تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: Sony CyberShot DSC-H50 یا Panasonic Lumix DMC-FZ28 یا Fujifilm FinePix S100fs یا Fujifilm FinePix S2000HD کدامیک را پیشنهاد میکنید؟

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

14 Sony CyberShot DSC-H50 یا Panasonic Lumix DMC-FZ28 یا Fujifilm FinePix S100fs یا Fujifilm FinePix S2000HD کدامیک را پیشنهاد میکنید؟

سلام
    من میخوام یه دوربین دیجیتال نیمه حرفه ای بخرم...
    حالا بینه اینهایی که گفتم واقعا" موندم که کدومشون از همه نظر بهتره و در کل انتخابه بهتریه!
    از شما دوستانه خوبم میخوام که راهنمایی کنید....

Sony CyberShot DSC-H50

Panasonic Lumix DMC-FZ28

Fujifilm FinePix S100fs

Fujifilm FinePix S2000HD

اینم لینکه مقایسه ی این 4 تا دوربین:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بدرود.

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز اولین کاری که می کنین اینه که دور فوجی فیلم و پاناسونیک رو خط می زنین.
    این رقابت در واقع بین h50 سونی وsx10کنون است.
    هنوز هم اختلاف نظر در مورد این دو دوربین وجود داره.نه تنها بین ما بلکه در تمام دنیا.
    شما این چند صفحه رو کامل مطالعه کنین اگر سوالی هم پیش اومد لطف کنین همونجا بپرسین.متشکرم:

کد:

3. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیز اولین کاری که می کنین اینه که دور فوجی فیلم و پاناسونیک رو خط می زنین.
    این رقابت در واقع بین h50 سونی وsx10کنون است.
    هنوز هم اختلاف نظر در مورد این دو دوربین وجود داره.نه تنها بین ما بلکه در تمام دنیا.
    شما این چند صفحه رو کامل مطالعه کنین اگر سوالی هم پیش اومد لطف کنین همونجا بپرسین.متشکرم:

کد:
    میشه بگی دلیله اینکه باید فوجی و پاناسونیک رو خط بزنم چیه؟!
    لطفا" یه دلیله منطقی بیارید...
    ممنون

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

مزایا دوربین های پاناسونیک لرزشگیر عالی هست همون سیستم mega o.i.s
    و همچنین fz 28 قابلیت فیلم برداری 1280x720 با 24 فریم در ثانیه رو داره همچنین 18 برابر زوم اپتیکالش وسوسه کنندس. ولی عکساش تو ایزوهای بالا کیفیت فوجی رو نداره . کلا فو جی نویز کمتری داره

6. این کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بینه این دوربین هایی که نام بردم بیشتر بینه FZ-28 و S100fs دو دلم!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اساتید پس کجان؟!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

سلام دوست عزيز.من خودم Fuji s2000HD دارم ازش هم راضيم عكس هاش خوبه.فيلمبرداريش هم HD هست كه در نوع خودش بي نظيره.
    ولي بين اين مدل هايي كه گفتي رو انتخاب fuji 100fs شك نكن.اين دوربين هنوز هم جزو بهترين هاست و فكر كنم سال 2007 يا 2006(دقيقا نميدونم)بهترين دوربين دنيا در رده خودش شد.
    واقعيت من بودجم نرسيد و گرنه همون موقع اونو ميگرفتم.اون موقع من دوربين خودمو 320 گرفتم و اون فكر كنم560 بود(6ماه پيش).حالا نميدونم الان چنده.ولي كاش يه كم صبر ميكردم اونو ميگرفتم.
    البته الان از دوربين خودم خيلي راضيم ولي اون يه سر و گردن بالاتره.گزينه هاي پاناسونيك و سوني اصلا به fuji 100fs قابل مقايسه نيستن.اين دو تا حتي از s2000HD پايين ترن(با توجه به فيلمبرداري HD).اين نظرات شخصيه من بود.
    ضمنا دوربين هاي حرفه اي مثل 1000d كانن و d60 نيكون و مدل هاي حرفه اي سوني كه الان قيمتاشون خيلي پايين اومده رو هم مد نظر داشته باش.

10. 2 کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوست عزيز.من خودم Fuji s2000HD دارم ازش هم راضيم عكس هاش خوبه.فيلمبرداريش هم HD هست كه در نوع خودش بي نظيره.
    ولي بين اين مدل هايي كه گفتي رو انتخاب fuji 100fs شك نكن.اين دوربين هنوز هم جزو بهترين هاست و فكر كنم سال 2007 يا 2006(دقيقا نميدونم)بهترين دوربين دنيا در رده خودش شد.
    واقعيت من بودجم نرسيد و گرنه همون موقع اونو ميگرفتم.اون موقع من دوربين خودمو 320 گرفتم و اون فكر كنم560 بود(6ماه پيش).حالا نميدونم الان چنده.ولي كاش يه كم صبر ميكردم اونو ميگرفتم.
    البته الان از دوربين خودم خيلي راضيم ولي اون يه سر و گردن بالاتره.گزينه هاي پاناسونيك و سوني اصلا به fuji 100fs قابل مقايسه نيستن.اين دو تا حتي از s2000HD پايين ترن(با توجه به فيلمبرداري HD).اين نظرات شخصيه من بود.
    ضمنا دوربين هاي حرفه اي مثل 1000d كانن و d60 نيكون و مدل هاي حرفه اي سوني كه الان قيمتاشون خيلي پايين اومده رو هم مد نظر داشته باش.
    سلام دوست من
    ممنون از بابته راهنمایی که کردی
    چشم بد جور s100fs رو گرفتهولی یه مشکلی که باهاش دارم اینه که فیلم بردارریه HD نداره و همین باعث شده که من در خریدش تردید داشته باشمنمیدونم بی خیال HD بشم یا نه!؟
    آیا این دوربین واقعا" ارزشش رو داره که مثلا" آدم بیخیال fz-28 بشه که قابلیت فیلمبرداری HD هم داره یا نه؟!
    کمکم کنید گیج شدم
    بدرود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

salam dost aziz agar film mikhay bro dorbin film bardari begir dorbihai ke film hd migiran motmaen bash kayfit 100fs ro nadarn bekhresh man ham bad az 3mah tahghigh hamino gereftam,

13. این کاربر از Q6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

salam dost aziz agar film mikhay bro dorbin film bardari begir dorbihai ke film hd migiran motmaen bash kayfit 100fs ro nadarn bekhresh man ham bad az 3mah tahghigh hamino gereftam,
    خیلی ممنون دوست من
    میشه بگی دوربینتو چند خریدی؟
    وزنه زیادش آزار دهنده نیست؟
    درکل یه توضیحی بدی ممنون میشم...
    مرسی

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •