تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل در محل ذخیره فایل ها ی بلوتوث

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران - آریاشهر

پيش فرض مشکل در محل ذخیره فایل ها ی بلوتوث

سلام دوستان به یک مشکل اورژانسی برخودم میخواستم از راهنمایی اساتید استفاده کنم
    گوشیم رو میخواستم بفروشم بنابر این تمام کانتکت ها و نوت گوشی رو به لپتاپ بلوتوث کردم
    مسیر پیش فرض بلوتوث C:\user\amir\Download\bluetooth بوده اما یادم نبوده که قبلا فولدر دانلود رو به درایو دیگری move کرده بودم و وقتی هم فایل ها رو فرستادم ویندوز ارروری نداد و فایل ها رو دریافت کرد منم Finish روزدم
    اما اصلا معلوم نیست فایل ها رو کجا ریخته. از طرفی تمام شماره تلفنام بوده که جایی دیگه ای کپی ندارم
    حالا باید چیکارکنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pc_hex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    GONBAD

11

گوشیم رو میخواستم بفروشم بنابر این تمام کانتکت ها و نوت گوشی رو به لپتاپ بلوتوث کردم
    مسیر پیش فرض بلوتوث C:\user\amir\Download\bluetooth بوده اما یادم نبوده که قبلا فولدر دانلود رو به درایو دیگری move کرده بودم و وقتی هم فایل ها رو فرستادم ویندوز ارروری نداد و فایل ها رو دریافت کرد منم Finish روزدم
    اما اصلا معلوم نیست فایل ها رو کجا ریخته. از طرفی تمام شماره تلفنام بوده که جایی دیگه ای کپی ندارم
    حالا باید چیکارکنم؟

سلام عزیزم . کاری نداره . نرم افزار PCSUITE نصب کن و با سیستم سرچ ویندوز دنبال فایل با پسوند VCF باش حتما پیدا میکنی . بعد با PC SUITE شماره ها رو به گوشی جدیدت ارسال کن .

داره خودمونی میشه shervin1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    آسمان هفتم

پيش فرض

حالا باید چیکارکنم؟
    سلام
    من این مشکل رو توی vista داشتم.
    باید در شاخه /user دنبال شاخه دیگه مثل admin یا user بگرد.شاخه دریافت بلوتوث رو پیدا میکنی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •