تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: دانلود کنید: چند ابزار بسیار مفید برای آسان تر کردن کار با Ide ویژوال بیسیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه bithiah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    هرکجاهستم، باشم، آسمان مال من است

11 دانلود کنید: چند ابزار بسیار مفید برای آسان تر کردن کار با Ide ویژوال بیسیک

با سلام خدمت اهالی خوب انجمن برنامه نویسی، خصوصا انجمن Visual Basic،
    دوستان درسته که از Visual Basic 6.0 کوله بار رو کم کم داریم می بندیم و راهی VB .net می شیم و من همیشه به دوستانی که قصد دراند برنامه نویسی VB رو تازه آغاز کنند، پیشنهاد می کنم با .net شروع کنند، اما می دونم شما هم قبول دارید یه مواقعی هست که بهتره بین VB 6.0 و .net، اولی رو انتخاب کنیم؟ گاهی این شرایط و موقعیتها هستند که شما رو وادار به تصمیم گیری می کنند، که آیا این محیط رو انتخاب کنید یا اون یکی رو. دیروز یکی از همین شرایط برای من پیش اومده بود و مجبور بودم روی کامیپوتری که مال خودم نبود و با IDE ویژوال بیسیک اون یه برنامه رو فوری آماده کنم. دیدم اون امکانات اضافی که به IDE سیستم خودم اضافه کردم چقدر کارمو راحت می کردند و من بی خبر بودم. بخاطر همین هم علیرغم مشغله زیاد تصمیم گرفتم اینبار تنبلی نکنم و اونها رو اینجا بذارم تا شما هم ازشون استفاده کنید و حین برنامه نویسی تحت Visual Basic 6.0 کلی احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

1. TurboVBLit
    TurboVBLite.dll، یک Add-In با یکسری امکانات جالب. برای مثال Search قدرتمند کد، با امکان بازیابی بالا، ویزارد سازنده Procedure، ویزارد سازنده Property، ویزارد کدنویسی برای Control ها، Template Coder، دکمه هایی برای بستن همزمان کل پنجره های باز در محیط IDE، پاک کردن پنجره Immediate Windowو ... امکانات دیگری که خودتان باید آنها را کشف کنید. این فایل رو می تونید از آدرس زیر دریافت کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-->>نام این Add-In در لیست Add-In ها: TurboVB V3.3
    *توجه(یه ابزار فوق العاده دیگه!): در فولدری که دانلود و unzip می کنید، فایلی بنام Register.exe هست. این فایل رو اجرا کنید_نترسید هیچ ویروسی در کار نیست_ با اجرای این فایل، از این به بعد به منویی که با کلیک راست روی فایلهای .OCX، .DLL و اصولا همه کامپوننتهای قابل رجیستر شدن ظاهر می شه، دو گزینه تحت عنوان Register Component و UnRegister Component اضافه می شه و شما بدون نیاز به استفاده از برنامه مخصوص رجیستر کردن کامپوننتهای خود ویندوز(regsvr32)، با یک کلیک ساده می تونید کامپوننتهاتون رو رجیستر/آنرجیستر کنید.
    --> بنابراین اول از همه این برنامه رو اجرا کنید تا بتونید همه کامپوننتهایی رو که در این تاپیک معرفی می کنم براحتی رجیستر کنید.

2. MouseWheel
    VBMousewheel.dll، یک Add-In بسیار پرکاربرد برای پشتیبانی از چرخ ماوس در محیط IDE ویژوال بیسیک:

-->>نام این Add-In در لیست Add-In ها: MouseWheel Fix

3. Code Helper
    یک Add-In عالی برای افزودن امکان Tabular بودن پنجره هایی که در محیط برنامه نویسی باز می کنید، درست همانند Visual Basic .net:

-->>نام این Add-In در لیست Add-In ها:CodeHelp VB Extender
    ***بعد از آنکه کامپوننت رو رجیستر کردید، در محیط VB تون به منوی Add-Ins بروید و Add-In Manager رو انتخاب کنید. بعد از اون نام Add-In موردنظرتون رو (برای راحتی کار، در بالا نام تک تک کامپننتها رو گذاشتم) از لیست موجود پیدا کنید. اگر می خواهید این امکان اضافی را در هر بار اجرای VB در محیط IDE تان داشته باشید، چک Load on Startup رو فعال کنید و Visual Basic رو بندید و دوباره باز کنید تا Add-In به محیط برنامه نویسی تون اضافه بشه.
    موفق باشید

پروفشنال rasool_bbc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    سايت P30wOoOoOoOoOrld

پيش فرض

مرسی بیتا جون خیلی مفید بود

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ممنون و تشکر
    واقعا تشکر ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سيار عالي بود بيتيا....دستت درد نكنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام bithiah جان
    واقعا ممنون از اين ابزارهاي جالب و پركاربردتون
    دستتون درد نكنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •