تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: می شه هارد اکسترنال رو به ----- های usb خور زد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rohham's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض می شه هارد اکسترنال رو به ----- های usb خور زد؟

سلام دوستان بعد از جواب دادن به سؤال مطروحه در عنوان تاپیک اگر می شه به این سؤال هم پاسخ بدید که اگر می شه هارد اکسترنال با ظرفیت مثلاً 80 یا 120 و این حدودا(منظور با قیمت پایینه!!!!!!!!!!!)هست تو بازار؟؟؟اگر هست چه برندی و چه قیمتی؟ممنون از پاسخ گویی دوستان

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یعنی هیچ کس تا حالا این کارو نکرده یا نمی دونه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ب ی خبر شدین چرا؟؟؟

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اگه تو فروم های تخصصی ماه*واره می پرسیدی زودتر به نتیجه میرسیدی
    تا اون جایی که می دونم ر*سیور باید این قابلیت رو داشته باشه
    فرمت هارد عن باید fat32 باشه
    این چیزا رو می دونم

4. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سلام دوستان بعد از جواب دادن به سؤال مطروحه در عنوان تاپیک اگر می شه به این سؤال هم پاسخ بدید که اگر می شه هارد اکسترنال با ظرفیت مثلاً 80 یا 120 و این حدودا(منظور با قیمت پایینه!!!!!!!!!!!)هست تو بازار؟؟؟اگر هست چه برندی و چه قیمتی؟ممنون از پاسخ گویی دوستان
    ببین دوست عزیز

من رو دستگاه دی وی دی پلیر که یو اس بی میخوره امتحان کردم و فقط وفقط باید فلش مموری زد و رابط باید مستقیم باشه. من هارد اکسترنال با آدپتور و بدون آداپتور امتحان کردم نمیشناخت و فکر میکنم دلیلش همون سیم رابط ما بین باشه....

پس اگر رسیورتون از این قابلیت پشتبیانی کنه باید یه فلش مموری خوب با حجم بالا تهیه کنید.

6. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

معمولا بالای 8 گیگ را نمی شناسند من هارد بدون آدابتور و با آدابتور حتی فلش 16 گیگ را تست کردم کار نکرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه micropersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زیر سقف آسمان

پيش فرض

من هارد اکسترنال 500 گیگ خودم رو با iclass امتحان کردم به خوبی جواب میده

دستگاهت چیه؟

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

دستگاهت چیه؟
    دوست عزیز

بیشتر توضیح میدید ؟ آی کلاس چیه ؟! و شما به چه دستگاهی زدید ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دستگاهت چیه؟
    واس منم iclass 95 ...چرا پس یه اتفاق نظر وجود نداره یه سری می گن می شه یه سری می گن نه؟؟؟
    Last edited by Rohham; 28-09-2009 at 15:42.

در آغاز فعالیت mohamnaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان اگر هارد اکسترنال شما با سیستم NTFS فرمت شده باشد ریسیورتان آن را نخواهد شناخت . برای حل مشکل هارد را به کامپیوتر وصل کنید وروی MY COMPUTER در دسکتاپ کلیک راست کرده و MANAGE را انتخاب کرده و در کادر سمت چپ روی DISK  MANAGEMENT کلیک کنید در کادر سمت راست میتوانید پارتیشنهای هاردهای خود را مشاهده کنید . میتوانید با نشانگر موس روی پارتیشن هارد اکسترنال خود رفته و با راست کلیک گزینه فرمت را انتخاب نمایید و در کادر باز شده سیستم فایل NTFS را به FAT یا FAT32 تبدیل کرده و فرمت را انتخاب نمایید . البته توجه داشته باشید که کلیه اطلا عات شما پاک خواهد شد. در صورتی این کار را انجام دهید که هارد شما خام باشد در غیر اینصورت از نرم افزارهایی مثل PARTISION MAGIC باید استفاده کرده و از امکان CONVERT استفاده کنید و با حفظ اطلاعات خود فرمت هارد خود را تغییر دهید.در ضمن چون فرمت FAT32 حداکثر حدودا تا 35 گیگارا ساپورت میکند اگر هارد شما حجم بیشتری دارد باید هارد را پارتیشنبندی کنید توجه داشته باشید اولین درایو باید با FAT یا FAT32 فرمت شود و مابقی با فرمت دلخواه تا ریسیورتان آن را بشناسد. ولی اگر اولین درایو با NTFS فرمت شود حتی اگر همه پارتیشنهای بعدی را با FAT فرمت کنید ریسیورتان آن را نخواهد شناخت .پس از انجام این کارها باید در تنظیمات USB ریسیورتان هم حتما Defauit Recording Drive (یعنی درایو یا پارتیشنی که عمل ضبط کردن در آن صورت میگیرد)را C و یا هر پارتیشنی که با FAT فرمت شده انتخاب نمایید. پیروز باشید. در پایان اگر با فرمت FAT32 جواب نگرفتید با فرمت FAT امتحان کنید. این بستگی به ریسیورتان دارد که FAT32 را ساپورت میکند یا نه ؟ ولی در هر حال همه ریسیورها FAT راساپورت میکند.اما محدودیتی که با FAT خواهید داشت این خواهد بود که هنگام پارتیشنبندی باید فضایی درحدود 4 گیگ برای پارتیشنتان اختصاص دهید و بیشتر از آن را قبول نمیکند در صورتی که این عدد برای FAT32 حدودا 35 گیگ میباشد.

12. 4 کاربر از mohamnaf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من ----- Startsat x95 دارم
    با استفاده از یک رابط SATA به USB هارد 80GB اینترنال رو وصل کردم به usb ----- بعد از 30 ثانیه شناختش ولی روش چیزی ضبط نشد. کاری که کردم با خود ----- هارد رو فرمت کردم(هارد فقط یک پارتیشن داشت) بعدش دیگه مشکلی برای ذخیره برنامه ها نداشتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •