تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمای در مورد خرید لپ تاپ دسته دوم

پروفشنال aliscan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ♥کرمـــان♥

پيش فرض راهنمای در مورد خرید لپ تاپ دسته دوم

سلام
    من امروز یه لپ تاپ ibm آمریکایی دیدم منتهی دسته دوم و یارو میگفت که 3 یا 4سال کار کرده و 250 هزار تومان می خواست که بفروشش می خواستم بدونم آیا 250 تومن خوبه که بخرم یا نه ؟البته واسه خودم نمی خوام واسه رفیقم می خوام که فقط یه آهنگ ویا یه فیلمی چیزی تماشا کنه می خوام در ضمن رفیقم واسه کارشم می خواست (تنظیم موتور ماشین با کامپیوتر)اگه میشه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

مشخصاتشم زیاد وارد نیستم ولی تا اونجای که دیدم کارت گرافیک نداشت ورم 256 سی پی یو هم 1.48 مگا هرتز نمی دونم یه همچین چیزی (راستی یه چیز دیگه یارو میگفت که این باتریش فقط نیم ساعت کار میکنه می خواستم بدونم باتری ااین جور لپتاپ چقدر باید کار کنه))
    آیا بدرد بخور هست؟
    با تشکر
    Last edited by aliscan; 03-04-2009 at 21:13.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دست دوم که نیست ... دست n ام هست ...

لپ تاپ داغونی است ... من بودم برای اون کار 200 بیشتر پول نمیدادم چون XP هم بزور سرش نصب و بوت میشه ! اما خوب پرت ها و ... بدرد بخور هستند

باتری که هیچ ... باید بدون باتری فرضش کنی ... و همیشه هم باید برق دم دستش باشه

اگر باتری سالم یا ریفیل بود که 300 و بالاتر بهت میدادش !

3. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دست دوم که نیست ... دست n ام هست ...

لپ تاپ داغونی است ... من بودم برای اون کار 200 بیشتر پول نمیدادم چون XP هم بزور سرش نصب و بوت میشه ! اما خوب پرت ها و ... بدرد بخور هستند

باتری که هیچ ... باید بدون باتری فرضش کنی ... و همیشه هم باید برق دم دستش باشه

اگر باتری سالم یا ریفیل بود که 300 و بالاتر بهت میدادش !
    دمت گرم !!! زدی تو ذوق این دوستمون !!!
    ولی جدا لپ تاپ دست دوم نخرین ! بخدا یه Acer Aspire One به از این IBM قدیمی های 8 کیلویی !!
    اصلا نمی ارزه و با 250 تومن یه 150 دیگه روش بزاره اونی که گفتم رو بخره و یا 300 روش بزاره یه لپ تاپ ارزون قیمت و جدید که حداقل بشه تو مسافرتی استفاده کرد و به 2-3 نفر آدم نشون داد ...

5. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ♥کرمـــان♥

پيش فرض تشکر ویک سوال

سلام
    خیلی ممنون که منو راهنمایی کردین,به این نتیجه رسیدم که به دوستم بگم که بی خیال بشه
    راستی میشه روش کارت گرافیک وباطریشم عوض کرد؟اگه میشه چند باید خرج کرد؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه miladmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Tehran

12

سلام
    من امروز یه لپ تاپ ibm آمریکایی دیدم منتهی دسته دوم و یارو میگفت که 3 یا 4سال کار کرده و 250 هزار تومان می خواست که بفروشش می خواستم بدونم آیا 250 تومن خوبه که بخرم یا نه ؟البته واسه خودم نمی خوام واسه رفیقم می خوام که فقط یه آهنگ ویا یه فیلمی چیزی تماشا کنه می خوام در ضمن رفیقم واسه کارشم می خواست (تنظیم موتور ماشین با کامپیوتر)اگه میشه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

مشخصاتشم زیاد وارد نیستم ولی تا اونجای که دیدم کارت گرافیک نداشت ورم 256 سی پی یو هم 1.48 مگا هرتز نمی دونم یه همچین چیزی (راستی یه چیز دیگه یارو میگفت که این باتریش فقط نیم ساعت کار میکنه می خواستم بدونم باتری ااین جور لپتاپ چقدر باید کار کنه))
    آیا بدرد بخور هست؟
    با تشکر
    اگه می خوای 250 پول رو دور بریزی لطفا بده به من...

8. این کاربر از miladmc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنون که منو راهنمایی کردین,به این نتیجه رسیدم که به دوستم بگم که بی خیال بشه
    راستی میشه روش کارت گرافیک وباطریشم عوض کرد؟اگه میشه چند باید خرج کرد؟
    با تشکر
    باطری رو اگه خیلی خوش شانس باشی و تو ایران یه فروشنده پیدا بشه که نوی همون رو داشته باشه تازه خودش استفاده نکرده باشه و تعمیر شده نباشه و 1000 تا مشکل دیگه آره میتونی عوض کنی ، باطری لپ تاپ های قدیمی چون گیر نمیاد یکم گرونتر هست و فکر کنم برای اون باید 100 بزاری کنار و در مورد گرافیک خیر ، به هیچ عنوان راهی برای ارتقای اون نیست ...
    شما 250 میخوای پول اون رو بدی ، 100 تومن پول باتری ، با خرج و مخارج اضافه و هم اینکه بعدا مشکلی پیش نیاد که میاد و یه چیزیش خراب میشه ، چرا یه لپ تاپ نو نخری ؟؟

10. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ♥کرمـــان♥

پيش فرض

سلام
    راستی اگه بخواهی با 500 هزار تومن یه لپ تاپ بگیری چی بهتره؟
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •