تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: همراه اول باید از مشترکین ایرانسل عذر خواهی کند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M Like Mother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض همراه اول باید از مشترکین ایرانسل عذر خواهی کند

پس از گذشت چند ماه از یک تبلیغ همراه اول که جنبه تخریبی ( علیه ایرانسل) داشت و موضوعی هم درباره آن در همین انجمن با نام " تبلیغ همراه اول بسیار زشت و نکوهید است " توسط اینجانب تایپیده شد باز این اپراتور تلفن همراه که باید الگوی متانت و سیاست های دولت نهم یعنی مهرورزی باشد و ایضا بعنوان زیر مجموعه ی یکی از وزارتخانه مهم به دور از کینه توزی و غرض ورزی رفتار کند متاسفانه یک تبلیغ پوچ و بی محتوای دیگر که جز تخریب و نشان دادن حس حسادت چیز دیگری ندارد راهی رسانه ملی کرده است که اینجانب را بر آن داشت تا منبرکی بروم و زوایای این تبلیغ ( بخوانید تخریب ) را روشن سازم:

1- با پوشاندن لباس زرد بر تن مشترک ایرانسل خواسته ضمن تاکید بر شناساندن اپراتور به ما یک احساس ناخوشایندی نسبت به این رنگ و اپراتور در ما ایجاد کند. این همه تلاش برای چه؟! ما خودمان می دانیم مقصود شما چیست!

2- اینکه آنتن دهی ایرانسل چگونه است و مقایسه آن با اپراتور مسن و ایضا با پول مردم فربه شده جای بسی سخن دارد اما یک مقایسه عادلانه ( نه بر اساس تساوی ) باز ایرانسل را برتر خواهد دانست. و با اینکه همراه اول اپراتوری بسیار قدیمی تر است باز موارد زیادی بر عکس این قضیه رخ می دهد که ایرانسل به خوبی آنتن داشته باشد و همراه اول نه .... کاش همراه اول بجای این همه تلاش برای تخریب ایرانسل کمی خودش را تعریف می کرد ...

3- فرض را بر این قرار می دهیم که آنتن دهی همانطور باشد که در این تخریب به آن اشاره شده است اما تلفن مشترک ایرانسل در بدترین زمان یعنی موقع به ثمر رسیدن گل زنگ می خورد اما تلفن مشترک همراه اول بعد از گل و در موقع مناسب !!!! حالا این چه ربطی به ایرانسل دارد نمی دانم جز اینکه مشترکین ایرانسل را بی شعور تصور کنیم. از یک ذهن بسته و محافظه کار بیشتر از این انتظار نمی رود ... هر چی که هست می خواهد این ذهنیت را القا کند که ایرانسل اعصاب خورد کن است ... خاک بر سر من (!)

4- اینکه می گویم این تبلیغ با کینه توزی ساخته شده است بزودی روشن می شود. شخصیت مشترک ایرانسل بی کلاس تر از شخصیت مشترک همراه اول نشان داده شده است. مجال کافی نیست تا این موضوع را بشکافم اما کافی است کمی از کارگردانی سر در بیاورید یا با یک کارگردان در این زمینه مشورت کنید. متاسفانه در اکثر فیلم ها افراد چاق .... بگذریم بهتر است توهین آنها را تکرار نکنم ... ( چقدر جای سخن داشت که نگفتم)

5- در تایپکی که در تبلیغ قبلی این اپراتور با عنوان " تبلیغ همران اول بسیار زشت و نکوهیده است " مطلب نوشتم برخی از دوستان می گفتند که در تبلیغات این مساله ی مهمی نیست و شرکت پپسی و کوکاکولا و چه و چه به جان هم می پرند و .... خواهش می کنم خودتان را به کوچه ی علی چپ نزنید ... اینجا ایران است و فرهنگ و قانون خودش را دارد... همانطور که بسیار آزرده می شویم که یک مسوول یه مقایسه ی نا به جا بین ایران و اروپا می کند و مثلا می گویید بنزین در فلان کشور چند برابر ایران است باید در اینجا نیز فرهنگ و منش خودمان را معیار قرار دهیم نه یک مقایسه ی نا به جا ....

6- برخی از دوستان با آوردن مثال از کشورهای خارجی و بد و بیراه گفتن در تبلیغ را توجیه می کنند ... در صورتی که آنجا هالیوود است و اینجا ایران ... در آنجا فرهنگشان از نقد ریس جمهور گرفته تا نوع پوشش و روابط جنسی و گفتمان ، زمین تا آسمان با اینجا متفاوت است ... شاید همراه اول مانند برخی از دوستان هالیوودی شده اند؟! اگر من هم می خواستم با گفتمان هالیوودی این پاسخ را بنویسم مسلما در این سایت تخته می شد ... خواهش می کنم برای یکبار هم که شده تکلیف خودتان را روشن کنید اینجا هالیوود است یا نه ؟! آیا من هم می توانم هالیوودی حرف بزنم و فیلم بسازم و این خیابان فقط یکطرفه است ... هر چند اگر بر فرض محال این خیابان دو طرفه هم بشود فرهنگ ایرانی من اجازه توهین به کسی را نمی دهد ...

7- در برخی از برنامه های تلویزیون که به تفسیر فیلم های هالیوودی می پرداخت با اشاره به انتخاب نوع بازی ها و بازیگران و حتی نوع لباس و گفتار آنها قصد آن کارگردان را برای ضربه زدن به اسلام یا نشان دادن چهره بد از مسلمانان و امثالهم تشریح می کرد و می گفت تک تک عوامل صحنه با قصد قبلی جوری طراحی شده اند که تماشاچی را آنطور که می خواهند به فکر وادارند ... و این عمل را کاری کثیف می دانست حال همین اتفاق در همین نظام درباره ی یک مساله ی بسیار ساده رخ داده است ... متاسفانه از فکر های و ذهن ها بسته بیشتر از این انتظار نمی رود ...

8- از دوستان و هواداران ایرانسل و یا حتی کسانی که هوادار ایرانسل نیستند ولی منصفانه به این قضایا می نگرند خواهش می کنند با دادن حتی یک پست ابراز انزجار خود از این تبلیغ همراه اول را اعلام کنند و در این اعتراض با بقیه دوستان همراه شوند ... هر جا که توانستید این موضوع و اعتراض خود را اعلام کنید .... این تنها کاری است که وجدان های منصف می توانند انجام دهند ...

9- معمولا تازه وارد ها یا ضعیف تر ها اینگونه تبلیغ می سازند یا حرف می زنند با خودم فکر می کردم که همراه اول به اندازه کافی قوی هست ( از پول همین مردم ) و نیازی به این همه توهین نیست ... اما باز فکر کردم و به درستی فکر خود ایمان آوردم چرا که ضعیف تر نیاز به همچین کارهایی دارد ... در واقع او خود را ضعیف می داند و اینکار ها را انجام می دهد ... شاید از نگاه ما او آنقدر ها هم ضعیف نیست !

اینم اون تبلیغ همراه اول با حجم 9.1 مگابایت ( ببینید و به همه نشان دهید ):
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 9 کاربر از M Like Mother بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض داستان همون بد و بدتر

اي بابا همراه آخرديگه چه ظلمي نمونده كه در حق كاربراش و ديگران نكرده باشه.اپراتوري كه تمام افتخارش فرستادن يه اس ام اسه،تودنيايي كه ام ام اس(وتكنولوژي هايي در همين نسل) هم داره كهنه ميشه،توقع بيشتري ازش نيست!
    وديعه هاي مردم هم كه معلوم نيست كجاست و دست كيه بلخره!
    سرلوگوي دزدي همراه اول كه ازيكي از شركتاي حوزه خليج فارس دودر كرده بود هم چه بايايي كه پيش نيومد!
    تنهاكاري كه تازگيهاخوب انجام ميدن 20تا20 تا اس ام اس ميدن قبض اين ماه اومده،برين پرداخت كنيد.هزينه هاي بي مورد توقبض مردم -مثل گزينه ساير هزينه ها كه معلوم نيست كدوم هزينه هارو ميگه!- همه رو شاكي كرده.
    خلاصه دزدي ديگه الانا شب يا وز نداره!آقايون حسابي خودشونو چندقبضه و پرواركردن!
    توسندچشم انداز و گوش اندازهم كه سروته نداره گفته شده دولتيا كم كم بكشن كنارتا خصوصي ها پروبال بگيرن ولي داره برعكسش اتفاق ميوفته.خلاصه مملكت صاب نداره.
    ايرانسل هم دست كمي از اون يكي رقيبش نداره.ولي باز خيلي بهتراز همراه اوله.
    بحث دراين باره بس فراوونه ولي كو گوش شنوا!

4. 2 کاربر از ali2be بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خداییش من این تبلیغ رو تا تلویزیون دیدم گفتم این چه کاری هست که این جوری میان ایرانسل رو میکوبن مگه بنده خدا چی کار کرده
    حالا اونها چون خصیص هستند و نمیخواهند هزار جور طرح وقرعه کشی این جور چیز ها بزارند باید بیان از روش غیر عادلانه ای ایرانسل رو بکوبند و البته ایرانسل اجازه ساخت یه همچین تبلیغاتی رو نداره چرا چون همره اول ریشه دولتی داره اگه یادتون باشه از همون اول هم نمیگذاشتن انتن دهی رو ببره بال بد هی میگن همراه اول بهتر انتن میده در ضمن تو خیل از جاهای پرت تو تهران و کرج ایرانسل بهتر انتن میده مثلا جاده قزلحصار کرج که همراه اول انتنش صفر هست ولی ایرانسل بهتر انتن میده در ضمن من خودم همراه اول دارم ولی برادرم ایرنسل داره و کل این حرفهای انتن دهی رو با عینه دیدم در ضمن بی اتصافی نشه همراه اول تو شهر بهتر انتن میده
    اخ دستم تا الان انقدر سریع این همه رو تایپ نکرده بودم

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من هم این تبلیغ رو دیدم و چند نکته رو باید عرض کنم
    من خودم هم از خط ایرانسل استفاه می کنم و حدود 2 سال که خط ایرانسل دارم
    ولی اولا بهتره این تبلیغ رو به پای دولت نهم ننویسید
    دوم اینکه من خودم از این تبلیغ اصلا ناراحت نشدم بهتر که از این تبلیغات بسازند تا بلکه مسئولین ایرانسل به جای جایزه دادن بی ام و و هواپیمای خصوصی به فکر بهتر کردن شبکه باشند

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حالا اگه راست میگفت یه چیزی.
    ولی اومده وسط تهران توی یه برج داره میگه ایرانسل آنتن نمیده !!!!!

هرچی فحش تو دلم بود اون لحظه بهشون دادم.
    تو تبلیغات قبلیش باز وسط دشت و بیابون بودن میگفتیم یه چیزی (هرچند الان ایرانسل تقریبا همه جا آنتن میده) ولی تو این یکی اومدن وسط شهر !!!!

8. این کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هم این تبلیغ رو دیدم و چند نکته رو باید عرض کنم
    من خودم هم از خط ایرانسل استفاه می کنم و حدود 2 سال که خط ایرانسل دارم
    ولی اولا بهتره این تبلیغ رو به پای دولت نهم ننویسید
    دوم اینکه من خودم از این تبلیغ اصلا ناراحت نشدم بهتر که از این تبلیغات بسازند تا بلکه مسئولین ایرانسل به جای جایزه دادن بی ام و و هواپیمای خصوصی به فکر بهتر کردن شبکه باشند
    دوست من باور کن هرچقدر شبکه مشکل داشته باشه دیگه تا این حد نیست که اینا دارن میگن.
    باور کن من با همراه اول بابام (که یه هفته دستم بود) اینقدر مشکل داشتم که نمیدونم کدومشو بگم.
    از قطع و وصل شدن صدا گرفته تا نرفتن اس ام اس !!!
    حداقل ایرانسل اس ام اس هاش 3 سوته دلیور میشه !!!

919 هم که دیگه حرفشو نزن. انقدر افتضاحه که نگیم بهتره...

10. این کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

یه نکته که یادم رفت بگم اینه که بله من هم قبول دارم در تهران همراه اول مشکلات زیادی داره و ایرانسل تقریبا خوبه ولی باور کنید در شهر های دیگه نمونه اش همین قم که من هستم همراه اول هیچ مشکلی در آنتن دهی و اس ام اس و ... نداره ولی امان از ایرانسل که یه دقیقه درست صحبت کنی یا یه پیام سالم برات بیاد

آخر فروم باز P A R S A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

3- فرض را بر این قرار می دهیم که آنتن دهی همانطور باشد که در این تخریب به آن اشاره شده است اما تلفن مشترک ایرانسل در بدترین زمان یعنی موقع به ثمر رسیدن گل زنگ می خورد اما تلفن مشترک همراه اول بعد از گل و در موقع مناسب !!!!
    منظور اینه که طرف از قبل گل داشته شماره می گرفته تازه بعد گل وصل میشه!!!

واقعا احمقانه است!
    چطور وقتی ایرانسل می خواست MMS رو راه اندازی کنه، مشکل فرهنگی داشت و ام الفساد میشد ... حالا که همراه اول (کلاش شیاد دزد ...) می خواد این خدمت رو راه اندازی کنه دیگه مشکل فرهنگی نداره....؟
    تا قبل از اومدن ایرانسل سیمکارت همراه اول چقدر بود؟ حالا چقدره؟ یه دفعه از نصف کمتر شد!
    انصافا تا قبل از اومدن ایرانسل ؛ همراه اول اسم درست حسابی هم نداشت! چه برسه به اینترنت و خدمات نوین. اصلا تبلیغ می کرد؟ خدمات جدید ارائه میداد؟ همینطور بدون هیچ نگرانی و رقیبی پول میزدن به جیب!
    حالا دیده داره کم میاده ، دست و پا میزنه که بدبخت نشه!

یه نکته که یادم رفت بگم اینه که بله من هم قبول دارم در تهران همراه اول مشکلات زیادی داره و ایرانسل تقریبا خوبه ولی باور کنید در شهر های دیگه نمونه اش همین قم که من هستم همراه اول هیچ مشکلی در آنتن دهی و اس ام اس و ... نداره ولی امان از ایرانسل که یه دقیقه درست صحبت کنی یا یه پیام سالم برات بیاد
    من توی قم هستم و از خدمات ایرانسل راضی هستم! مشکلی هم نداره، زیاد هم استفاده (اس.ام.اس ، تماس ، اینترنت) می کنم.

در ضمن من تعصب خاصی روی ایرانسل ندارم! اگه اپراتور سوم بیاد و خدمات بهتری بشه، لحظه ای توی تعویض سیم درنگ نمی کنم. من طرفدار اونی هستم که بهترین خدمات بده. بقیه برن ... (فکر بد نکنین می خواستم بگم برن بمیرن!)
    Last edited by P A R S A; 16-10-2008 at 23:10.

13. این کاربر از P A R S A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من چند روزه که به دلایلی مجبور شدم از همراه اول استفاده کنم.دیروز تقریبا 20 دقیقه داشتم تلاش می کردم که یک شماره رو بگیرم اصلا نمی گرفت ساعتی بود که معمولان همه خواب هستند.از هر 5 اس ام اس که میفرستم 2 تا 3 تا سند نمی شه بعضی ها رو باید 2 بار بفرستم تا اولی سند بشه ولی ایرانسل با 1 باراس ام اس دادن در جا دلیورش برام میاد

15. 3 کاربر از enimonte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

باز هم سلام
    دوستان عزیز توجه کنند که من هم منکر خدماتی که ایرانسل ارائه کرده و باعث تغییرات اساسی در شبکه همراه کشور شد نیستم همانطور که پارسا گفتند اما در اینجا قصد ما بیان نواقص و کاستی ها ست بله همراه اول هم کم و کاستی دارد بر منکرش درود مباد
    پس چه بهتر همونطور که دوستان از تبلیغ همراه اول ناراحت شدند سعی کنیم به این شرکت هم توهین نکنیم کلماتی مثل دزد و شیاد و... زیبنده نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •