تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: درخواست آنتی ویروس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض درخواست آنتی ویروس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . می خواستم نسخه ای از آنتی ویروس nod32 رو به من معرفی کنید که قابلیت ذخیره آپدیتها را داشته باشد یعنی تب Mirror را داشته باشد و همچنین نسخه اسمارت سکوریتی باشد . ممنون می شوم اگه لینک دانلود را برای من بگذارید .

آخر فروم باز فاطـمه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوست من
    تو این انجمن یه تاپیک برای Kasper Sky و یکی هم برای node وجود داره
    تو اون تاپیکا لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار و کرکش وجود داره
    به اونجا مراجعه کن

3. این کاربر از فاطـمه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . می خواستم نسخه ای از آنتی ویروس nod32 رو به من معرفی کنید که قابلیت ذخیره آپدیتها را داشته باشد یعنی تب Mirror را داشته باشد و همچنین نسخه اسمارت سکوریتی باشد . ممنون می شوم اگه لینک دانلود را برای من بگذارید .
    دوست عزيز هيچ ورژن نود اين خاصيتش فعال نيست مگر اينكه از يوزر و پسورد قانوني استفاده كني و بعد بري به سايتش و اونجا سريال رو ثبت كني تا بهت يه لايسن قانوني با پسوند Lic بده :
    امروز حال كردم يه حالي بهت بدم . اينم يه Lic فايل لايسن كه تا 2010 وقت داره :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وارد تنظيمات نود ميشي و به بخش License ميري و كليد رو اونجا Add ميكني بعد به بخش آپديت ميري و قسمت پايين وارد Advance Setup ميشي و ميبيني كه تب Mirror اضاف شده و يه جا براي ذخيره آپديت تعيين ميكني

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام شما میتونید از این انجمن زیر جدیدترین نرم افزار Nod32 antiviruse و ESSET Smart Security با ورژن و آپدیت

جدید دریافت کنید.

کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نکته : اگه میخواید جدیدترن آپدیت و ورژن رو دریافت کنید باید به صفحات آخر رجوع کنید.

موفق باشید.
    Last edited by Iranian boy10; 14-05-2009 at 15:20.

داره خودمونی میشه elnaz-tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تا وقتی که کاسپر اسکای هست nod چرا؟؟؟؟؟ کاسپر تو امنیتی بودن از همه آنتی ویروس ها بالاتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein moradi 60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شهر ری

پيش فرض

راستش من به node 32 بیشتر اعتقاد دارم قدیما کاسپر رو بیشتر دوست داشتم اما حالا node رو بیشتر دوست دارم. توی این 3 ماه که از node استفاده کردم واقعا ازش راضی بودم چون تمام خواسته های من رو ساپورت میکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

منم نود را ترجیح میدم ولی دورتون 2009 هم خیلی عالیه سرعت رو هم پایین نمیاره به شما هم پیشنهاد میکنم لا یه سرچ تو گوگل جدید ترین ورژنو انتخاب کنین

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

تا وقتی که کاسپر اسکای هست nod چرا؟؟؟؟؟ کاسپر تو امنیتی بودن از همه آنتی ویروس ها بالاتره
    اصلا اینطور نیست . نسخه جدید کسپر رو امتحان کردم پر از ایراده و سیستم خودبخود ریست میشه . ویروسی به سیستم نفوذ کرد که فورا کسپر رو از کار انداخت ولی در مورد نود چنین چیزی ندیدم .
    الان از بین آنتی ها نود و نورتون 2009 حرف اول رو میزنن. بیخودی از کسپر طبق شنیده هایی که از این و اون شنیدین تعریف نکنین.
    شوخی کردم کسپر عالیه منتهی این نسخه جدیدش پر از ایراده باید منتظر ورژن نهایی باشیم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •