تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نرم افزار مدیریت دوربینهای مدار بسته

پروفشنال zeus7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض نرم افزار مدیریت دوربینهای مدار بسته

سلام و خسته نباشید. من یه نرم افزار مدیریت دوربینهای مدار بسته می خوام . 30 تا دوربین دارم و می خوام تا حد امکان نرم افزارم قابل منیج باشه. تعداد افراد رو بشماره و ...... همه کار بکنه دیگه
    نرم افزار Nuoo الان نصبه و خوبه ولی ورژن تریال 30 روزه است. شبیه این یا خود این فول باشه توپه. کسی داره یه کمکی به ما بکنه؟ دوربینهام هم axis هست و حدود 30 تا دوربین داریم

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

یعنی کسی یه نرم افزار مدیریت دوربین توپ نداره ما برداریم؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوست عزیز مگه دستگاه dvr شما یا اگه کارت dvr استفاده میکنید خودش نرم افزار مدیریت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خودش تو جعبش داره و نرم افزار client هم برای انتقال تصویر به محل دیگه از طریق اینترنت هم داره.

والا من که یک پکیج 800 تومنی با 4 تا دوربین برای سکوییتی مطب پدرم بستم نرم افزارش 16 تا دوربین هم همزمان ساپورت میکرد
    ولی خود کارت 4 دوربین همزمان بود..

شما تو اینترنت نمیتونی برای 30 تا دوربین تصویر همزمان نرم افزار پیدا کنی..اگه تهرانید برید پاساژ امجد اونجا نرم افزار مثل
    مور و ملخ ریخته اونجا همه اینکارن.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

دوست عزیز مگه دستگاه dvr شما یا اگه کارت dvr استفاده میکنید خودش نرم افزار مدیریت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خودش تو جعبش داره و نرم افزار client هم برای انتقال تصویر به محل دیگه از طریق اینترنت هم داره.

والا من که یک پکیج 800 تومنی با 4 تا دوربین برای سکوییتی مطب پدرم بستم نرم افزارش 16 تا دوربین هم همزمان ساپورت میکرد
    ولی خود کارت 4 دوربین همزمان بود..

شما تو اینترنت نمیتونی برای 30 تا دوربین تصویر همزمان نرم افزار پیدا کنی..اگه تهرانید برید پاساژ امجد اونجا نرم افزار مثل
    مور و ملخ ریخته اونجا همه اینکارن.
    میشه یه جا آپلود کنید من بردارم؟
    ممنون از زاهنمائیت. اولاً نرم افزاریهایی که شما می گین فقط از طریق explorer کار می کنند و در ضمن هیچ مدیریتی نیز وجود ندارد فقط نمایش است. امکانات ضبط همزمان- درتایم خاص و یا شمارش افراد عبور کرده را ندارد. نرم افزار مدیریت دوربینهای axis حدود 2500000قیمت داره و همه جا هم هست. من نسخه کرک می خوام. یا یه نرم افزار مشابه با تشکر
    یعتی اینجا یه متخصص دوربین مدار بسته نیست که حرفه ای کار کنه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

از همکاران این گروه- از کسانی که توی این کار هستند کسی نمیتونه کار مارو راه بندازه.نمی خواین بگین که وجود نداره؟ البته می دونم کمه. کمککککککککککککککککککک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •