تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 58

نام تاپيک: معرفی برترین کشورهای دنیا از نظر سرعت دانلود و آپلود فایل از سایت SpeedTest.Net (برسی کلی به همراه توضیحات)

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

10 معرفی برترین کشورهای دنیا از نظر سرعت دانلود و آپلود فایل از سایت SpeedTest.Net (برسی کلی به همراه توضیحات)

امروز صبح یک برسی کردم و سایت SpeedTest.Net رو دیدم جالبه نتایجی رو که دیدم رو با توضیحات بزارم اینجا همگی در جریان اون باشید
    این سایت معروف رو فکر کنم اکثر شماها بشناسید و بارها بچه ها تو تاپیک های شرکت های ارائه دهنده سرویس های اینترنت پرسرعت ازش تست سرعت گرفتن که نتیجه رو بصورت یک عکس که سرعت دانلود و آپلود تو اون مشخصه میزنه
    یک برسی که کردم نتایج 14 کشور برتر دنیا تو زمینه دانلود و آپلود فایل رو براتون قرار میدم تا در جریان این رده بندی قرار بگیرید

اول از همه یک نتیجه کلی از میانگین سرعت در قاره های مختلف جهان رو براتون قرار میدم

ملاحظه کنید

خوب همونطور که ملاحظه میکنید آسیا در رتبه 4 این رده بندی قرار داره و این یک نتیجه ضعیف محسوب میشه

مرحله بعد,مرحله تست سرعت دانلود هستش که باز هم میتونید سرعت دانلود رو در کشورهای مختلف مشاهده کنید تو اینجا من لیست 14 کشور برتر + کشور ایران رو قرار دادم تا سرعت سایر کشورها رو با کشور خودمون بتونید بهتر مقایسه کنید

ملاحظه کنید

همانطور که ملاحظه میکنید کشور کره جنوبی با سرعت 17.83mbps در رتبه اول قرار داره و کشورهای ژاپن و سوئد به ترتیب با 16.07mbps و 11.55mbps در رتبه های بدی قرار دارند
    کشور ایران هم تو این رده بندی رتبه 184 رو از آن خود کرده و با سرعت دانلود 0.42mbps در این رده بندی قرار گرفته

مرحله بعد مرحله تست گیری سرعت آپلود فایل ها هستش که در زیر میتونید نتایج رو ملاحظه کنید

خوب در آپلود فایل ها کشور لیتوانی با سرعت 8.08mbps رتبه اول رو داره و کشور های ژاپن و بلغارستان به ترتیب با سرعت های 7.49mbps و 4.43mbps در رتبه های بعدی قرار دارند
    کشور ایران هم تو این رده بندی نسبت به نتایج سرعت دانلود رتبه بهتری رو کسب کرده و رتبه 162 رو از آن خود کرده و با سرعت آپلود 0.17mbps در این رده بندی قرار گرفته

======

از این نتایج میتونیم کشور خودمون رو جز کشورهایی که از نظر تکنولوژی مخابرات و اینترنت جزء ضعیف ترین کشور ها هستند قلمداد کنیم و کشوری مثل ژاپن رو جز یکی از بهترین ها در این صنعت میشه عنوان کرد
    اینطور که نتایج نشان میدهند دانلود یک فایل 1 گیگابایتی در کشوری مثل ژاپن حدود 500 ثانیه یعنی 8 دقیقه و 20 ثانیه زمان خواهد برد و آپلود چنین فایلی نیز حدود 1050 ثانیه یعنی 17 دقیقه و 30 ثانیه زمان بر خواهد بود حالا همین حجم فایل رو اگر بخواهیم در کشور خودمان دانلود کنیم 19230 ثانیه معال 5 ساعت و 20 دقیقه و برای آپلود چنین فایلی 47619 ثانیه معادل 13 ساعت و 13 دقیقه نیاز به زمان داریم
    این نتایج واقعا تاسف بار هست برای کشوری مثل ایران ولی خوب امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد تغییرات کلی در این صنعت باشیم تا اوضاع خیلی بهتر و برتر از وضع موجود را داشته باشیم.
    ======

پیروز و موفق باشید
    تهیه و نظیم : Ship Stom (حامد)

در آغاز فعالیت maryam_tak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

عالی بود عالی.

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

ببخشید بعد از ایران کشور دیگه ای هست ؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

ببخشید بعد از ایران کشور دیگه ای هست ؟!
    آره سروش جان بعد ایران هم هستن اکثرا کشورهای افریقایی فقیر بیچاره مثل سومالی و اتیوپی و ....
    حدود 200 و خورده ای کشور هستش که ایران تقریبا جز آخرهاست

5. 14 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست عزیز دیدم یه دونه زدن دکمه تشکر کافی نیست بنابراین گفتم با نوشتن هم ازت تشکر کنم.دستت درد نکنه عالی بود.
    موفق باشی.

7. این کاربر از ninja3000sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

آره سروش جان بعد ایران هم هستن اکثرا کشورهای افریقایی فقیر بیچاره مثل سومالی و اتیوپی و ....
    حدود 200 و خورده ای کشور هستش که ایران تقریبا جز آخرهاست
    واقعا افتخار میکنم که ایران از اون کشور ها بالاتره

دوست عزیز دیدم یه دونه زدن دکمه تشکر کافی نیست بنابراین گفتم با نوشتن هم ازت تشکر کنم.دستت درد نکنه عالی بود.
    موفق باشی.
    دوست عزیز دکمه ی برای اینه که شما پست ندی و تشکر کنی !!!!!!
    همین که شما این دکمه رو بزنی نشون میده که شما از طرف مقابل تشکر کردی .
    بــــله ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

اقا عالی بود.
    تبریک میگم به ایران با این سرعت نجومی اش.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

جالبه که خدمت دوستان عرض کنم که یکی از دلایلی که ایران رو به رتبه 184 در دانلود و 162 در آپلود رسونده وجود مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور هستش که سرعت بیشتری نسبت به کاربرای خونگی دارند وگرنه رتبمون از این هم پایین تر میرفت مثلا یک کاربر خونگی دایال آپ سرعتش نهایت 40 باشه خوب وقتی این رو با اون سرعت های بالاتر جمع میبندن و میانگین میگرین وضع ما میشه این که میبینید

11. 11 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

دوستان به زودی میخوان یک پروژه را اندازی بکنند که کابل های اینترنتی از ژاپن و کره به کشور های دگه میره که میزبان یعنی اصل کار توی ایرانه امیدوارم سرع بیشتر بشه.....
    (خبر توی همین مایه ها بود توی انجمن اخبار جستجو کنید می بینید)

داره خودمونی میشه puffi_vahshi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

جالبه که خدمت دوستان عرض کنم که یکی از دلایلی که ایران رو به رتبه 184 در دانلود و 162 در آپلود رسونده وجود مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور هستش که سرعت بیشتری نسبت به کاربرای خونگی دارند وگرنه رتبمون از این هم پایین تر میرفت مثلا یک کاربر خونگی دایال آپ سرعتش نهایت 40 باشه خوب وقتی این رو با اون سرعت های بالاتر جمع میبندن و میانگین میگرین وضع ما میشه این که میبینید
    سلام
    البته دلیل اصلی این ضعف ارئه نکردن سرویس های بالا تر 128 به مشترکین خانگی هستش در ضمن همین رتبه فعلی 63% پیشرفت نسبت به سال گذشته داشته

14. این کاربر از puffi_vahshi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •