تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: آموزش استفاده از هاست های رایگان ! php,mysql

پروفشنال as13851365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

14 آموزش استفاده از هاست های رایگان ! php,mysql

یه آموزش کوچک در باره استفاده از هاست های رایگان اگه امکان داره بدید

من در سایت freehostia ثبت نام کردم ولی حالا موندم که چطوری ازش استفاده کنم یعنی وقتی که فایل های خودم را در سایت آپلود می کنم و به لینکی که سایت به من داده می رم سایتم باز نمی شه !

در ضمن وقتی اگه امکانش هست در باره هاست و دامین های هاست های رایگان یه توضیحی بدهید ممنون می شم یعنی وقتی که در سایت freehostia یه دامین جدید ایجاد می کنم یه ایمیل به من می ده که باید ثبتش کنم یا یه همیچین چیزی . حالا باید چطوری ثبتش کنم کجا ثبتش کنم برایم یه دردسر شده !

اگر امکانش هست هاست های رایگانی که از php , mysql پشتیبانی می کنند را معرفی کنید و یه توضیحی هم در باره آن بدهید خیلی ممنون می شم ( یعنی چطوری هاست را تنظیم کنیم که با زدن نام سایت خودمان صفحهات ما نمایش داده بشه )

داره خودمونی میشه hadi_joulaee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    <iostream.h>

1

اون سایتو ول کن برو تو
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ثبت نام کن خیلی راحته. میتونی دیتا بیسم توش بسازی و به راحتی فایلهای php رو توش آپلود کنی من خودم یه برنامه نوشتم که با دیتابیس کار میکنه گذاشتمش تو همین سایت میتونی ببینیش!

کد:
    فقط از کسانی که لوگین میکنم تقاضا دارم که یوزر هارو تغییر ندن و کسانی که این پست رو میخونن بتونن ببینن.
    user:admin
    pass:85326175
    این برنامه مال دوره کارآموزیمه اگه دیدیش یه نظر هم بده!
    اگه با گیگفا مشکلی داشتی بپرس چون خودمم یه مشکلاتی داشتم ولی تونستم حلش کنم.
    Last edited by hadi_joulaee; 14-08-2008 at 20:28.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

من که نتونستم سایت gigfa رو باز کنم ولی امیدوارم که به زودی بتونم وارد سایت شما بشم و ببینم که چی کار کردید ( امیدوارم که پسورد رو عوض نکنند)

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

14

من سایت شما را دیدم به نظر که خوب بود

اگه می شه یه آموزش کوجولو در باره نحویه استفاده از سایت gigfa بزارید ممنون شما می شم

این آموزش هر چقدر کوچک که باشه می تونه کمک بزرگی برای ما باشه

تو سایت Gigfa هنگام ثبت نام با پیغام زیر مواجه می شم
    Sorry. We are unable to supply you with an account at this time.

البته تو انجمنش ثبت نام کردم ولی ....
    Last edited by as13851365; 15-08-2008 at 14:08. دليل: اضافه کردن

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    <iostream.h>

پيش فرض

اول باید تو انجمنش ثبت نام کنی بعد اون موقع میتونی واسه هاستینگ ثبت نام کنی.
    بعد از ثبت نام تو یه صفحه کل مشخصاتت مثل آدرس Cpanle و آدرس ftp هاستت و آدرس دیتابیسو user , password, ...
    بهت میده. وقتی با یوزر و پسوردت وارد کنترل پنل هاستت بشی میتونی فایل آپلود کنی و دیتابیس بسازی (با استفاده از phpMyadmin خود gigfa).

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

3 تشکر

اول باید تو انجمنش ثبت نام کنی بعد اون موقع میتونی واسه هاستینگ ثبت نام کنی.
    بعد از ثبت نام تو یه صفحه کل مشخصاتت مثل آدرس Cpanle و آدرس ftp هاستت و آدرس دیتابیسو user , password, ...
    بهت میده. وقتی با یوزر و پسوردت وارد کنترل پنل هاستت بشی میتونی فایل آپلود کنی و دیتابیس بسازی (با استفاده از phpMyadmin خود gigfa).
    از این که جواب دادی ممنون ولی

من قبلا هم گفتم که توی انجمن ثبت نام کردم ولی وقتی که توی هاست می خوام ثبت نام کنم پیغام زیر را می ده :
    Sorry. We are unable to supply you with an account at this time.

اگر کسی در باره استفاده از دستور include در php اون هم در سایت parsehgig می دونه بگه ممنون می شم

وقتی که با این دستور فایل را می خوام پیوسط کنم هنگام لود صفحه پیغام خطا می ده که باید مسیر دقیق را وارد کنم حالا این مسیر را از کجا بیارم نمی دانم
    پیغام خطا
    کد:

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    <iostream.h>

پيش فرض

خدایی این یه ارورو نمیدونم !!!!!!!!
    ولی من خیلی راحت ثبت نام کردم.
    بزار یه چند روز دیگه امتحان کن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

13 نکاتی در آدرس دهی

اگر کسی در باره استفاده از دستور include در php اون هم در سایت parsehgig می دونه بگه ممنون می شم

وقتی که با این دستور فایل را می خوام پیوسط کنم هنگام لود صفحه پیغام خطا می ده که باید مسیر دقیق را وارد کنم حالا این مسیر را از کجا بیارم نمی دانم
    پیغام خطا
    کد:
    خوب علت اصلی ممکنه این باشه که آدرس فایلی که ضمیمه میکنی مسیرش درست نیست.
    باید در مورد ضمیمه کردن فایلها بصورت تو در تو هم دقت کنی چیزی که در الحاق کردن اتفاق می افته اینه که کل متن فایل مثل اینه که در اون قسمت از برنامه کپی پیست شده باشه.
    خیلی دقت کن... حالا اگه تو همین فایل ضمیمه فایل دیگه ای ضمیمه شده باشه باید آدرسش نسبت به فایل اول باشه که پدر بزرگ این دو فایله. من خودم توی لوکالم یک چنین مشملی پیدا کردم و باعث دقت کنم.
    ضمیمه کردن یک فایل به دو طریق نسبی و مطلق صورت میگیره.
    اگه" اسم و آدرس" را با یک اسلش شروع کنی آدرس دهی مطلق است. در غیر اینصورت نسبی.
    Last edited by Hamid_RezaS; 22-08-2008 at 18:56. دليل: نقل قول در کادر نبود

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

12 توجه کنید !

خوب علت اصلی ممکنه این باشه که آدرس فایلی که ضمیمه میکنی مسیرش درست نیست.
    باید در مورد ضمیمه کردن فایلها بصورت تو در تو هم دقت کنی چیزی که در الحاق کردن اتفاق می افته اینه که کل متن فایل مثل اینه که در اون قسمت از برنامه کپی پیست شده باشه.
    خیلی دقت کن... حالا اگه تو همین فایل ضمیمه فایل دیگه ای ضمیمه شده باشه باید آدرسش نسبت به فایل اول باشه که پدر بزرگ این دو فایله. من خودم توی لوکالم یک چنین مشملی پیدا کردم و باعث دقت کنم.
    ضمیمه کردن یک فایل به دو طریق نسبی و مطلق صورت میگیره.
    اگه" اسم و آدرس" را با یک اسلش شروع کنی آدرس دهی مطلق است. در غیر اینصورت نسبی.
    درباره این مورد چنین می تونم بگم که :
    من سه تا فایل با نام های beginpag.php , endpag.html , index.php دارم که محتویاتش به صورت زیر است :

محتوای فایل beginpag.php
    کد:
    محتوای فایل endpag.html
    کد:
    محتوای فایل index.php
    کد:
    لازم به ذکر است که من هر سه فایل را در ریشه سایت قرار دادم کار نکرد
    در ریشه سایت پوشه ای با نام a1 ایجاد کردم و فایل ها را در آن قرار دادم باز هم کار نکرد و برای هر دو مورد پیغام زیر را نشان می ده
    کد:
    تا آنجایی که من فهمیدم باید مسیر دقیق فایل را وارد کنم اما منظور از مسیر دقیق چی است نمی دانم!

این فایل ها در سیستم خودم به خوبی کار می کنه و هیچ مشکلی ندارد ولی در سایت parsehgig با پیغام خطا مواجه می شم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •