تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: مشکل با ال سی دی 1537

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض مشکل با ال سی دی 1537

وقتی حتی یک صفحه کاملا سیاه را نمایش میده بازم روشنه ! و صفحه سیاه در بعضی جاها حالت سفید دیده میشه
    یکنواختی در کل تصویر نداره حالت برایت نس زیاد داره انگار از پایین صفحه نور میتابه به بالا این مشکل نیست؟ تو همه 1537 همینطوره؟

آخر فروم باز scorpion818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Global Village

پيش فرض

از اول همین طور بوده؟ چک کنید ببینید توی تنظیمات کارت گرافیکتون مشکلی وجود نداره. مثلا کنتراست یا Brightness زیاد باشن یا تنظیمات رنگی تون به هم خورده باشه. معمولا یه گزینه Default هم وجود داره که از اون هم می تونید کمک بگیرید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

همه چیز به حالت پیش فرض اصلا همون اول که داره بالا میاد که آرم دل دیده میشه قسمتهای سیاهش هم به رنگ سفید دیده میشه مگر اینکه صفحه را خیلی باز کنم که تو یه زاویه خاص سیاه دیده شه اما در اینصورت هم بالا صفحه خیلی سیاه دیده میشه و پایین تر های صفحه باز روشن تر ! اما صفحه 1510 یکدست و یکنواخت همه جاش با یک میزان شدت نور دیده میشه ولی با تمام این احوال وقتی یک عکی را با 1510 و 1537 نمایش می دیم تفاوت کیفیت فاحش دیده میشه که کیفیت 1537 خیلی بهتره اما این حالت نور که بالا و پایین صفحه یکدست نیست می خواستم ببینم عادی هست؟
    راستی این نسخه ret از windows 7 که هنوز کامل نشده اگه رو لپ تاپ نصب کنیم احتمال آسیب رسیدن به سخت افزار نیست؟
    منظورم اینه خطاهای عمدی یا غیر عمدی از microsoft می تونه توی این ورژن ناکامل باشه.اینا برای سخت افزار مشکل ایجاد نمیکنه؟
    Last edited by benyamin_pc; 02-07-2009 at 17:18.

داره خودمونی میشه en-com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ظاهرا شما ال سی دیتون مشکل داره چون حتی تو مدل های wvga هم نوری که از پایین صفحه منتشر می شه به صورت یکنواخت باید صفحه رو روشن کنه. البته من در مورد 1510 اطلاعات چندانی ندارم
    در مورد وین7 هم باید بگم برای چی باید صدمه به سخت افزار بزنه
    فکر نمی کنم بزنه وگرنه بلاخره خیلیها این نسخه رو رو لپ تاپشون اجرا می کنن و اگه اینطور بود الان اخبارش تو همه جا منتشر می شد. بعدشم خطاهای ویندوز صدمه ای به سخت افزار نمی زنه!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

شما خودتون 1537 دارین؟ چون من فکر می کنم این حالت عادی باشه
    اگه عمود به صفحه نگاه کنیم و اسکرین سیور blank را اجرا کنیم تا کل صفحه مشکی شه انگار که بعضی جاها نورش بیشتر دیده میشه و حالت مشکی مطلق نداره و به سفیدی می زنه اما اگه زاویه را بیشتر کنیم که کل صفحه مشکی مطلق دیده شه اونوقت وقتی یک تصویر که بالای عکس رنگهای تیره زیاد داشته باشه را نگاه کنیم اکثر رنگهای تیره سیاه دیده میشن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مرکزی

پيش فرض

سفید نیست یه جورایی بوره
    قابل تحمله
    من روی 1545inspiron چنین مشکلی را دارم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آره سفید نیست ولی همون سیاهشم روشنه مگر تو زاویه زیاد سیاه بشه که اونم مشکل بالای تصویر ایجاد میشه و بالای تصویر رنگ های کدر سیاه دیده میشن
    اما دوست داشتم این مشکل یکی از بچه هایی که 1537 دارن تایید می کردن تا خیالم راحت شه از لپ تاپ من فقط نیست تو 1545 شاید فرق کنه آخه این صفحه اش LED هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مرکزی

پيش فرض

اين هم led هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

برای شما هم همینجوره؟یعنی وقتی در حالت عمود بهش نگاه می کنی همه جاهاش مشکی نیست آره؟کلا هیچ زاویه ای نیست که بشه بهش نگاه کرد تا همش مشکی بشه اما اگه زیاد بازش کنیم که همش سیاه شه بعد تو تصاویر رنگی رنگای بالای صفحه بد دیده میشه درسته؟
    همیشه یه نور از اون پایین صفحه دیده میشه آره؟

آخر فروم باز mh.attari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

برای شما هم همینجوره؟یعنی وقتی در حالت عمود بهش نگاه می کنی همه جاهاش مشکی نیست آره؟کلا هیچ زاویه ای نیست که بشه بهش نگاه کرد تا همش مشکی بشه اما اگه زیاد بازش کنیم که همش سیاه شه بعد تو تصاویر رنگی رنگای بالای صفحه بد دیده میشه درسته؟
    همیشه یه نور از اون پایین صفحه دیده میشه آره؟
    مال منم hp dv5 هست ولی lcd که همین جوره

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •