تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: دو راه جالب جهت نفوذ به ويندوز XP بدون رمز عبور!

پروفشنال hesam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    kerman

پيش فرض دو راه جالب جهت نفوذ به ويندوز XP ب

يکي از مشکلات ويندوز xp راه نفوذ به آن در صورت فراموش کردن password مي باشد .همانطور که همه شما مي دانيد xp امکان جالب switch user را دارد که مي توان محيط را براي کار user هاي مختلف فراهم کرد .حالا اگر شما اين password را فراموش کنيد چاره چيست؟. در اين حالت چند راه نفوذ هست و آن اين است که در هنگام ظاهر شدن منوي کاربران در ابتدا ، دو بار کليدهايALT+CTRL+ DELETE را فشار دهيد سپس در قسمت نام کلمه administrator را تايپ کرده و قسمت password را خالي بگذاريد و Ok را بزنيد در اين حال وارد سيستم مي شويد.

حال اگر در هنگام نصب ويندوز Xp برايAdmin پسورد گذاشته باشند چه كار كنيم؟
    براي اين كار قبل يا هنگام بالا آمدن ويندوز كليد F8 را زده سپس بسته به نوع نياز خود بكي از گزينه هاي Safe Mode را انتخاب كنيد.
    بعد از وارد شدن به ويندوز در منو Start كليك كنيد سپس گزينه RUN را انتخاب كرده ودر جاي خالي عبارت Control userpasswords2 را تايپ كنيد.
    پنجره باز شده داراي 2 TAB به نام هايUsers & Advanced مي باشد.
    TAB Users را انتخاب كرده و تيك گزينه:User must enter a username and password to use this computer را برداريد.
    با برداشتن تيك اين گزينه ديگر هنگام ورود به ويندوز از شما پسورد گرفته نمي شود.

حالا با استفاده از گزينه Add مي توان نام كاربري را به آن اضافه و با استفاده از گزينه Remove مي توان نام كاربري را حذف كرد همچنين با استفاده از گزينه Properties مي توان ميزان دسترسي كاربران به ويندوز را تعيين كرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

با سلام
    ممنون از اطلاعاتي كه جناب hesamدر اختيار ما قرار داديد
    سوالي داشتم آيا شما مورد فوق را خودتان تست كرده ايد؟واگر تست كرده ايد از چه نوع widows XP استفاده كرده ايد .

من خودم ار Windows XP professional با ورژن 5.1.2600 build 2600 استفاده مي كنم
    مطالب جنابعالي را در حالتهاي مختلف به صورت ذيل تست كردم :
    User يا كاربر با اختيارات Administrator
    User يا كاربر با اختيارات Standard
    User يا كاربر با اختيارات Restricted يا محدود شده

در حالت 1 كاربر اختيار تام داشته و مي تواند بدون هيچ مشكلي به صورت عادي وحتي بدون به كار بردن ترفند شما واردUser Accounts شده و پسورد خود يا Administrator
    اصلي را نيز تغيير دهد .

در حالت 2 كاربر اختيار تام ندارد اما از حالت 3 اختيارات بيشتري دارد اما با وجود اين قادر به ورورد به قسمت User Accounts نمي باشد زيرا مجوز ورورد به اين قسمت تنها متعلق به گروه Administrator مي باشد .در اين حالت من سعي كردم دقيقا طبق گفته هاي شما عمل كنم اما متاسفانه به محض ورود به پنجره User Accountsاز من پسورد Administrator را خواست

در حالت 3 نيز همچون حالت 2 امكان ورود به User Accounts ميسر نشد .
    لذا به نظر من عملا در اينگونه ويندوزها با استفاده از چنين ترفندي نمي توان اقدامي انجام داد.
    اما واقعا من نيز به علت نياز مبرم خواستار ترفندهاي مناسبتري هستم.
    لطفا هر كس مي داند در صورت امكان در همين تاپيك ارائه نمايد.
    با تشكر

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

پادزهرش چيه؟ :roll:

حـــــرفـه ای Spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

خیلی خیلی بحث شده ...من نمیدونم هر کی تازه عضو میشه باید یه تاپیک با عنوان بزنه ...آخه چرا یکم نمیگردین.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

اگه نباشه جاش خالی می مونه mydelphi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

اگه مي گشتي اين رو پيدا مي كردي ؟؟؟؟؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    يا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •