تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سوال:شرکت در کنکور 89 با شرایط خاص

آخر فروم باز mohsensoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    روی زمین

14 سوال:شرکت در کنکور 89 با شرایط خاص

با سلام
    میخواستم ببینم با شرایط زیر آیا من میتونم سال بعد (89) آزمون سراسری شرکت کنم و قبول شم و به دانشگاه روزانه برم؟:
    من متولد نیمه ی دوم 68 هستم
    ما فرض رو بر این میذاریم که امسال یه رشته ای توی پیام نور قبول شم
    دفترچه ی خدمت رو هم پست کردم و تاریخ 18 مهر واسه اعزامم اومده(که اگه همون پیام نور هم قبول بشم دیگه خود به خود خدمت نمیرم)
    حالا آیا میشه سال دیگه من کنکور شرکت کنم و قبول شم؟و اگه میشه چه شرایطی داره؟
    ممنون

در آغاز فعالیت mya1200's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض راهنمایی

با سلام
    میخواستم ببینم با شرایط زیر آیا من میتونم سال بعد (89) آزمون سراسری شرکت کنم و قبول شم و به دانشگاه روزانه برم؟:
    من متولد نیمه ی دوم 68 هستم
    ما فرض رو بر این میذاریم که امسال یه رشته ای توی پیام نور قبول شم
    دفترچه ی خدمت رو هم پست کردم و تاریخ 18 مهر واسه اعزامم اومده(که اگه همون پیام نور هم قبول بشم دیگه خود به خود خدمت نمیرم)
    حالا آیا میشه سال دیگه من کنکور شرکت کنم و قبول شم؟و اگه میشه چه شرایطی داره؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز .منم متولد نیمه دوم 68 هستم.اما 18 دوازده اعزاممه. دوست عزیز توی دفترچه انتخاب رشته اینجوری نوشتن که شما اگه یه رشته توی غیر انتفاعی قبول شدی میتونی بخونی. حالا اگر کنکور سال دیگرو می خواستی بدی که نشالله به امید خدا قبول شی باید باید تا قبل از ثبت نام در رشته قبولی سال آینده از غیر انتفاعی انصراف بدی . حالا من نمیدونم پیام نور چه جوریه ولی احتمالا مثه همن چون هزینه هاشون تقریبا یکیه . تازه یه چیزه دیگه که هست 2 هفته پیش مجلس طرحی رو تصویب کرد که اگر مشمول عذری داشته باشه زمان خدمت تا یک سال قابل تمدیده.
    من آلان شرایط شما رو دارم .رتبم خوب نشده. گیر کردم حسابی. یه حسنی که داره اگه شما برید غیر انتفاعی یا پیام نور شما دو ترم میفتی جلو اگه قبول شدی یه رشته ی بهتر که هیچ اگه خدایی نکرده قبول نشدی ترم 3 پیام نور یا غیر انتفاعی هستی.

در آغاز فعالیت mya1200's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز بعد از نوشتن جواب شما رفتم کامل دفترچه رو مطالعه کردم. دوست عزیز طیق نوشته دفترچه کسائی میتونن در صورت قبولی در کنکور سال بعد از پیام نور یا هر چیز دیگه ای انصراف بدن که از معافیت تحصیلی استفاده نکرده باشن که شما اگه بری پیام نور از طرف دانشگاه واسه شما درخواست معافیت تحصیلی میشه و نمیتونی سال دیگه شرکت کنی .خودمم ضد حال خوردم.

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    ببین عزیز شبانه هم قبول نمیشی ؟
    اگه میشی برو یه ترم بخون بعد ترم دو مرخصی بگیر و واسه کنکور بخون و بعد توی کنکور شرکت کن اگه قبول شدی بیا رشته جدید رو بخون و واحد های اون یه ترم رو توی رشته جدید تطبیق بزن
    اگه نه که بقیه همون شبانه رو بخون
    غیرانتفاعی چون دولتی نیست فکر نمی کنم بشه همچین کاری کرد
    اینجا کسایی که کشتی سازی قبول میشن بعضیاشون همین کار رو میکنن و بعد مثلا مکانیک قبول میشن و این واحدها رو تطبیق میزنن و مکانیک رو از ترم 2 میخونن
    اگه شبانه یه جای دیگه قبول میشی ارزشش رو داره که یه ترم سختی دوری بکشی ولی این کار رو بکنی
    این چیزی که من اینجا دیدم و شاید فقط همینجا باشه
    به هر حال بیشتر پرس و جو کنید بهتره
    علی علی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •