تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: نصب ویندوزم خیلی طول می کشه

پروفشنال hadi_vazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    چالوس

12 نصب ویندوزم خیلی طول می کشه

سلام من تا حالا چند باری ویندوز 7 با نسخه های مختلف رو روی سیستمم نصب کردم یه مشکلی توی نصب اولیه ویندوز دارم :
    نصب ویندوزم از لحظه بوت تا صفحه اولیه ویندوز 1ساعت طول می کشه بعد از اینکه سیستم از روی cd بوت می شه لود اولیش که می گذره تا انتخاب درایو هارد چند تا صفحه باز می شه که برای من هر کدوم از صفحه ها با فاصله5 دقیقه ای به صفحه بعد میره تا به به قسمت انتخاب درایو هارد برسه نمی دونم مشکل از کجاست رو چندتا سیستم دیگه نصب کردم تو 3 دقیقه می رسه به انتخاب درایو هارد ولی مال من 20 دقیقه طول می کشه این مشکل رو با ویندوز ویستا هم داشتم هنوز هم حل نشده.
    این رو هم بگم که وقتی میخواد هر قسمتی رو باز کنه cd توی dvd rw من نمی چرخه بعد از 5 دقیقه شروع به چرخش که می کنه صفحه ها میاد بالا از dvd-rw هم نیست چون چندتا عوض کردم همشون همین جوریه.

2. این کاربر از hadi_vazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام من تا حالا چند باری ویندوز 7 با نسخه های مختلف رو روی سیستمم نصب کردم یه مشکلی توی نصب اولیه ویندوز دارم :
    نصب ویندوزم از لحظه بوت تا صفحه اولیه ویندوز 1ساعت طول می کشه بعد از اینکه سیستم از روی cd بوت می شه لود اولیش که می گذره تا انتخاب درایو هارد چند تا صفحه باز می شه که برای من هر کدوم از صفحه ها با فاصله5 دقیقه ای به صفحه بعد میره تا به به قسمت انتخاب درایو هارد برسه نمی دونم مشکل از کجاست رو چندتا سیستم دیگه نصب کردم تو 3 دقیقه می رسه به انتخاب درایو هارد ولی مال من 20 دقیقه طول می کشه این مشکل رو با ویندوز ویستا هم داشتم هنوز هم حل نشده.
    این رو هم بگم که وقتی میخواد هر قسمتی رو باز کنه cd توی dvd rw من نمی چرخه بعد از 5 دقیقه شروع به چرخش که می کنه صفحه ها میاد بالا از dvd-rw هم نیست چون چندتا عوض کردم همشون همین جوریه.
    من دقیق همین مورد رو در سیستمم دارم اما در لپ تابم اصلا اینجور نیست هر دو تا هم کانفینگ خوب وقوی دارند

4. این کاربر از bynam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    چالوس

پيش فرض

یه نفر دیگه هم این مشکل رو داره پس حداقل یکی جواب بده چکار باید بکنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم !

اگه نباشه جاش خالی می مونه nitro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ظاهرا یه ناسازگاری سخت افزاری وجود داره
    شما مشخصات کامل سخت افزارهاتو بنویس
    در ضمن اگر از بیش از یک RAM استفاده می کنی فقط یکیشو بذار و دوباره تست کن (اگر حل نشد جابجا کن و دوباره نصب کن)
    همچنین اگر هارد دیکه ای در اختیاز داری یا بار روی سیستمت سوار کن و روی هارد جدید هم تست کن (سوال: هاردتون IDE هست یا SATA)
    این مشکل حتی می تونه به خاطر DVD-Drive هم باشه . اگر میتونی با یه DVD-Rom دیگه نصب رو انجام بده (یا حداقل کابلش رو عوض کن) یا اینکه از DVD ویندوز یه کپی با سرعت پایین بگیر و دوباره تست کن
    در ضمن توضیح بده که DVD-Rom شما با چه نوع کابلی وصل به سیستم هستش؟ اگر IDE هست چند پینه؟ و آیا روی همون کابل DVD-Rom یا هارد دیگه ای هم وصل هست؟
    Last edited by nitro; 11-09-2009 at 16:27.

8. این کاربر از nitro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    چالوس

پيش فرض

ممنون از راهنمائیت از این چندتا راهنمائیت چند تاش رو تست کردم:
    اگه از سخت افزارمه من باسیستم قدیمم که هیچکدوم از قطعات اون توی این سیستمم نیست.
    هارد هم رو چندتا هارد تست کردم همین الان هم دوتا هارد دارم هردوتا همین جوره.
    از dvd-r هم نیست چون اون رو هم تازه عوض کردم
    فقط میمونه رم که گفتی که الان دوتا رم 2گیگ dominator روش نسبه این رو تست می کنم جوابش رو می گم همین جا.

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezabanderas2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه نفر دیگه هم این مشکل رو داره پس حداقل یکی جواب بده چکار باید بکنیم؟
    آقا من هم این مشکل رو داشتم اما در لپتاپم این مشکل نبود برای حل مشکل باید درایو A[فلاپی] رو disable کنید به این شکل که وارد صفحه setup مادربرد شوید(البته بسته به نوع مادر برد gigabyte یا asus) این کار را انجام دهید
    در ضمن هیچ ربطی به خرابی سخت افزار نداره

11. این کاربر از rezabanderas2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آقا من هم این مشکل رو داشتم اما در لپتاپم این مشکل نبود برای حل مشکل باید درایو A[فلاپی] رو disable کنید به این شکل که وارد صفحه setup مادربرد شوید(البته بسته به نوع مادر برد gigabyte یا asus) این کار را انجام دهید
    در ضمن هیچ ربطی به خرابی سخت افزار نداره
    من این کار را کرده ام اما بازم همونطوره

13. این کاربر از bynam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوست عزيز شايد DVD درايوت كنده !!!

15. این کاربر از ffs1978 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    چالوس

پيش فرض

نه آقا این تایپیک چند روزه ما رو گذاشته سر کار و هیچ جواب درست و حسابی به آدم نمی دن چرا اینجوریه آخه؟
    هی میان تایپیک اضافه می کنن ولی همش تکراری هیچ کی اصلا مشکل رو انگار کامل نمی خونه
    بابا من اصلا فلاپی درایو ندارم اصلا چه ربطی داره dvd رو هم همین امروز عوض کردم یه پلکستور خریدم 72000 تومن همونجوری بود دوتا رمم رو طبق گفته دوستمون کم کردم تک گذاشتم تو هر کدوم از جاهای رم نشد بهد دو رم رو تو جاهای مختلف گذاشتم ولی باز نشد دیگه چیکار کنم آخه من؟
    اینم کل قطعات من:
    main: gigabyte uds3r p45
    cpu : intel core 2 dou 8400
    ram : 2*2g dominator
    graphic : ati 4850 his ice q 4
    hard :maxtor 500g -segatec 1000g
    dvd rw: samsung sh - plextor px 850 as
    power : green 885w
    چیز دیگه هم لازمه بگم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •