تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در استفاده از پارسی فلش

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam.sum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مشکل در استفاده از پارسی فلش

دوستان من متن رو خیلی راحت در پارسی فلش وارد می کنم اما وقتی Crtl + Enter رو میزنم متن رو توی swf خروجی نشون نمیده

داره خودمونی میشه iman129080's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوست من

مشکل شما این هست که شما باید از همون سایت پارسی فلش فونت های مخصوص اون رو دانلود کنی بعد از دانلود وارد نرم افزار فلش می شی و در قسمت library کلیک راست میکنی و گزینه New Font رو انتخاب می کنی بعد از کامبو باکس موجود یکی از فونتهایی رو که متعلق به نرم افزار پارسی فلش است رو انتخاب و تایید می کنی وقتی فنت شما به library اضافه شد روی اون کلیک راست می کنی و گزینه Linkage رو انتخاب می کنی و تیک گزینه Export for Action Script رو میزنی و بعد کار تموم میشه در ضمن توجه کنید که باید فونت کامپاننت پارسی فلش رو هماننید اون فونتی که توی library اضافه کردید انتخاب کنید.Iman129080

3. این کاربر از iman129080 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam.sum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست من

مشکل شما این هست که شما باید از همون سایت پارسی فلش فونت های مخصوص اون رو دانلود کنی بعد از دانلود وارد نرم افزار فلش می شی و در قسمت library کلیک راست میکنی و گزینه New Font رو انتخاب می کنی بعد از کامبو باکس موجود یکی از فونتهایی رو که متعلق به نرم افزار پارسی فلش است رو انتخاب و تایید می کنی وقتی فنت شما به library اضافه شد روی اون کلیک راست می کنی و گزینه Linkage رو انتخاب می کنی و تیک گزینه Export for Action Script رو میزنی و بعد کار تموم میشه در ضمن توجه کنید که باید فونت کامپاننت پارسی فلش رو هماننید اون فونتی که توی library اضافه کردید انتخاب کنید.Iman129080
    آقا دستت درد نکنه خیلی عالی بود راستی شما با farsistyle هم کار کردی من با farsistyle یه مشکل کوچیک دارم وقتی متن فارسی یه خورده طولانی میشه و بیشتر از یک خط میشه وقتی روی پنل RTL کلیک می کنم برنامه یه جورایی هنگ می کنه و راست چین نمیشه و حتماً باید متنمو توی یک خط بنویسم

داره خودمونی میشه iman129080's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام

نه متاسفانه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض مشكل با Action script 2.0

سلام دوست من

موردي كه شما ذكر كرديد در Action script 3.0 به درستي عمل مي كند اما در action script 2.0 وقتي تيك Export for action script رو مي زنم به جاي فعال شدن گزينه هاي Class و base class گزينه identifier فعال مي شود در نتيجه حروف فارسي جداجدا و برعكس نشان داده خواهند شد. لطفا راهنمايي كنيد ،ممنونم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام من یک مشکل با Parsi Flash داشتم تو فلش CS4 کامپوننت تو فلش نمیاد یعنی اصلا تو کامپوننت ها Standarfd Camponentوجود نداره میشه لطفا کمکم کنید؟؟

8. این کاربر از ahmadmo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •