تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کیس مودینگ کیس ونگارد

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض کیس مودینگ کیس ونگارد

با سلام خدمت تمامی دوستان

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه کامپیوتر امسال ( الکاپ 2009 ) قصد مود کردن 2 کیس رو دارم که این 2 کیس در یکی از غرفه های نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهند شد که یکی کیس ونگارد vanguard و دیگری کیس Infinity میباشد که در این تاپیک به کیس مودینگ کیس ونگارد پرداخته میشود و برای کیس مودینگ کیس Infinity هم تاپیک جدا گانه زده خواهد شد امیدوارم که برای شما راضی کنند باشه .

عکسها رو به مرور میزارم .

موفق باشید

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

رزرو شد ....

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اینفینیتی یکی از ویژگی‌هایش قرار دادن پاور در پایین هست(به قول وارد کننده چیدمان معکوس)؛ که اگر در روی زمین قرار بگیرد تا حدی میزان صدای آزار دهنده (و لرزشی که به‌طور مؤثر خنثی شده) در پی خواهد بود.

4. این کاربر از m654 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام

برش

برای هر دو کیس اینفینیتی و ونگارد میخواستم نوشته بر روی درب کیسها در بیارم که برای این کار چند راه بود

1- استفاده از دستگاه لیزر cnc متری 13 هزار تومان ، با توجه به این که من نام GREEN رو میخواستم در بیارم فقط حرف G خودش 50 سانت میشد و هزینه بالایی رو در بر داشت
    2- دستگاه مته ای cnc با قیمت متری 5 هزار تومان در ضمن در این دستگاه کناره ها رو به صورت گرد در میاورد به خاطر خود مته
    3- پانتو گراف ( من سه تا نوشته گرین میخواستم در بیارم قیمت 150 هزارتومان دادن )
    4- اسید شویی که برای ضخامت های بسیار کم هست
    5- استفاده از اره مویی آهن بر

خوب به طور حتم من راه آخر رو انتخاب کردم . برای استفاده از اره مویی باید بازوی اره بزرگ میبود و همچنین میتونست فلزات رو برش بده که این اره رو من توی یک کارگاه ساخت مبل استیل پیدا کردم چون خودشون گاهی ورقهای فلزات رو برش میدن و بر روی چوب میچسبونن برای زیبایی بیشتر .

ابتدا باید طرح خود رو روی کاغذ چاپ میکردم البته یک نکته بسیار مهمی که وجود داشت این بود که چون برای برش باید قسمت هموار درب روی کار قرار میگرفت و در واقع از داخل درب برش میخورد برای این منظور باید نوشته برعکس چاپ میشد و برای چسبوندن نوشته بر روی درب هم از چسب دو طرف استفاده کردم . برش رو هم که در عکسها هست

البته چون لبه های صافی به شما نمیده باید با سوحان این لبه ها صاف بشه که متاسفانه من از این قسمت یادم رفت عکس بگیرم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •