تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 61

نام تاپيک: چگونگي ظهور سازي منوي مخفي در ال سي دي LG- LH700

داره خودمونی میشه FARIBORZ11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض چگونگي ظهور سازي منوي مخفي در ال سي دي LG- LH700

دوستان من ديروز وقتي كتابچه دستورالعمل انگليسي ال سي دي ال اچ 700 رو از سايت ال جي دانلود كردم ديدم بعضي از منوهاي من چه در حالت انتخاب زيان انگليسي و يا فارسي بصورت HIDEاست و نمي تونم دست بزنم ولي در كا تالوگ آن توضيحاتي در خصوص چگونگي تنظيم آن منوها را دارد كه من نمي توانم وارد آن بشم .
    آيا دوستان ميدونن علت امر چيه ؟ يا اينكه مستر كدي براي ظاهر سازي اين منو ها وجود دارد؟ اگه ممكنه راهنمايي ام كنيد و اين در صورتي است كه من بصورت كمرنگ تر از پنجره هاي ديگه اين منوها ها را مي بينم منتهي بدون تغيير و با كليد جهتي از روي آن مي پرد.
    دوستان ضمناً توضيح اينكه كد DIVX من در منو اشاره كرده به چه درد ميخوره و آيا بايد كار خاصي روش انجام بدم و چه طوري؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اگه منظورت فعال نبودن بعضی از گزینه هاست:
    بعضی از گزینه ها فقط توی مودهای خاصی فعال هستند. مثلا مود استاندارد

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اما دوست من منظور شما رو متوجه شدم منتهي اين دموي شما معمولاً در حالت تنظيم صداست كه با فعال كردن هر مد مي توان وارد تنظيمات ان شد ولي من مشگل ام چيزي ديگه است بعنوان مثال در منوي تصوير گزينه screen اصلاً فعال نيست تا به فرض رزوليشن ،پوزيشن،سايز،و.....تصوير رو تنظيم كنم. يا مثلاً در منوي usb دايوكس ريجستري كد من غير فعال است و حتي deactivation آن هم غير فعال است .نميدونم مال دوستان ديگه هم همينطوره يا فقط مال من اينطوره.دوستاني كه ال جي دارن مخصوصاً ال اچ 700،500،200 كه فكر كنم منوي مشابه دارن لطفاً كمكم كنن و پاسخ بدن.
    اما من فكر كنم لم داره كه من نميدونم چون ظاهرش وجود داره ولي غير فعاله

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بله ال جي منوي مخفي داره قبلان هم من گفتم اگه مدل شما مشابهه مدل 7000 باشه شما ميتوانيد فايلهاي hd mkv هم ببيند نميدونم شما الان امكان ديدن اين فايلها رو داريد يانه ؟
    براي فعال سازي دكمه منو روي كنترل و پشت پنل رو نگه داريد يه صفحه مياد كه رمز ميخواد 0000 بزنيد در گزينه سوم كه اخرش 2 بايد باشه فكر كنم چون هر مدل فرق داره اونجا بريد ميتويد با صفر يك فعال كنيد و اگر hd بزاريد فايلهاي hd
    متاسفانه نميدونم اين براي مدل شما هم به كار مياد يا نه اين براي مدلهاي كه از بانه مياد كار ميكنه البته رو مدلهاي ال جي ايران هم يه بار امتحان كردم جواب داد
    در ضمن اين شامل گارانتي نميشه البته فكر نكنم خراب بشه من مال خودمون رو همين كار كار كردم ال جي 2000 بود حتي فايلهاي اپگريتش هم هست البته براي مدلهاي اروياپي

5. 2 کاربر از Hamed_forum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

حامد جان برام بيشتر توضيح مي دي كه منظور از فايل hd mkv چيه ؟ ويا نحوه رمز دهي به چه نحوي است چون يكبار گفتيد چهار صفر و يكبار هم گفتيد آخرش دو يا بستگي به مدل داره ؟ مي شه توضيح كامل بدهيد ممنونم

7. این کاربر از FARIBORZ11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شما اول منو روي كنترل و منو روي پنل رو باهم فشار بده اگه يه صفحه اومد كه رمز خواست اون وقت 4تا صفر اگر هم نيامد ديگه هيچ كاري نميشه كرد همزمان فشار بده حدود 5 الي 10 ثانيه نگه دار
    بدش شما بايد بري رو گزينه اي كه اخرش 2 option داره نميدونم سطر دوم يا سوم بستگي به مدل داره بدش كه رفتي داخل اون گزينه نوشته usb bloutosh ايا رو اگه يك كني فعال ميشه اگه lcd بلوتوس نداره بيخود فعال نكن فقط usb رو 1 كن البته با كنترل صداي كنترل ميشه مقدارش رو تفيير بدي بغيير 1 اگر hd داشت اون رو بزن بدش خارج شي ذخيره ميكنه و ريستارت ميشه ببينم چكارم يكني

9. 2 کاربر از Hamed_forum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

مثل اين البته divx اگه بشه hd فايلهاي mkv هم باز ميكنه

11. 2 کاربر از Hamed_forum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

حامد جان خيلي اذيتت كردم يك سوال دارم و اون اينه كه روي كنترل و پنل كدوم كليد رو همزمان بفشارم يعني فرقي نداره كدوم كليد باشه يا اينكه فرضاًً همزمان دو كليد صداها و يا كانالها و...... رو بفشارم .در ضمن عزيز جان در خصوص فايل mkv چه فايلهايي هست توضيح ندادي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوتا دكمه menu بايد باشه فايلهاي mkv هم فايلهاي از dvd كيفيتش بالا حالا دوستان در موردش اين توضيح بدن بهتر

14. 2 کاربر از Hamed_forum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ramin1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بچه ها من هم lh50 دارم اون گزینه ی HD را هم فعال کردم ولی پخش نکرد چرا؟ اصلا lh50 این امکان را داره؟

16. این کاربر از ramin1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •