تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل کپچر کردن.. کمک فوری..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض مشکل کپچر کردن.. کمک فوری..

سلام.. خسته نباشد.. من کاربر تازه وارد هستم.. به یک مشکل بر خوردم در مورد کپچر.. من یک Tv-Capture دارم با مدل 713x BDA Analog Capture که نصب کردم.. با نرم افزار Ulead ورژن 9 هم میخوام کار کنم.. خروجی صدا روی سیستم دارم اما ـصویری از دوربین روی مانیتورم نیست که من کپچر رو استارت کنم.. میشه راهنماییم کنید چه کار کنم؟؟؟
    خیلی مهمه .. کمک کنید..
    البته اینم بگم من قبل کارت کپچرتیونر داشتم و مشکلی نبود ولی این یکی بازی در میارهه .. ممنون میشم کمک کنید هر چه سریعتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshad9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

این مراحل برای ورژن 12 این برنامه هست ولی فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشه - توی صفحه کپچر یه آیکون آپشن داره روش کلیک کنید گزینه Video Properties رو کلیک کنید توی پنجره ایی که باز میشه (این قسمت بسته به نوع کارت ممکنه متفاوت باشه) در قسمت Input Source گزینه مرد نظرتون رو (Composite) انتخاب کنید و قسمت TV System رو روی Pal B قرار بدید

3. این کاربر از farshad9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام.. خسته نباشد.. من کاربر تازه وارد هستم.. به یک مشکل بر خوردم در مورد کپچر.. من یک Tv-Capture دارم با مدل 713x BDA Analog Capture که نصب کردم.. با نرم افزار Ulead ورژن 9 هم میخوام کار کنم.. خروجی صدا روی سیستم دارم اما ـصویری از دوربین روی مانیتورم نیست که من کپچر رو استارت کنم.. میشه راهنماییم کنید چه کار کنم؟؟؟
    خیلی مهمه .. کمک کنید..
    البته اینم بگم من قبل کارت کپچرتیونر داشتم و مشکلی نبود ولی این یکی بازی در میارهه .. ممنون میشم کمک کنید هر چه سریعتر
    دوست عزیز
    اگر توضیحات دوستمون Farshad9 موجب رفع مشکل شما نشد با نرم افزار های دیگه هم امتحان کنید.
    امکان داره عدم هماهنگی بین سخت افزار جدید و نرم افزار بوجود اومده باشه

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •