تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: Help me (مشکل با بالا نیومدن DVD بوتیبل)

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض Help me (مشکل با بالا نیومدن DVD بوتیبل)

سلام به همه- مشکلی دشتم-من چند تا DVD بوتیبل بوده-مجموعه گــــــردو- که دوستم برام رایت کرده و این مجموعه همه شون بوتیبل هستند ولی برای من بوتیبل نیستند -یعنی DVD رو که تو درایو میذارم و سیستم رو ری استارت میکنم
    سیستم با DVD بالا نمیاد(تنظیمات یاباس درسته-یعنی تو همین درایو , سی دی بوتیبل که میذارم بالا میاد البته DVD بوتیبل دیگه ای رو هنوز امتحان نکردم غیر این مجموعه)
    به نظر شما مشکل چیه؟
    اگه مشکل از رایت بوه باشه(مثلا Data رایت شده باشه ) میشه کاریش کرد که اون رو یه DVD دیگه به صورت بوتیبل رایت کنم(یعنی فایل ها ناقص نیستن برای انجام دادن این کار)؟

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام به همه- مشکلی دشتم-من چند تا dvd بوتیبل بوده-مجموعه گــــــردو- که دوستم برام رایت کرده و این مجموعه همه شون بوتیبل هستند ولی برای من بوتیبل نیستند -یعنی dvd رو که تو درایو میذارم و سیستم رو ری استارت میکنم
    سیستم با dvd بالا نمیاد(تنظیمات یاباس درسته-یعنی تو همین درایو , سی دی بوتیبل که میذارم بالا میاد البته dvd بوتیبل دیگه ای رو هنوز امتحان نکردم غیر این مجموعه)
    به نظر شما مشکل چیه؟
    اگه مشکل از رایت بوه باشه(مثلا data رایت شده باشه ) میشه کاریش کرد که اون رو یه dvd دیگه به صورت بوتیبل رایت کنم(یعنی فایل ها ناقص نیستن برای انجام دادن این کار)؟
    1- با یه دی وی دی بوتیبل دیگه امتحان کن ببین بوت میشه ؟

2- اگه دیتا رایت شده باشه نمیشه کاریش کرد

3- بعضی وقتا دی وی دی هایی که با یه دی وی دی رایتر دیگه بجز دی وی دی رایتر خودتون رایت میشه روی دستگاه شما اجرا نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •