تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: چه اطلاعات که از یک ip بدست میاد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    f

10 چه اطلاعات که از یک ip بدست میاد؟

سلام
    ببینم کسی میدونه که چطور میشه بفهمیم یک ip از چه سایت هایی بازدید کرده؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این مورد رو شرکت های مالک ip که خدمات اینترنت ارائه می کنن و با حکم قانونی می تونن بدن ...در حالت عادی نمی شه رد کارکردن ip رو در حالت عادی پیدا کرد.

3. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

این مورد رو شرکت های مالک ip که خدمات اینترنت ارائه می کنن و با حکم قانونی می تونن بدن ...در حالت عادی نمی شه رد کارکردن ip رو در حالت عادی پیدا کرد.
    و استاد ، این که آیا این شرکت ها ( جسارتا البته ) ایران رو داخل آدم حساب می کنن یا خیر ؟
    یه وقت هک یاد گرفتیم ، خیالمون تخت باشه یا از اون طرف هک شدیم خیالمون تخت باشه که دستمون به هیچ جا نمیر سه ؟

پس آی پی های استاتیک چی می شن این وسط استاد ؟
    *** البته فکر کنم استاتیک ها رو بشه از Isp شون پیگیری کرد ، درسته ؟ ***

مخلصیم

5. این کاربر از akhoond بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

عنوان تاپیکت ب نظرم ربطی به سوالی که کردی نداره
    به هر حال منم با zed موافقم
    این مورد رو شرکت های مالک ip که خدمات اینترنت ارائه می کنن و با حکم قانونی می تونن بدن ...در حالت عادی نمی شه رد کارکردن ip رو در حالت عادی پیدا کرد

البته حرف معین هم درسته نمیدونم والا چی بگم؟
    پس آی پی های استاتیک چی می شن این وسط استاد ؟
    *** البته فکر کنم استاتیک ها رو بشه از Isp شون پیگیری کرد ، درسته ؟ ***

7. 2 کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

عنوان تاپیکت ب نظرم ربطی به سوالی که کردی نداره
    به هر حال منم با zed موافقم

البته حرف معین هم درسته نمیدونم والا چی بگم؟
    بابا این گفته جاهایی که یک ip رفته...اگر می گفت یک سایت چه ip هایی بهش وارد میشه اسونتر میشه فهمید تا اینکه بره رد درخواست هاییک ip رو پیدا کرد.عین اینه که وقتی ادم بیاد بره دونبال جاهایی که یک ماشین تو یک شهر دیگر رو رفته پیدا کنه بدون اینکه بره دونبال ماشین...
    البته با روش های هک میشه تا حدودی فهمید ( منظورم اینکه بیان کامپیتر طرف یک تورجان یا از این جور چیزا بزارن تا ادرس هایی که میره رو سند کنه که البته هیچ هکری براش ادرس سایت های یک کاربر که میره بدردش نمی خوره.)
    تنها راه قانونی ردیابی یک ip که چه نوع درخواست داده تا اطلاعات بیاد از طریق حکم مانیتورینگ از طرف دادگاه است که بخاطر مورد خواسی بیاد انجام بده ( و گرنه درحالت عادی بی کار نیستن بیان ببین هر ip چه داده میگیره یا می بره)...

9. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

بابا این گفته جاهایی که یک ip رفته...اگر می گفت یک سایت چه ip هایی بهش وارد میشه اسونتر میشه فهمید تا اینکه بره رد درخواست هاییک ip رو پیدا کرد.عین اینه که وقتی ادم بیاد بره دونبال جاهایی که یک ماشین تو یک شهر دیگر رو رفته پیدا کنه بدون اینکه بره دونبال ماشین...
    البته با روش های هک میشه تا حدودی فهمید ( منظورم اینکه بیان کامپیتر طرف یک تورجان یا از این جور چیزا بزارن تا ادرس هایی که میره رو سند کنه که البته هیچ هکری براش ادرس سایت های یک کاربر که میره بدردش نمی خوره.)
    تنها راه قانونی ردیابی یک ip که چه نوع درخواست داده تا اطلاعات بیاد از طریق حکم مانیتورینگ از طرف دادگاه است که بخاطر مورد خواسی بیاد انجام بده ( و گرنه درحالت عادی بی کار نیستن بیان ببین هر ip چه داده میگیره یا می بره)...
    خب فرض کن ، من برم یه جایی ، به گندی بالا بیارم ، چطوری باید پیدام کنن ، ببینن مثلا چه آی پی هایی بوده ، بعد دنبال اون آی پی رو بگیرن ، حرف من اینه که وقتی آی پی استاتیکه ، چطوری می خوان دنبال من بیان ؟
    ضمنا ، در مورد این که یه کسی رو بخوان زیر نظر بگیرن ، این کار هم لازمه دیگه ، که بخوان ریکوئست هایی که یه یوزر سند می کنه رو بفمنن ...

تنکس

11. این کاربر از akhoond بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    f

پيش فرض

سلام
    ببخشید که با سئوالم اعصابتون رو خراب کردم دستتون درد نکنه ولی اینو بخاطر این پرسیدم که چند سال پیش وقتی هیچی در این باره نمی دونستم یه هو یه سایتی دیدم که وقتی بازش میکردی یه گزارش از ای پی من میداد حالا دیگه نمیدوم چی بود
    خلاصه ببخشید

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خب فرض کن ، من برم یه جایی ، به گندی بالا بیارم ، چطوری باید پیدام کنن ، ببینن مثلا چه آی پی هایی بوده ، بعد دنبال اون آی پی رو بگیرن ، حرف من اینه که وقتی آی پی استاتیکه ، چطوری می خوان دنبال من بیان ؟
    ضمنا ، در مورد این که یه کسی رو بخوان زیر نظر بگیرن ، این کار هم لازمه دیگه ، که بخوان ریکوئست هایی که یه یوزر سند می کنه رو بفمنن ...

تنکس
    خوب کسی که جایی خرابکاری کرده مسئول های جای خراب شده میرن بر اساس ip ها و اطلاعات و رد های ( مثل روش خرابکاری و یا نوع خرابکاری .و... ) میان بررسی می کنن و همینجور رد می گیرن الی اخر که البته تو این دنیای اینترنت هم اسون نیست )
    چه تو دینامیک چه تو استاتیک وقتی بخوان بررسی کنن دقیقا مشخص نمیشه کیه تا وقتی سوابق یک ip رو خود شرکت توسط حکم ارائه کنه.
    البته باز هم راه های میانبور و ضد میانبور زیاده که از درک من خارج بید
    سلام
    ببخشید که با سئوالم اعصابتون رو خراب کردم دستتون درد نکنه ولی اینو بخاطر این پرسیدم که چند سال پیش وقتی هیچی در این باره نمی دونستم یه هو یه سایتی دیدم که وقتی بازش میکردی یه گزارش از ای پی من میداد حالا دیگه نمیدوم چی بود
    خلاصه ببخشید
    بخاطر این بود پرسیدی
    بابا این اطلاعاتی که تو سایت ها می زارن داستانش جداست.....انها اطلاعاتی که موقع ثبت شدن ip توسط اشخاص حقوقی ( یعنی شرکت های صاحب ip )رو نشون میده و عادی است .... می تونی رندم تمام ip هایی که به نام شرکت هاست رو پیدا کنی چون اطلاعاتش ازاد است و البته بدرد کسی نمی خوره

14. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    f

پيش فرض

ببخشید که باز میپرسم
    کسی که ای دی اس ال داره دیگه ای پی اون تغییر نمیکنه خوب میخاستم بدونم که میشه از خود شرکتی که ای دی اس ال گرفته درخواست کرد تا اینکار رو انجام بده

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ببخشید که باز میپرسم
    کسی که ای دی اس ال داره دیگه ای پی اون تغییر نمیکنه خوب میخاستم بدونم که میشه از خود شرکتی که ای دی اس ال گرفته درخواست کرد تا اینکار رو انجام بده
    تو adsl 2 نوع ارائه ای پی میشه که یکیش غیر معتبر است و بین چند نفر به طور مشترک استفاده میشه ( که کم شرکتی انجام می ده و بیشتر دایل اپی ها انجام می دن ) و یکیش معتبر هست که ای پی های معتبر که در اینترنت استفاده میشه رو می دن.
    این معتبر ها هم دو حالت است دینامیک که با هر بار قطع و وصل شدن یا بعد از 24 ساعت عوض میشه که در حالت عادی شرکت های شیرینگ adsl استفاده می کنن و دیگری که استاتیک که بیشتر شرکت ها استفاده می کنن و بخاطر فعالیت های خاصی که دارن یک ادرس ثابت رو استفاده می کنن.
    خود شرکت ها رو تا حالا من نه خودم انجام دادم نه شنیدم کسی درخواست ارائه مانیتورینگ بده چون اکثر کاربر ها از طریق نرم افزار های موجود این کارو می تونن به راحتی انجام بدن

17. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •