تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: گرافیک لپتاپ 1520به هم می ریزه!؟! نامرد درست هم نیمشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه dkhx2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    جنوبی ترین نقطه استان فارس

2 گرافیک لپتاپ 1520به هم می ریزه!؟! نامرد درست هم نیمشه .

سلام
    سلام به بروبچ پی سی ورد
    من هم با اجازه تون همین چند ماه پیش یه لپتاپ دل 1520 با مشخصات
    cpu:2.2 ,4mb cash
    MB:945
    VGA:8600M gt
    ram: 2gb
    خب من با این مشخصات یه سیستم گرفتم (از دوبی) ولی متاسفانه از همون روز اول که اومد روشن کردم دیدم کلاً رنگ به هم ریخت یعنی کاملا تصویر از هم پاشید خب ما هم امکان اینکه اون رو پس بفرستیم نداشتیم خاموشش کردم و اومدم روز بعد ویندوز رو عوض کردم و درایور ایکس پی و ویستا رو هم دانلود کردم دیگه بایوس رو هم آپدیت کردم ولی متاسفانه درست نشد که نشد
    سیستم من اینجوری بود که معمولا میومد بالا ولی وقتی که می خواستم یه بازی اجرا کنم قفل می کرد یا وقتی که می خواستم یه فیلم پخش کنم گرافیک به طور کامل به هم می ریخت مثل وقتی که توی ویندوز 98 حالت تصویر 16 رنگ بود خب اینم یه چند وقتی گذشت
    دیدم که حالتش تغییر کرد
    یعنی حالا دیکه وقتی سیستم بالا میاد به محض اینکه پنجره خوش آمد گویی ویندوز میاد تصویر به هم می ریزه به طور افتضاح که دیگه شما تصویر رو نمی بینید یعنی رنگه که قاطی پاتی میشه و حتما هم باید یه بار ریست کنم تا درست بشه ولی بعضی وقتا هم وقتی بعد از 4 تا 5 ساعت روشنش می کنم هیچ مشکلی نداره

از دیاگنوستیک هم استفاده کردم ولی مشکلی رو نشون نمی ده
    مشکل از برق هم نیست چون فقط بار اولی که روشنش می کنم اینچوری میشه
    چرا فقط باید بار اول اینجوری بشه؟
    یا اینکه چرا قبلا ویندوز همیشه بالا میومد ولی وقتی میخواستم فرضا یه فیلم avi رو پخش کنم گرافیک به هم می ریخت و قفل می شد ولی حال دیگه فرق کرده و فقط وقتی که با اول بعد از چند ساعت ویندوز میاد بالا اینجوری میشه و دیگه بعدش درست میشه؟؟

سرتون رو درد نیارم

دو بار بردم تعمیر گاه 50 هزار تومان هم از ما بند کرد ولی درست نشد ولی من پول رو ازش پس گرفتم

ضمنا اون رم دومی هم که خودم گذاشتم روش برداشتم ولی بازم مشکل سر جاشه و نمی دونم دیگه چیکار کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خب دیگه ... مشکل سخت افزاری هست و با 50 هزار تومن درست نمیشه که بگیم از کابله یا جامپر و ...

باید همون موقع که می خریدید تست می کردید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •