تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: فیات سینا یا پرشیا ...؟؟؟

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض فیات سینا یا پرشیا ...؟؟؟

کدام بهتر است ؟

البته قبلا سمند با پرشیا خیلی مقایسه شده اما این بار این دو رو با فیات مقایسه کنید از هر لحاز...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بستگی به اولویت های انتخابت داره و شما قوانین بخش مشاوره بخون و تاپیکت بر همون اساس بزن تا دوستان راهنمایی کنن

3. 2 کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

بستگی به اولویت های انتخابت داره و شما قوانین بخش مشاوره بخون و تاپیکت بر همون اساس بزن تا دوستان راهنمایی کنن
    من قوانین بخش مشاوره رو قبلا خوندم و میدونم من گفتم که کلی مقایسه کنید یعنی از نظر موقعیت در بازار در برابر رقبا و قدرت پیشرانه و... بررسی شوند

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام.

مشخصات پارس که ریخته توی این دنیای مجازی. توی سایت ایرانخودرو هم که کامل و با کمی اغراق و گاها اشتباه زده.

برای فیات سینا هم یه تاپیک داریم به اسم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . که د پست اول مشخصات و توضیحات مفید و خوبی داره:

سلام به دوستان گل

راستش دیدم از تابستون سال گذشته سه تا تاپیک نصفه و نیمه برای این خودروی تازه وارد زده شده بود که هرکدوم از این تاپیکها مطالب شفاف و مفیدی نداشتند اما با توجه به اینکه حدود 1 ماه از تولید اولین فیات میگذره مطمئنا مطالب متنوع تری میشه از این اتومبیل استخراج کرد .

تا اواخر تیر 87 بود اگر اشتباه نکنم ثبت نام فیات سینا در نمایندگی تاپکو ( صنعت خودروسازی پارس ) صورت گرفت . جالب این بود که مسئولان فروش بدلیل عدم توجیه کافی راجبه اطلاعات فنی خودرو وعده ی موتور 1600 سی سی رو میدادند حتی جالبتر این که هر سایتی یه عکسی از این ماشین میداد که آدم رو خفن گیج میکرد !

نکته جالب و ناامید کننده این بود که خودروهای فیات 1400 سی سی حجم موتور داشتند !!!

در ضمن مسئول فروش گفت تحویلی ثبت نامیها بصورت وارداتی و CBU از ترکیه هستش و بعد از اون بصورت CKD مونتاژ خواهد شد .

شرایط ثبت نام این بود : 7500000 تومان ودیعه ی اول + 7500000 ودیعه ی دوم ( شش ماه بعد از ودیعه اول )
    بنده این اتومبیل رو از نزدیک اون زمان بازدید کردم هم اتاق بسیار شیکی داشت و هم صندلیهای نرمی داشت که به نظر میرسید جنس مخمل داشته باشه . ظاهر معقولی هم داشت که به دل می شست !

تا یکماه پیش که فروش فوری اون آغاز شد . تحویل 45 روزه

مشخصات فنی :

حجم موتور : 1461 CC
    قدرت موتور : 77 اسب بخار
    حداکثر گشتاور : 115 نیوتون متر / 3500 دور در دقیقه
    ماکزیمم سرعت : 170 کیلومتر
    گیربکس : 5 دنده دستی
    وزن 1100 کیلوگرم
    استاندارد : یورو 4
    ایمنی : 3 ستاره از 5 ستاره
    مصرف سوخت : 2/6 در 100 کیلومتر

امکانات رفاهی و ایمنی :

ترمز ABS ، دو کیسه هوا جلو ، فرمان هیدرولیک ، سیستم ضد سرقت ( immobilizer ) ،میله محافظ جانبی در ها برای حفاظت سرنشینان ، سیستم خودکار قطع سوخت هنگام تصادف ،سیستم cruise control ( ثبت اطلاعات سفر ) ، باز شدن قفل صندوق عقب و باک از داخل خودرو ، سیستم تنظیم صندلی راننده در ۶ جهت ، CD PLAYER - کامپیوتر سفری ( Trip computer ) - سیستم تنظیم ارتفاع فرمان و ...

- پلت فرم ۱۷۸ فیات که سینا روی آن می باشد قابلیت نصب ۱۰ تیپ موتور را داراست وبا بنزین و گاز کار می کند .

عکس هایی از Fiat Siena : ( قابل توجه که خیلی از سایتها مدل های دیگری از این خودرو رو به اشتباه مدل وارد شده به ایران معرفی کردن . این عکسهایی که از فیات سینا میبینید دقیقا همان مدلی هست که در ایران تولید میشود )

و البته پست 6:
    مشخصات
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکس ها
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی صندوق عقب خوبی داره

6. 2 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

فرشاد عزیز من مشخصات هر سه تا شون رو میدونم فقط میخواستم ببینم فیات از نظر موقیعیت بازار میتونه به این دو برتری داشته باشه با توجه به قدرت و امکاناتش اگه شما بودین کدومشو ترجیح میدادین...؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز یکی از فامیل های من پرشیا خرید الان مثله سگ پشیمونه، میگه هر روز یجاش خراب میشه خدمات پس از فروشش هم دزد بازاره،برای تعویض یک پیچ ازش 15000 تومن گرفتن.
    اما یکی دیگه از فامیلام سی ینا خریده خیلی هم راضیه.
    به هر حال انتخاب با خودته

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیز یکی از فامیل های من پرشیا خرید الان مثله سگ پشیمونه، میگه هر روز یجاش خراب میشه خدمات پس از فروشش هم دزد بازاره،برای تعویض یک پیچ ازش 15000 تومن گرفتن.
    اما یکی دیگه از فامیلام سی ینا خریده خیلی هم راضیه.
    به هر حال انتخاب با خودته
    سلام به من مربوط نیست
    ولی خوب نیست الفاظ زشت به کار برده بشه
    ولی تا جایی که من میدونم و پرشیا داشتیم تا یه سال من هیچ پولی به ایرانخودرو بابت تعویض قطعات گارانتی ندادم حتی وقتی که تصادف کردم و همه ی قطعات تعویض شد فقط 5% بابت فرانشیز دادم
    چون کارت طلایی داره

10. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

این که پرشیا چه جور ماشینیه همه میدونند بیشتر در مورد فیات نظر داده بشه

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

فعلا مدلهای وارداتی فیات هستن که میان البته یه فیس لیفت کوچیک شده ولی از نظر قیافه ماشین خوبی هستش کمی بلند قامت به نظر میرسه
    حرککت نرم و کم صدایی داره مصرف کم به نظرم میشه خرید ولی متاسفانه کمی گرون هستش نا حوزه امنیت برای ماشینهای تولیدی حفظ بشه
    به نظرم کمی قیمتش بیاد پایینتر انتخاب خوبی نسبت به خیلی از ماشینهای دیگه هستش.

13. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به من مربوط نیست
    ولی خوب نیست الفاظ زشت به کار برده بشه
    ولی تا جایی که من میدونم و پرشیا داشتیم تا یه سال من هیچ پولی به ایرانخودرو بابت تعویض قطعات گارانتی ندادم حتی وقتی که تصادف کردم و همه ی قطعات تعویض شد فقط 5% بابت فرانشیز دادم
    چون کارت طلایی داره
    حاضرم 20 نفر بیارم که شهادت بدن با خرید پرشیا بدبخت شدن
    نه تنها پرشیا بلکه با دیگر محصولات ایران خودرو هم مردم مشکل دارن

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •