تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: به شرکت digikala برای خرید میشه اعتماد کرد؟

داره خودمونی میشه fire_gun's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    http://parsilogo.ir

پيش فرض به شرکت digikala برای خرید میشه اعتماد کرد؟

به شرکت digikala برای خرید میشه اعتماد کرد؟
    لطفا پاسخ دهید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

اره ولي خيلي گرون مي ده
    شما از اين سايت بگير امتحان شده هستش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 2 کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

گوشی شاپ زیاد ارزون میده !
    من میخام گوشی ازش بگیرم ؟ یکم بهش شک کردم !؟
    چی کار کنم ؟ ...

5. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال M o h a m m a d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما خودت از گوشی شاپ خرید کــردی ؟
    مطمئنه 100% ؟؟

7. این کاربر از M o h a m m a d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

از چه نظر مطمین باشه منظورت اینه که گوشی تحویل داده میشه بهت

بله مطمینه

9. این کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

نه سروش جان اینکه قیمت هاش حتی کمتر از قیمت نمایندگی هستش !
    مثلا قیمت Samsung M3510 Beat b رو با گوشی شاپ مقایسه کن ...

11. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

گوشی شاپ چون دفتر مرکزیش تو خیابان جمهوری هست و طرفهای علاءالدین بنابراین اکثر قیمت گوشی هاش ممکنه 20 یا 30 تومن از خود علاء الدین گرونتر باشه.که هزینه ارسال و پیک موتوری هم به عهده خود مشتری هستش.
    من به دفتر گوشی شاپ تو تهران رفته ام شاید فکر کنید که اندازه یه فروشگاهه ولی اونطوریها هم نیست در اصل یه مغازه 40 یا 50 متر مربعی هست .و وقتی درخواست گوشی هم میکنید ممکنه برن و از علاءالدین براتون بخرن .
    در کل به نظر من بروز ترین و مطمئن ترین سایت موبایل اول گوشی شاپ و بعدش دیجی کالا هستش.

13. 2 کاربر از ninja3000sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

عضو تیم زیرنویس فارسی p30time's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب

پيش فرض

سلام

چون معمولا اين تاپيك در اوايل نتايج گوگل ــه، من اينو اينجا ميذارم، تا براي دوستان ديگه هم راهنما بشه:

================================================
    منبع: كپي شده از سايت "پرشين تولز"

با سلام خدمت دوستان عزيز

حتما همه شما شركت معتبر!! ديجي كالا رو مي شناسيد.

شايد خيلي ها خريد كرده باشيد، ولي من ميخوام ماجراي خريد خودم رو بگم كه كسايي كه قصد خريد دارن، شايد بدردشون بخوره ....

===================

من يك هارد اكسترنال 1 ترابايت به قيمت 120 تومن [/URL]از اين شركت خريداري كردم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من شهرستان هستم. و بعد از 2 روز هارد برام رسيد. به محض اينكه بازش كردم و وصلش كردم، فهميدم خرابه و اصلا كار نمي كنه ( البته خب شانس من بوده ديگه! ) ....

وقتي به شركت زنگ زدم، گفتن كه بفرستين براي ما تا ما براتون بفرستيم به گارانتي ( سازگار ). من هم 5 تومن پول پست دادم و فرستادم.
    بعد از 2 هفته كه تقريبا هر روز با شركتشون تماس مي گرفتم(اينقدر كه الان نصف شركت منو به فاميلي ام ميشناسن ) ، بلاخره هارد ديروز به دستم رسيد ( من 15 مرداد سفارش داده بود!! ). وقتي با خوشحالي تمام بازش كردم و وصلش كردم، ديدم دوباره خرابه
    ضمنا يادم رفت بگم! 5 تومن ديگه هم وقتي هارد رسيد به دستم، دادم به پست! يعني تا اينجا 10 تومن پول پست.

===================

ديگه سرتون رو درد نيارم! طي تماس هاي بيشماري كه با Digikala و گارانتي سازگار داشتم، فهميدم كه شركت ديجي كالا لطف كرده و يك هارد 500 رو فرستاده به گارانتي سازگار ( طبق صحبت كسي كه در گارانتي هارد رو تست كرده (آقاي كوشككي) ) و هارد من رو بدون اينكه بهش دست بزنن، باز فرستادن براي خودم.
    يك روز قبل وقتي با آقاي نامدار ( فكر كنم مدير فني سايت باشن ) صحبت كردم، قرار بر اين شد كه ايندفعه كه ميخوام هارد رو بفرستم ، پول پست يك طرف رو ديجي كالا تقبل كنه! روز دوم ( امروز ) كه زنگ زدم، ايشون گفتن نه!! همه اش رو بايد خودتون تقبل كنيد ..... گفتم چرا؟ .... گفتن چون شما داريد ما رو متهم مي كنيد
    جالبه! ايشون گفتن يكبار ما اين لطف رو بهتون كرديم ( كدوم لطف؟ همه پولش رو خودم دادم، آخرش هم گند زديد رفته پي كارش! ) و دوباره اين لطف رو در حق تون انجام نمي ديم ( كه اگر همون اول اينو مي گفتيد، من خودم مي فرستادم گارانتي و اينقدر دردسر درست نمي شد! )

خلاصه اينكه پس از كلي صحبت هاي ضد و نقيض، من فهميدم كه اينا هارد رو اشتباه فرستادن و دوباره بايد 10 تومن ديگه پول پست پياده بشم

اما نكته اينجاست: 120 تومن پول هارد ( كه وقتي با يكي از اقوام كه تازه هارد خريده بود صحبت كردم، فهميدم كه قيمت اصلي اش، 110 تومن هست!! ) + 10 تومن پول پست اول = 130 تومن + 10 تومن پول پست دوم = 140 تومن

يعني براي يك هارد 110 تومني، من بايد 140 تومن پياده ميشدم!! :o

فعلا هم هارد رو گذاشتم تو خونه، ببينم مي تونم كار ديگه اي بكنم، يا اينكه بايد دوباره 10 تومن خرج پست كنم و 2 هفته ديگه صبر كنم!!!

===================

يك نكته ديگه هم كه از ديجي كالا فهميدم، اينكه قيمت تمام گوشي هاش، حداقل 10 تومن بيشتر از قيمت بازاره! (احتمالا بقيه كالاهاش هم همينطوره! ) اينا پول پست نمي گيرن، ولي دوبله ي پول پست رو مي كشن روي قيمت جنس!
    البته به نظر من اگر تهراني ها از اين شركت خريد كنن، خيلي خيلي ببخشيد، ولي حماقته! چون با قيمت خيلي پايين تر مي تونن گير بيارن ( 20 تومن زيرقيمت ديجي كالا يا حتي بيشتر در بعضي اجناس! )
    روي صحبت من، بيشتر با شهرستاني هاي عزيزه.

ضمنا اگر هركدوم از مسئولان اين شركت اين متن رو مي بينن، بدونن كه به هيچ وجه من راضي نيستم! مي دونم كه اينجور پولها تو گلوتون گير مي كنه ....

درسته كه مبلغي كه از دست دادم، نسبتا چشمگيره! ولي بيشتر از اون مبلغ، دلم براي وقتي كه هدر رفت و براي اعصاب خوردي هاي اين ماجرا مي سوزه!
    =============================

ببخشيد طولاني شد! من اينو در فروم هاي ديگه هم ارسال خواهم كرد! چون حق من خورده شده و دوست ندارم حق كس ديگه اي خورده بشه.

اگر كسي سوالي، پيشنهادي، انتقادي داره، اينجا بگه! ممنون مي شم.

اگر هم حال نداشتيد متن رو بخونيد، بگيد تا خلاصه اش رو بنويسم

با تشكر از دوستان عزيز

اين هم براي اينكه راحت سرچ بشه:

اعتماد , ديجي كالا , digikala , آيا ميشه به ديجي كالا اعتماد كرد؟ , اعتماد به digikala , خريد از ديجي كالا
    Last edited by p30time; 26-08-2009 at 00:17.

15. 10 کاربر از p30time بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه safarchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز مطمئن باش کالا بدستت میرسه ولی حالا شانس این آقا این طوری بوده چون ما یه لپ تاپ سفارش داده بودیم برام اومد تازه با یه کول دیسک 2گیگی
    درمورد قیمت هاشم توجه داشته باشین که این شرکت گارنتی اصلی رو میده برای همین فکر میکنید با بازار اختلاف داره در صورتی که اگه نگاه کنید با گارانتی اصلی ممکنه 1تومن تفاوت داشته باشه

آخر فروم باز Ssarshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم يه گوشي و يه دوربين هنديكم از ديجيكالا سفارش دادم آورد و سالم بود ! در ضمن من تهرانم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •