تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: نشانگر بنزین L90

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض نشانگر بنزین L90

سلام
    نشانگر بنزین L90 ما خراب شده ، نشانگر بنزین دو تا خط بنزین داره ولی یهو ماشین از بی بنزینی خاموش میشه ، چند وقت پیش این اتفاق افتاد (وسط خیابون ماشین خاموش شد) در حالیکه که چون نشانگر بنزین دو تا خط بنزینو نشون میداد من فکر میکردم ماشین بنزین داره کلی با سرسیلندرا و باتریش ور رفتم آخر گفتم شاید از بنزینش باشه که همین طور بود ، حالا به نظر شما عیب از چیه؟
    خودم میتونم درسش کنم یا باید ببرمش بیرون؟

داره خودمونی میشه mb2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بنظر من بهترین کار اینه ببری نمایندگی یه چک کنه ببینه مشکل از چیه .(خودت بهیچ وجهه دستکاری نکن )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای بابا، یه دفعه بردمش نمایندگی برای تعویض لنت و دیسکش ، ساعت 7 صبح گذاشتمش اونجا ظهر زنگ زدن گفتن الان لوازمشو نداریم باید ایساکو برامون بفرسته 2 روز دیگه میفرسته خلاصه من گذاشتم 3 روز بعد رفتم که دیگه 100% درس شده باشه دیدم هنوز دست به ماشین نزدن گفتن هنوز ایساکو برامون نفرستاده احتمال داره تا آخر هفته (سه روز دبگه) بفرسته!
    منم اعصابم خرد شد ماشین با همون وضع خرابش گرفتم ازشون رفتم چراغ برق خودم لوازمشو خریدم.
    به خاطر همین دیگه نمایندگی نمیبرمش ، چون هم دردسرش بیشتره ، هم گرونتر حساب میکنن همین که دیرتر کار آدمو راه میندازن(تازه اگه راه بندازن)
    من اینجا این مشکلو مطرح کردم گفتم شاید دوستان چنین مشکلی قبلا براشون پیش اومده باشه ، یه راه حلی بدن .

4. این کاربر از Mehr.Iman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

ممکنه عیب از همون سیستم الکترونیکی نمایشگر باشه. اگر ماشینت کامپیوتر سفری داره یه بار ریستش کن شاید درست بشه . البته اگر ماشینت مشکل مکانیکی نداشته باشه.

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درجه بنزینش کالیبره نیست! اگه عقربه ای بود میشد ببری بدی تعمیرکار برات درست کنه اما چون دیجیتاله و سنسور داره حتما ببر نمایندگی برات کالیبره اش کنه!

7. این کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از نظراتتون
    البته نا گفته نماند که چند وقت پیش رفتم یه جا بنزین زدم بنزینش خیلی نا خالصی داشت ماشین دیگه راه نمیرفت ، زنگ زدم این امداد خودروها اومدن کل باکشو خالی کردن (صندلی عقبو در اوردن باکش اونجا بود) کفشم شستن رفتن(35 تومنم گرفتن!) از اون به بعد اینجوری شد ، هیشکی هم مسئولیت قبول نمیکنه میگن ربطی به کاری که ما کردیم نداره.
    ظاهرا چاره ای نیست باید بردارم ببرم همون نمایندگیش ، الان میرم کامپیوتر سفریشو ریست کنم ببینم چی میشه.

9. این کاربر از Mehr.Iman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون از نظراتتون
    البته نا گفته نماند که چند وقت پیش رفتم یه جا بنزین زدم بنزینش خیلی نا خالصی داشت ماشین دیگه راه نمیرفت ، زنگ زدم این امداد خودروها اومدن کل باکشو خالی کردن (صندلی عقبو در اوردن باکش اونجا بود) کفشم شستن رفتن(35 تومنم گرفتن!) از اون به بعد اینجوری شد ، هیشکی هم مسئولیت قبول نمیکنه میگن ربطی به کاری که ما کردیم نداره.
    ظاهرا چاره ای نیست باید بردارم ببرم همون نمایندگیش ، الان میرم کامپیوتر سفریشو ریست کنم ببینم چی میشه.
    همون کار رو خراب کرده! این امداد خودرویی ها اندازه شتر حالیشون نیست! اومدن باک رو شستن زدن سنسورش رو خراب کردن!

11. 2 کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

همون کار رو خراب کرده! این امداد خودرویی ها اندازه شتر حالیشون نیست! اومدن باک رو شستن زدن سنسورش رو خراب کردن!
    آره احتمال زیاد مشکل از همونجا ناشی شده.

13. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینه دیگه وضع ایران خودرو ، اون از نمایندگیهاش اینم از امداد خودروش ، جالبه بدونید که بعد از اینکه بنزینشو کلا خالی کردن گفتن که باید بنزین سوپر + مکمل آلمانی توش بریزی وگرنه دوباره اینجوری میشه ، بعد از اینکه این کارو کردی هم سر بالاییو تخت گاز بگیر برو تا اون ناخالصیها از اگزوزت خارج بشه ؛ منم که اصلا از ماشین هیچی سر در نمیارم حرفشونو باور کردم رفتم سوپر + مکمل آلمانی زدم دیدم بازم راه نمیره ، اصلا شتاب نداشت 100 تا بیشترم نمیرفت خلاصه هیچی بردمش پیش یکی از آشناهامون(مکانیکه) ،فکر میکنید ایراد از چی بود؟! کوئل شمعش خراب شده بود برق به یکی از شماش نمیرسید ، اصطلاحا میگن ماشین 3 کار میکنه ؛خلاصه اینکه 50 تومنم پول اون کوئلشو دادم درست شد ،اصلا مشکل از بنزینش نبود اینا ورداشتن 50 لیتر بنزینشو خالی کردن تو جوب تازه 35 تومنم گرفتن ، حالا خوب شد تخت گاز باهاش نرفتم سر بالایی!
    بیچاره مسئول پمپ بنزینیه،چقد باهاش جر و بحث کردم !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینه دیگه وضع ایران خودرو ، اون از نمایندگیهاش اینم از امداد خودروش ، جالبه بدونید که بعد از اینکه بنزینشو کلا خالی کردن گفتن که باید بنزین سوپر + مکمل آلمانی توش بریزی وگرنه دوباره اینجوری میشه ، بعد از اینکه این کارو کردی هم سر بالاییو تخت گاز بگیر برو تا اون ناخالصیها از اگزوزت خارج بشه ؛ منم که اصلا از ماشین هیچی سر در نمیارم حرفشونو باور کردم رفتم سوپر + مکمل آلمانی زدم دیدم بازم راه نمیره ، اصلا شتاب نداشت 100 تا بیشترم نمیرفت خلاصه هیچی بردمش پیش یکی از آشناهامون(مکانیکه) ،فکر میکنید ایراد از چی بود؟! کوئل شمعش خراب شده بود برق به یکی از شماش نمیرسید ، اصطلاحا میگن ماشین 3 کار میکنه ؛خلاصه اینکه 50 تومنم پول اون کوئلشو دادم درست شد ،اصلا مشکل از بنزینش نبود اینا ورداشتن 50 لیتر بنزینشو خالی کردن تو جوب تازه 35 تومنم گرفتن ، حالا خوب شد تخت گاز باهاش نرفتم سر بالایی!
    بیچاره مسئول پمپ بنزینیه،چقد باهاش جر و بحث کردم !

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •