تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: پارتیشن بندی بدون از دست رفتن اطلاعات؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

14 پارتیشن بندی بدون از دست رفتن اطلاعات؟؟؟

سلام به همه عزیزان عیدتان مبارک من می خواستم در ویندوز xp فضای درایو cرو افزایش بدم میخواستم بدونم راهی هست که بشه بدون پاک شدن اطلاعات وفرمت اونها در درایو ها این کار رو انجام داد ؟؟ . ممنون میشم اگه نر م افزاری رو معرفی می کنید طرز کارش رو هم توضیح بدین بسیار متشکرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه oj2008pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام به همه عزیزان عیدتان مبارک من می خواستم در ویندوز xp فضای درایو cرو افزایش بدم میخواستم بدونم راهی هست که بشه بدون پاک شدن اطلاعات وفرمت اونها در درایو ها این کار رو انجام داد ؟؟ . ممنون میشم اگه نر م افزاری رو معرفی می کنید طرز کارش رو هم توضیح بدین بسیار متشکرم
    سلام
    با برنامه partition magic میتونید این کارو انجام بدین . وقتی وارد برنامه بشی سمت چپ گزینه resize partition را میزنی بعد باید از یه پارتیشن کم کنی و به پارتیشن دیگه اضافه کنی . البته باید دقت کنی که وقتی می خوای از پارتیشن کم کنی به همون اندازه فضای خالی داشته باشه .
    برنامه توی قسمت دانلود نرم افزار باید باشه ولی اگه پیدا نکردی بگو لینک بزارم .

3. این کاربر از oj2008pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

partition magic norton رو ی سیستمم نصب میکنم اجرا نمیشه و eror مید!! علت نمیدونید چیه؟ ویندوز هم چندین بار عوض کردم .

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

partition magic norton رو ی سیستمم نصب میکنم اجرا نمیشه و eror مید!! علت نمیدونید چیه؟ ویندوز هم چندین بار عوض کردم .
    ویندوزت چیه مگه؟شاید مشکل از فایل های پارتیشن مجیکت باشه.ولی در هر حال روی ویستا نصب نمیشه
    اگه مشکل نصب داری از Paragon HardDiskManager استفاده کن.پارتیشن مجیک دیگه نسخه ی جدید نمیده بیرون و مجبوری از این که گفتم استفاده کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز بسیار ممنون از پاسختون. یعنی من مطمئن باشم که با پارتیشن ماجیک وresize هیچ کدوم از اطلاعاتم پاک نمیشه ؟؟؟؟ مطمئنه؟؟؟
    درضمن بسیار لطف می کنید اگر لینکش رو هم بگذارید
    Last edited by ستاره آبی; 18-12-2008 at 12:19.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ببین اینجا چیزی بدردت میخوره :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برنامه پارتیشن مجیک بصورت بوتیبل استفاده کن .... در حالت تغییر سایز پارتیشن اطلاعات دست نمیخوره مشکلی نداره .

10. این کاربر از shahramcat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام دوباره به همه عزیزان .من یه برنامه پارتیشن ماجیک 8 توی سری برنامه هایی که داشتم پیدا کردم که فرمت ntfs رو هم پشتیبانی میکرد. وقتی که خواستم اونو نصب کنم اواخر مراحل نصب یه همچین اروری داد: Error 1305.error reading from file d:\partition magic\RESCUEME\dat2.cab. verify that the file exists and that you can access it. وبعد که هر چقدر گزینه retry ر و زدم دوباره این ارور تکرار شد ومجبور شدم کنسلش کنم که بعد از زدن گزینه کنسل بعد یه مدتی وانجام یه سری کارها در آخر کار ارور میده که:Error :-1603 fatal error during installation. Consult windows installer help (msi.chm)or msdn for more information. که باید ok کنم . می خواستم بدونم مشکل از کجاست وباید چکار کنم؟؟ در ضمن یه سوال بی ربط: من هر چقدر پاسخ ارسال می کنم هرچی که اینتر بزنم وخط ها رو از هم جدا کنم باز موقع ارسال همشون می چسبن به هم باید چکار کنم؟؟

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

با سلام دوباره به همه عزیزان .من یه برنامه پارتیشن ماجیک 8 توی سری برنامه هایی که داشتم پیدا کردم که فرمت ntfs رو هم پشتیبانی میکرد. وقتی که خواستم اونو نصب کنم اواخر مراحل نصب یه همچین اروری داد: Error 1305.error reading from file d:\partition magic\rescueme\dat2.cab. Verify that the file exists and that you can access it. وبعد که هر چقدر گزینه retry ر و زدم دوباره این ارور تکرار شد ومجبور شدم کنسلش کنم که بعد از زدن گزینه کنسل بعد یه مدتی وانجام یه سری کارها در آخر کار ارور میده که:error :-1603 fatal error during installation. Consult windows installer help (msi.chm)or msdn for more information. که باید ok کنم . می خواستم بدونم مشکل از کجاست وباید چکار کنم؟؟ در ضمن یه سوال بی ربط: من هر چقدر پاسخ ارسال می کنم هرچی که اینتر بزنم وخط ها رو از هم جدا کنم باز موقع ارسال همشون می چسبن به هم باید چکار کنم؟؟
    واسه مشکل نصب نشدنش از برنامه ای که اسمشو توی پست بالا گفتم استفاده کن:پاراگون پارتیشن مجیک این بهتر عمل میکنه و ساده تر هست
    برای مشکل تایپ کردنت هم از یک مرورگر دیگه مثلا اپرا یا فایرفاکس استفاده کنی بهتره

13. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون از پاسختون میگم این پاراگون با ویندوز xp سرویس پک 1 سازگار هست؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •