تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: سوال در مورد چگونه ریکاوری گرفتن از لپ تاپ بعد خرید

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

14 سوال در مورد چگونه ریکاوری گرفتن از لپ تاپ بعد خرید

با عرض سلام و خسته نباشی به بروبچ گل
    عزیزان من شنبه اگه خدا بخواد دارم SONY VAIO VGN-FW46GJ/B رو میخرم اینجوری که متوجه شدم dvd ویندوز و نرم افزار نداره خودم باید از سیستم ریکاوری بگیرم که اگه خواستم ویندوزو عوض کنم از روی dvd های ریکاوری شده دوباره ویندوزو از نو نصب کنم
    سوال من اینکه چه جوری میشه این کارو کرد اصلا اشنایی با لپ تاپ من ندارم
    سوال دیگه نرم افزارهایی مثل افیس و .... که در اصل بعد چند روز از کار میفتن رو میتونم همون اول کار پاکش کنم که ریکاوری کردم ویندوزو دیگه این نرم افزارها باهاش نصب نشه؟
    خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یه چیز دیگه هم جا موند مثل اینکه دو تا درایو داره لپ تاپ
    میشه مثل pc همون اول کار پارتیشن بندیش کرد حالا با نرم افزار یا از طریق ویندوز
    بعد مثل اینکه یه درایو به اسم ریکاوری داره اگه اون درایو رو حذف کنم مشکلی پیش میاد؟
    بازم ممنون

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

براي ريكاوري گرفتن وقتي وارد محيط ويندوز شديد بريد به منوي استارت تو اون برنامه ريكاوري VAIO Recovery هست و اگر نبود بريد داخل منوي Help & Support اونجا ميتونيد پيدا كنيد
    نرم افزارهاي آزمايشي مثل Office Trial معمولا 60 روزه هستند
    براي پارتيشن بندي اگر بخواهيد به درايو اصلي دست بزنيد نياز به فرمت كردن پيدا ميكنه و ويندوز اصل رو از دست ميدهيد

4. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

براي ريكاوري گرفتن وقتي وارد محيط ويندوز شديد بريد به منوي استارت تو اون برنامه ريكاوري VAIO Recovery هست و اگر نبود بريد داخل منوي Help & Support اونجا ميتونيد پيدا كنيد
    نرم افزارهاي آزمايشي مثل Office Trial معمولا 60 روزه هستند
    براي پارتيشن بندي اگر بخواهيد به درايو اصلي دست بزنيد نياز به فرمت كردن پيدا ميكنه و ويندوز اصل رو از دست ميدهيد
    خیلی ممنون رفیق

اره میدونم بعد چند روز از کار میفته میخوام ببینم میشه همون اول کار پاکش کرد!بعد از سیستم ریکاوری بگیرم!چون هر بار فکر کنم ریکاوری رو اجرا کنم برای نصب ویندوز دوباره همه اون نرم افزارهای در اصل پولی نصب میشی انتی ویروس و....دوباره بعد چند روز باید انیستالش کنم یا همون اول انیستالش کنم نرم افزار جایگزین کنم !

پس با این حساب موقع پارتیشن بندی اصلا نباید به پارتیشن ریکاوری دست بزنم درسته؟پس جریان ریکاوری چیه که روی dvd گرفتم اگه هارد رو فرمت کنم کلا پارتیشن بسازم نمیشه دوباره اون dvd ها رو نصب کرد؟

ببخشید خیلی مبتدیم چیزی نمیدونم دربارش!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

پس با این حساب موقع پارتیشن بندی اصلا نباید به پارتیشن ریکاوری دست بزنم درسته؟پس جریان ریکاوری چیه که روی dvd گرفتم اگه هارد رو فرمت کنم کلا پارتیشن بسازم نمیشه دوباره اون dvd ها رو نصب کرد؟

ببخشید خیلی مبتدیم چیزی نمیدونم دربارش!
    اگه همه چیرو پاک کنی که دیگه ویندوز اورجینال نداری نصب کنی! چون دی وی ویندوز نداره! کدوم دی وی دی هارو می خوای نصب کنی! اگه این کارو بکونی ویندوز اورجینالت می پره دیگه

7. این کاربر از danial_crazy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اگه همه چیرو پاک کنی که دیگه ویندوز اورجینال نداری نصب کنی! چون دی وی ویندوز نداره! کدوم دی وی دی هارو می خوای نصب کنی! اگه این کارو بکونی ویندوز اورجینالت می پره دیگه
    همون dvd های ریکاوری رو مگه وقتی ویندوز رو میخوان دوباره نصب کنن نمیزارن تو دستگاه شروع کنن به نصب؟
    حتما پس باید درایو ریکاوری باشه نباید دست زد؟!
    خوبه پرسیدم اگنه اول کاری ویندوز 64 بیتش پریده بود
    روی درایوهای دیگه میتونم کار کنم یا اونا رو هم نباید دست بزنم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

همون dvd های ریکاوری رو مگه وقتی ویندوز رو میخوان دوباره نصب کنن نمیزارن تو دستگاه شروع کنن به نصب؟
    حتما پس باید درایو ریکاوری باشه نباید دست زد؟!
    خوبه پرسیدم اگنه اول کاری ویندوز 64 بیتش پریده بود
    روی درایوهای دیگه میتونم کار کنم یا اونا رو هم نباید دست بزنم؟
    نگاه کن اگه پارتیشن بندی کنی باید ویندوز رو خودت نصب کنی بعد بشینی همه ی درایور های قطعات رو دانلود کنی و نصب کنی! بعدشم دی وی دی ریکاوری رو نمیتونی رو ویندوز جدید راه بندازی !!! دی وی دی ریکاوری برای اینه که اگه ویندوزت مشکل پیدا کرد برش گردونی به اولش نه اینکه عوضش کنی!

10. این کاربر از danial_crazy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

نگاه کن اگه پارتیشن بندی کنی باید ویندوز رو خودت نصب کنی بعد بشینی همه ی درایور های قطعات رو دانلود کنی و نصب کنی! بعدشم دی وی دی ریکاوری رو نمیتونی رو ویندوز جدید راه بندازی !!! دی وی دی ریکاوری برای اینه که اگه ویندوزت مشکل پیدا کرد برش گردونی به اولش نه اینکه عوضش کنی!
    هان!بدتر شد!
    ok الان یه چیزایی متوجه شدم پس اون dvd های ریکاوری شده از سیستم تو خود محیط ویندوز قابل اجرا هستن

یعنی نمیشه هیچ جوره هارد رو پارتیشن بندی کرد که ویندوز ارژینالش نپره؟
    من فکر میکردم فقط درایو ریکاوریش مهمه بقیه رو میشه دست زد!

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من فکر کنم اولش باید با استفاده از نرم افزار vaio recovery ریکاوریهارو بگیریم . بعدش به اون درایو ریکاوری اصلا نباید دست زد .
    احتمالا بعدن دوباره میشه از این دی وی دی ها دوباره ویندوز اورجینال رو نصب کرد .
    البته اگه ویندوز xp خواستی نصب کنی نیازی به پاک کردن ویندوز اورجینال نداری .تو تاپیک زیر روشش رو گفتن :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. این کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یعنی نمیشه هیچ جوره هارد رو پارتیشن بندی کرد که ویندوز ارژینالش نپره؟
    چرا میشه . تو همین تاپیکی که گفتم توضیح داده چجوری انجام بدیم .

15. این کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •