تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 77

نام تاپيک: Live For Speed شبیه ساز رانندگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

10 Live For Speed شبیه ساز رانندگی

سلام
    LFS یه شبیه ساز رانندگیه که چون رقابتهای آنلاین هم داره تاپیکش رو اینجا گذاشتم.
    توی این شبیه ساز بیشتر روی جنبه فیزیکی برنامه کار شده تا محیط گرافیکی، بنابراین انتظار گرافیک فوق العاده ای نباید از اون داشته باشید، هرچند که در حد خودش گرافیک خوبی داره. این دو تا عکس رو برای نمونه ببینید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    در حال حاضر این شبیه ساز 6 پیست و 20 ماشین داره. ماشینهای اون هم از مینی ماینر هست تا فرمول یک. همه چیز، از مصرف بنزین گرفته تا فرسایش لاستیک توی این شبیه ساز در نظر گرفته شده، و تنها موردی که هنوز توی اون ضعف داره، تصادف خودروهاست که خیلی جای کار داره.
    توی بازی داخل گاراژ که بشید، گزینه هایی مثل میزان بنزین توی باک، تنظیمات ترمز، فرمون، سیستم تعلیق، ضریب دنده و ... برای هر ماشین میبینید. نکته ای که وجود داره قدرت موتور و وزن ماشین رو نمیشه تغییر داد و این باعث میشه که رقابت بین این خودروها روی تکنیکهای رانندگی و تنظیمات ماشین متمرکز بشه. یه سایت هم هست که در کل دنیا رکوردهای زده شده تو این شبیه ساز رو ثبت می کنن.
    من تقریبا 3 ساله که با این شبیه ساز کار می کنم، و تقریبا یک ساله که یه فرمون Logitech G25 هم خریدم (حدود 300 تومن) و با اون کار می کنم. بین شبیه سازهایی که من تاحالا دیدم این بهترین گزینه بوده.
    می تونید از لینک زیر این بازی رو دانلود کنید :
    کد:
    یکی از سرورها رو انتخاب کنید و از اونجا دانلود کنید. حجمش تقریبا 130 مگابایته. البته این نسخه دمو هست که فقط سه ماشین و دو پیست رو آزاد داره. اخیرا من لایسنز هم خریدم ولی هنوز خیلی فرصت نکردم آنلاین کار کنم. دارم خودم رو برای مسابقات فرمول یک فصل 2009 آماده می کنم.

برای شروع هم چند نکته رو بگم، یکی اینکه به دید شبیه ساز به این بازی نگاه کنید، و اصلا و ابدا اون رو با بازیهایی مثل سریال Need For Speed مقایسه نکنید. یه نکته دیگه اینکه اگر فرمون ندارید حتما از موس برای کنترل ماشین استفاده کنید، کیبرد اصلا برای این شبیه ساز مناسب نیست. تنظیمات پیشفرض خود بازی روی موس هست.

فعلا همین ها رو علی الحساب داشته باشید، اگر کسی علاقه داشت و کار کرد، بعدا به مسابقات و لیگ های آنلاین هم میرسیم.

توضیحات اضافه تر این فروم هست:
    کد:
    برای دیدن فیلم ها و عکسهاش هم Live For Speed یا LFS رو توی گوگل یا یوتیوب جستجو کنید به راحتی می تونید پیدا کنید.

پروفشنال ali_metal_357's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    پشت کامی جونم

پيش فرض

خب اگر بازی قشنگی هست چرا لینک دانلود دموی بازی رو دادی؟؟؟

لینک دانلود کامل بازی رو خب بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ببخشید فراموش کردم، شما همون نسخه دمو رو دانلود کن بعد کرکش کن. این هم لینک کرک برنامه:
    کد:
    فایلهای کرک رو کنار فایل اجرائی بازی کپی کنید . وقتی unlocker.exe رو اجرا کنید وارد بازی میشید . حالا پایین صفحه زیر گزینه های منو روی License کلیک کنید و یوزر و پسورد دلخواه رو وارد کنید.
    با کرک تمام ماشینها و پیستها باز میشه، ولی نمیشه آنلاین بازی کرد چون یوزر و پسورد رو با سرور سایت چک می کنه. البته با نسخه دمو میشه با همون سه تا ماشین و دو جاده آنلاین مسابقه داد.

یه نکته دیگه هم اینکه برای ورود به بازی این سه گزینه رو دارید:
    multi player برای مسابقات آنلاین
    single player برای مسابقه با کامپیوتر یا تک نفره توی پیست
    hot lap برای ثبت رکورد. تو این گزینه نباید بیشتر از دو چرخ ماشین از جاده خارج بشه و نباید به دیواره پیست یا لاستیکهای کنار پیست برخورد کنید. بعد از اینکه یک دور توی این حالت زدید، رکورد ثبت میشه و با دکمه 1 ریپلای رکورد ذخیره میشه. این فایل ریپلای رو می تونید توی سایت LFSworld.net بزارید و توی لیست رکوردها قرار بگیرید.
    برای ورود به قسمت Hot Lap برنامه از شما Game Password رو می خواد که باید داخل سایت LFS.net یه اکانت بسازید و داخل مشخصات اکانت Game password رو ثبت کنید.
    Last edited by حمزه; 05-01-2009 at 13:32.

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون خیلی دنبال این شبیه ساز می گشتم. ولی یه سئوال : این شبیه ساز با کیبرد و موس سازگاره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

بله سازگاره، البته با فرمون یه چیز دیگه است. البته نه با این فرمون 30-40 تومنی ها !
    برای تنظیم موس به صورت پیش فرض معمولا برای موس تنظیمه ولی اگر نبود از منوی اصلی Option رو می زنید . داخل Option توی قسمت Control برید :

کد:
    گزینه ها مشخصه ، اولین گزینه از بالا Steer رو روی موس بذارید . توی قسمت پایین هم کلیک چپ رو برای گاز و کلیک راست رو برای ترمز بذارید . دنده هم میتونه S و X یا A و Z بذارید . خوب تا اینجا کنترل فرمون شما آنالوگه ولی گاز و ترمز دیجیتاله یعنی دکمه ایه و ماشین یا تا آخر گاز میده یا اصلا گاز نمی ده . البته خود بازی طوری تنظیم شده که وقتی دکمه رو بزنید کم کم گاز رو تا آخر میره ( البته نه خیلی یواش ) ولی خوب گاز آنالوگ بهتره .

برای آنالوگ کردن گاز بالای همون صفحه گزینه Wheel\js رو بزنید .

کد:
    وسط صفحه گزینه Axes/FF رو بزنید . پایین سمت راست صفحه 2 محور وجود داره . یکی محور X یا افقی و محور Y یا عمودی . حالا روی گزینه Steer کلیک کنید و محور افقی رو انتخاب کنید و بعد از اون روی گزینه Thr/Brk Combined کلیک کنید . برای دنده هم کلیک راست رو برای Shift Up و کلیک چپ رو برای Shift Down بزارید .
    کارایی این روش بیشتره و با این روش هم گاز و هم ترمزتون آنالوگ میشه . ممکنه اولش یه کم سخت بشه ولی زود به اون عادت می کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

کسی اینجا پایه نیست برای مسابقه با شبیه ساز رانندگی؟
    یه سری مسابقات آفلاین با بچه های Tuningtalk راه انداختیم، اگر چند نفر پایه اینجا پیدا بشن و به مسابقه یه حالت تیمی بدیم خیلی رقابت جالبی میشه. یعنی یه تیم از P30world و یه تیم از تیونینگ تاک. این لینک تاپیک مسابقه:
    کد:

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مثل اینکه اینجا هیچکس احل رانندگی حرفه ای نیست،ولی جدا توصیه می کنم برین دنبالش،یه تیم هم تشکیل بدین و با بچه های تیونینگ تاک مسابقه بدین.من که خودم خیلی از مسابقه لذت می برم،مطمئنم اگه علاقمند به رانندگی باشید و یه بار مسابقه بدید معتاد این شبیه ساز میشید.

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

جالب نيست ! موس بدترين كزينه هست !!! اصلا فكرش هم طوريه كه ادم حاضر نيست دانلودش كنه ! :دي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

اگر به رانندگی و کار با شبیه ساز رانندگی علاقه داشته باشید، اونوقت جالب میشه. جذابیتش برای من انقدر بود که حدود 2 سال با موس با این شبیه ساز کار کردم.
    الان هم با اینکه یک سال و نیمه که فرمون گرفتم، چون یه مقدار سر و صدا داره، شبهایی که با دوستام قرار مسابقه آنلاین داریم با موس میرم مسابقه میدم.
    پیشنهاد می کنم اگر به رانندگی علاقه دارید حتما امتحانش کنید.

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

ما كه فايل بهتر نداريم !!!! اين رو هم دانلود مي كنيم !!! :دي

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •