك فلاپي خالي بذار و Export اش كن توي فلاپي.
    به همين ترتيب هر كدوم از سمپل ها رو كه خواستي ميتوني بريزي توي فلاپي و مثلا توي هاردت يه جا ذخيره كني ( اين كار رو بايد براي تمام بك آپهايي كه ميخواي مثلا يك سمپل خاص رو ازش داشته باشي انجام بدي ). در آخر فلشت رو فرمت كن و يكي از بك آپهايي رو كه جا داره بريز توي فلش و يا فلش خالي رو بذار ، بعد دوباره به همون قسمت سمپل گيري برو و اين دفعه برو در قسمت Impotrt KMP بعد يكي يكي KMP هات رو وارد فلش كن ( KMP يك فايل با همين پسوند داره با يك پوشه كه توش تعدادي فايل KSF هست ) .
    اين كار بيشتر به درد سمپلهاي صدا ميخوره و نه ريتم ، چرا ؟ ... به اين دليل كه سمپلهاي صدا Groove نداره ولي ريتم Groove داره و متاسفانه اين Groove ها در KMP لحاظ نميشن و شما اگر ريتمي رو به اين صورت وارد دستگاه كني بايد خودت بري و به صورت دستي اونو بزني و خود اين خيلي سخته ...
    من زياد نميدونم اطلاعات شما از Pa80 چقدره ، اگر بگي ممنون ميشم ، چون توضيح دادن كار با Pa80 اينجوري يك كم سخته و اگر پيشرفته هستيد و ميبينيد من خيلي ابتدايي ميگم ببخشيد ، اگرم زياد وارد نيستيد و ميبينيد من خيلي پيشرفته ميگم بازم بخشيد .
    در هر حال اينجوري بگم كه معمولا وقتي بك آپ جديدي ساخته ميشه ، معمولا پايه همون بك آپ قبلي هست ، پس شما سعي كن بهترين رو انتخاب كني و با بهترين كار كني ، اگرم خسته شدي خيلي راحت بك آپت رو تغيير بده ... اين ساده ترين راه حله ...
    عمليات گلچين يك فلش بسيار بسيار سخت و وقت گير و زمانبره و نياز به حوصله خيلي خيلي زيادي داره ... نميدونم تا حالا جايي رفتي قيمت گلچين رو بپرسي يا نه ، اما اگر با قيمتهاي بالا مواجه شدي زياد تعجب نكن چون كارش واقعا سخته و فردي اين كار رو انجام ميده كمه كمش بايد بين دو تا فلش كارت كه ميخواد گلچين كنه بين 4 تا 7 روز تمام وقت بذاره ( واي به حال 20 تا !!! ) ...
    به نظر من اصلا ارزشش رو نداره كه بخواي چنين كاري انجام بدي ... خيلي راحت با بك آپهات كار كن و بهترينش رو براي خودت در نظر بگير و باهاش كار كن ...
    ديگه ميل خودته كه چه قدر حوصله داشته باشي و اطلاعاتت در مورد Pa80 چقدر هست كه بتوني راحت باهاش كار كني ...
    سال خوبي داشته باشي.
    بازم اگر سوالي داشتي حتما بپرس ( البته اگر شما استاد من نباشي ) ...
    موفق و مويد باشي.
    Last edited by Master_Pa80; 26-03-2006 at 14:53.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

ممنون دوسته عزيز من اين كارو ميكنم شايد موفق شدم من با Gem Wk8 كار كردم و Pa80 رو تازه گرفتم. ممنون ميشم دوسته عزيز بازم اگر توضيحاتي در اين مورد داشتي كلا در مورده 80 به من بگي. در ضمن امروز يكي از دوستانم هم ميگفت كه اين كارو ا نرم افزارهاي كرك داخله خود كامپيوتر ميكنند. منم مخوام يكم تحقيق بكنم بيبنم ميشه يا نه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوست عزيز.
    كيبوردهاي GEM قدرت خروجي بسيار زيادي در پشت باند دارن و كيفيت پخششون خيلي پشت باند با اسپيكرش فرق ميكنه. من يك زماني GEM Persian Genesys داشتم ، ولي چون كارم براي خودم هست ، يعني براي دل خودم كيبورد ميزنم نه براي كار كردن و كسب در آمد ازش ، براي همين بعد از يك مدتي دلم رو زد و رفتم سراغ Pa80 ، خيلي خيلي هم ازش راضي هستم و يكي از عجايب دنياي كيبوردها همين Pa80‌ هست به نظر من ( البته بماند كه در برابر هيولاي Pa1X نميشه از Pa80 هيچ حرفي زد ) ...
    در هر صورت اميدوارم موفق باشي و ازش راضي باشي ، و اما در مورد اون كار ، من به شخصه كاملا مخالف شدن اين كار هستم و مطمئنم نميشه ، اگرم بشه مشكل دار هست به همون دليلي كه گفتم ، حالا اگر شما اصرار داريد ، كسب تجربه براي هيچ فردي مضر نيست ، اصلا شايد شما بتونيد نكاتي رو كشف كنيد كه من نتونستم به اونها برسم ... در هر صورت سعي و تلاش در هر كاري هميشه نتيجه اش مثبته حتي اگر به هدفت نرسي ...
    اگر موفق شدي خيلي خوشحال ميشم من هم در جريان بذاري (‌ بهتره براي شروع از همون دوستتون شروع كنيد كه گفتن ميشه و اسم برنامه رو ازشون بخوايد ) ، اما اگر موفق نشدي هيچ وقت مايوس نشو ، مطمئن باش آدما با هم فرق ميكنن و نتيجه اي كه من بدست آوردم ممكنه خيلي با براي شما تفاوت داشته باشه ...
    در مورد Pa80 و اون بك آپ هايي كه روي فلشت ميريزي يك نكته رو يادم رفت بگم ، مراقب بك آپهاي قفل دار باش ، چون اگر بريزي روي فلش ديگه فرمت نميشه و فلاپي مخصوص و از اين حرفا داره كه اميدوارم اصلا به اين مسائل بر نخوري ، در ظاهر نميشه فرق بك آپ قفل دار رو از بدون قفل تشخيص داد اما بايد حتما از فروشنده يا دوستان نزديكت كه با برنامه ها كار كردن بپرسي ...
    در هر صورت خيلي مراقب باش و مصر در تحقيق ...
    تازه متوجه منطور عنوان تاپيكتون شدم ، اما دوست من ما نرم افزاري براي شكستن كرك نداريم براي كرك كردن داريم ، اونم تا دلتون بخواد فراوونه ...
    براتون دعا ميكنم به نتايج خوبي برسيد ، من هم هنوز در حال تحقيق هستم و مطمئن باش اگر موردي پيدا كردم شما رو هم در جريان ميذارم ... مگه چند تا كيبورديست گل مثل شما تو اين انجمن هست آخه ... بايد هواي همديگه رو داشته باشيم بالاخره .
    موفق و مويد باشي.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

ممنونم دوسته عزيز از لطفت.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •