تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: اخبار مربوط به ساخته شدن ویروسهای جدید و ضد ویروسهای جدیدو...( اولین ضد ویروس ایرانی

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض اخبار مربوط به ساخته شدن ویروسهای جدید و ضد ویروسهای جدیدو...( اولین ضد ویروس ایرانی

در اینجا لطف کنید هر اخباری در مورد دنیای وویروس . ضد ویروس و مسا یل مرتبط با اون رو اینجا قرار بدید.ممنونم

سلام .هر کاری کردم نتونستم جلوی خود مو بگیرم و اینو نگم .

براساس خبری از واحد خبر گزاری جمهوری اسلامی اقای ارمان نیری تونستن ضد ویروسی بسازن که نیازی به شناخت قبلی قبلی ویروسها یا برنامه های مخرب در اون وجود ندارد . همونطوری که ایشون طی مصاحبه ای با خبر گزاری جمهوری اسلامی داشتند اینطور عنوان کردند که "در حال حاضر تمام برنامه های ضد ویروس بر اساس شناخت قبلی از یک ویروس کار می کنند . وی افزود : امروزه اگر یک ویروس جدید با نوع تغییر یافته ان وارد سیستم شود یا برنامه ی ضد ویروس موجود بر روی سیستم عامل به روز نشده باشد . به دلیل عدم شناخت قبلی . ویروس جدید شناسایی نمیشود و می تواند به سیستم نفور و در نتیجه خراب کاری کند.نیری تاکید کرد: اما این برنامه که برای اولین بار طراحی شده امکان جلوگیری از فعالیت های ویروسهای جدید و ناشناخته نیز وجود دارد.
    به گفته ی وی در این پروژه با اعمال یک سری فیلتر های مخصوص . هر گونه فعالیت مشکوک در سیستم شناسایی و پردازش شده ودر صورت مخرب بودن از ادامه فعالیت ان جلوگیری می شود .این کارشناس یاد اور شد . به این ترتیب اگر سیستمی( رایانه ای ) اولین دستگاهی باشد که یک ویروس جدید به ان نفوز کند قادر به شناسایی این ویروس خواهد بود. ایول خودمون . بازهم ایرانیا . چه کنیم ماییم دیگه .بازم بگین Nod32 هوش مصنوعی داره...

پروفشنال کاپتان هادی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    کرمان

10

نقل قول نوشته شده توسط Master
    در اینجا لطف کنید هر اخباری در مورد دنیای وویروس . ضد ویروس و مسا یل مرتبط با اون رو اینجا قرار بدید.ممنونم

سلام .هر کاری کردم نتونستم جلوی خود مو بگیرم و اینو نگم .

براساس خبری از واحد خبر گزاری جمهوری اسلامی اقای ارمان نیری تونستن ضد ویروسی بسازن که نیازی به شناخت قبلی قبلی ویروسها یا برنامه های مخرب در اون وجود ندارد . همونطوری که ایشون طی مصاحبه ای با خبر گزاری جمهوری اسلامی داشتند اینطور عنوان کردند که "در حال حاضر تمام برنامه های ضد ویروس بر اساس شناخت قبلی از یک ویروس کار می کنند . وی افزود : امروزه اگر یک ویروس جدید با نوع تغییر یافته ان وارد سیستم شود یا برنامه ی ضد ویروس موجود بر روی سیستم عامل به روز نشده باشد . به دلیل عدم شناخت قبلی . ویروس جدید شناسایی نمیشود و می تواند به سیستم نفور و در نتیجه خراب کاری کند.نیری تاکید کرد: اما این برنامه که برای اولین بار طراحی شده امکان جلوگیری از فعالیت های ویروسهای جدید و ناشناخته نیز وجود دارد.
    به گفته ی وی در این پروژه با اعمال یک سری فیلتر های مخصوص . هر گونه فعالیت مشکوک در سیستم شناسایی و پردازش شده ودر صورت مخرب بودن از ادامه فعالیت ان جلوگیری می شود .این کارشناس یاد اور شد . به این ترتیب اگر سیستمی( رایانه ای ) اولین دستگاهی باشد که یک ویروس جدید به ان نفوز کند قادر به شناسایی این ویروس خواهد بود. ایول خودمون . بازهم ایرانیا . چه کنیم ماییم دیگه .بازم بگین Nod32 هوش مصنوعی داره...
    دوست عزيز بهتر بود يك نگاهي به تبليغات تلويزيون بندازيد در مورد پيشرفت ايران تا بفهميد چقدر دروغه همين چند وقت پيش گفتند فلان خانم فلان معماي انشتين رو حل كرده كه بعدا معلوم شد اصلا نبوده پس شما زياد هم گول نخور و سادهنباش اولا اين كه اين يارو گفته دروغه محضه چون خيلي از آنتي ويروسها اين سيستم رو دارند و فايل هاي مشكوك رو شناسائي مي كنند و من به شما وصيه مي كنماين آنتي ويروس رو نصب نكنيد چون احتمالا يك چيزي تويه مايه‌هاي آفيس فارسي يا فتوشاپ فارسيه من نميگم ايراني ها نمي تونن ولي شما اگر اخبار رو نگاه كنيد بعد از اين انتخابات رياست جمهوري ايران شده كشور گل و بلبل در حاليكه بقيه دنيا داره خراب مي شه
    چشمها را بايد شست جور ديگر بايد اينا رو ديد

3. این کاربر از کاپتان هادی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

لينك دانلود اين آنتي ويروس البته اگر بتوان آن را آنتي ويروس ناميد چون بيشتر مانند ديواره آتش يا همان فايروال عمل مي كند تا آنتي ويروس

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم سايت منبع اين خبر سايت ايرنا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

به هر حال تلاش اين آقاي عزيز قابل احترامه ولي شما هيچوقت تعصبي نشيد و اينو به عنوان تنها آنتي ويروس مطمئن روي سيستم خودتون نصب كنيد.

6. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

خوب یکیش این بود اسم تاپیک هم در این مورد ه اخبار دنیای ویروس و انتی ویروس . باید این مطالب عنوان بشه و افرادی که بیشتر می دونن . اخبار رو اصلاح کنن . هادی جان ممنونم . بت من و الا ادین عزیز ممنون اگه بازم خبری دارید لطف کنید بیان کنید

پروفشنال کاپتان هادی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    کرمان

10

نقل قول نوشته شده توسط Master
    خوب یکیش این بود اسم تاپیک هم در این مورد ه اخبار دنیای ویروس و انتی ویروس . باید این مطالب عنوان بشه و افرادی که بیشتر می دونن . اخبار رو اصلاح کنن . هادی جان ممنونم . بت من و الا ادین عزیز ممنون اگه بازم خبری دارید لطف کنید بیان کنید
    سلام دوست عزيز من اين آنتي ويروس اياني رو گرفتم وو نصب كردم واقعا چيز مسخره‌اي بود يعني شما ببين يك فايل 2 مگا بايتي كه بيشتر كارش كنترل application هاست من شايد بيشتر آنتي ويروسها رو امتحان كردم ولي نمي دونم اين دانشمند ايراني چه جوري اين ادعاها رو كرده ممنونم كه اين تاپيك رو زدي اگر خبر تاز‌ه‌اي دستم اومد اينجا ميزارم

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

درسته خودمم نصبش کردم حقق با شماست همون اول ویندوز که می خواد بالا بیاد می پره بالا و در مورد برنامه هایی که می خوان از سیستم تری اجرا بشن گیر می ده . و اگه مثل مال من تعداد برنامه هاتون زیاد باشه . سیستم هنگ می کنه . نمی دونم چی باید در موردش بگم .ولی در کل شروع بدی نبود . انشا ءالله بعدا بهتر می سازن

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

همونطور که می دونید یه کرم جدید تو اینترنت پخش شده که فوق العاده خطرناکه و تا 3 فوریه (Febrary) اطلا عات کل سیستم رو پاک می کنه . تمامی انتی ویروسها پترن pattern مورد نیاز برای شناسایی این ویروس رو در اپدیتهاشون قرار دادن . سریعا اپدیت کنید . چون انتی وایرسها اینو نمی شناسن . از طریق ایمیل خودشو گسترش می ده . وتا وقتی که مطمعن نشه شما الوده نشدید دست از سرتون بر نمی داره . افرادی که از انتی ویروس Pc-cillin استفاده می کنن . چون اپدیتش 1 ساعت طول می کشه . از گزینه ی Manual update استفاده و virus pattern و engin pattern خودشون رو اپدیت کنن با حجم 8 مگابایت . و یا به این قسمت مراجعه کنن ( اگه سریال نامبر شما معتبر نیست) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه my email's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

یک ویروسی بنام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کامپیوتر منو داغون کرده و تا الان نتونستم اون از بین ببرم لطف کنید و اگه اطلاعی دارید برام بزارید با تشکر از شما دوستان عزیز

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •