تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تخفيفات گمرك براي جانبازان(حالشو ببريد)

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

13 تخفيفات گمرك براي جانبازان(حالشو ببريد)

سلام دوستان خبر جديد شنيديد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و اينكه باباي من جانباز 22% ميخوام بدونم ميشه خودروهايي رو كه تا به حال وارد ايران نشد با طرح جانبازي وارد كرد يا نه؟ چون طبق اين سوالات گفته خودروهاي شركت هيونداي ، تويوتا و ... رو جانبازا ميتونن وارد كنن حالا اگه ميشه خودروهاي ديگري هم از اين ليست انتخاب كنيم آيا تويوتا و هيونداي خودروي هم قيمت با آزرا يا كمري دارن كه هنوز وارد ايران نشده باشه؟ اگه هست لطف كنيد قيمت و مشخصاتشو بگيد فقط مثلا اگه قيمت آزرا تو خارج از كشور 200$ يه خودرويي معرفي كنيد كه قيمتش تو همون كشور خارجي بشتر از 200$ نباشه متشكرم

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

13

سلام دوستان خبر جديد شنيديد
    کد:
    و اينكه باباي من جانباز 22% ميخوام بدونم ميشه خودروهايي رو كه تا به حال وارد ايران نشد با طرح جانبازي وارد كرد يا نه؟ چون طبق اين سوالات گفته خودروهاي شركت هيونداي ، تويوتا و ... رو جانبازا ميتونن وارد كنن حالا اگه ميشه خودروهاي ديگري هم از اين ليست انتخاب كنيم آيا تويوتا و هيونداي خودروي هم قيمت با آزرا يا كمري دارن كه هنوز وارد ايران نشده باشه؟ اگه هست لطف كنيد قيمت و مشخصاتشو بگيد فقط مثلا اگه قيمت آزرا تو خارج از كشور 200$ يه خودرويي معرفي كنيد كه قيمتش تو همون كشور خارجي بشتر از 200$ نباشه متشكرم
    مثل اینکه من از دنیا عقبم کدوم خبر جدید این خبرو دوست خوبمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در تاریخ 05-11-2009 روی سایت گذاشته حالا از مدیریت عذر خواهی میکنم و خواهش میکنم این تاپیک پاک کنن منم سوالم تو این تاپیک میپرسم
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •